Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 238257 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #1900 : 02 Aralık 2022, 11:24 »
realgm'e göre,ocağımız yine alevlenmeye başlamış.

The Los Angeles Lakers are exploring three different trade options, sources told Jovan Buha of The Athletic.

The first option involves trading Russell Westbrook and picks for a star or multiple players.

The second option features trading a combination of Patrick Beverley, Kendrick Nunn, and picks for role players who upgrade the rotation.

The third option involves two separate trades, with Westbrook and a first-round pick in one deal, and Beverly and Nunn in a separate second deal.

neler olur acaba...

Çevrimiçi yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1901 : 02 Aralık 2022, 11:55 »
Sezon başından beri hiçbir şey değişmedi ama aynı haber tekrar tekrar pişiriliyor. Gerçekten NBA'in genel kalitesinin bu kadar yüksek olduğu bir sezonda şu tatava baydı. Yapacaksanız yapın yapmayacaksanız yapmayın ama bitsin bu konu artık.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1902 : 02 Aralık 2022, 12:24 »
Jovan Buha öyle bir şey demiş ki, yılın Einstein Nobel ödülünü hak ediyor. Zaten başka seçenek yok, boş boş konuşmuş.

Çevrimdışı King James

• Laker
« Yanıtla #1903 : 02 Aralık 2022, 13:08 »
Mide bulandırıcı bir hal aldı

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #1904 : 02 Aralık 2022, 13:48 »

The Los Angeles Lakers are exploring three different trade options, sources told Jovan Buha of The Athletic.

The first option involves trading Russell Westbrook and picks for a star or multiple players.

The second option features trading a combination of Patrick Beverley, Kendrick Nunn, and picks for role players who upgrade the rotation.

The third option involves two separate trades, with Westbrook and a first-round pick in one deal, and Beverly and Nunn in a separate second deal.

neler olur acaba...

Abimiz bence olacak olanı değil de, olması gerekeni ve yapılası en optimum hamleleri söylemiş. Westbrook, Nunn, Beverley üçlüsünden çıkıp mantık çerçevesinde 3-4 ayrı takas parçası alabilirsek direkt contender olabiliyoruz zaten kağıt üzerinde. Biraz dilek, biraz hayal..

Daha bu sabah siteye eklediğimiz yazıda çok benzer şeyler yazıyor.

https://lakerstr.com/2022/12/02/sampiyonluk-adayi-olmak-icin-yapilmasi-gereken-hamleler/

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1905 : 02 Aralık 2022, 14:22 »
THT, Beverley için gerzekçe takas edilmeseydi, istediğimiz takası anında yapabilirdik. Vizyonunu siktiklerim.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1906 : 02 Aralık 2022, 20:28 »

neler olur acaba...

Şu haberi gördüm öğlen yabancı bir sayfada. İnsanlar "ilk senaryoyu yapmayın ikinci senaryoyu yapın, Westbrook bench'ten iyi katkı getiriyor" demiş. Akıl sağlığımı kaybetmek üzereyim.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #1908 : 03 Aralık 2022, 06:30 »
Şu haberi gördüm öğlen yabancı bir sayfada. İnsanlar "ilk senaryoyu yapmayın ikinci senaryoyu yapın, Westbrook bench'ten iyi katkı getiriyor" demiş. Akıl sağlığımı kaybetmek üzereyim.

Belki bir hafta sonra sapıtır, belki bir ay sonra, belki playoffun en ktirik yerinde. Ama o fikre katılıyorum. Bu Westbrook'u takas etmemeye itiraz etmem. Hatta çok büyük eklemeler olmadıkça edilmemesini bugün için ben de tercih ederim. Bu Westbroook üzerine kumar oynanır.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1909 : 03 Aralık 2022, 06:43 »
Belki bir hafta sonra sapıtır, belki bir ay sonra, belki playoffun en ktirik yerinde. Ama o fikre katılıyorum. Bu Westbrook'u takas etmemeye itiraz etmem. Hatta çok büyük eklemeler olmadıkça edilmemesini bugün için ben de tercih ederim. Bu Westbroook üzerine kumar oynanır.

Beverley-Nunn ile mesela en kötü Bamba-Harris gibi birilerini alsak ben de etmem ama öncelikle Westbrook'un takımda kaldığı bir senaryoda son 5 dakika sahaya adımını atmayacağı isimlerin gelmesi gerekiyor.