Son İletiler

Sayfa: 1 ... 8 9 [10]
91
Lakers Transfer Dosyası / Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Son İleti Gönderen: King James 01 Mayıs 2024, 11:33 »
Trae için tüm takımı boşaltmanin bir anlamı yok. Üçüncü bir yıldız olmadan doğru bir koç ve doğru yan parçalar ile bu takım çok daha iyi yerlere gelir. LeBron'un da biraz fedakarlık yapması gerekir ama yapar mı zannetmiyorum.
92
« Son İleti Gönderen: RuSTeDSouL 01 Mayıs 2024, 10:33 »
Şu an için Trae ile bir takımın başarılı olmasının imkanı yok. Kazanan basketbol kavramına tepki olarak doğmuş biri.
93
« Son İleti Gönderen: GeraltOfRivia 30 Nisan 2024, 23:47 »
Trae klutch oyuncusu, LeBron kalsin diye yazın top tufek ona gireriz. Trade deadlinedan beri çıkan tüm haberler bu yönde. Trae'ye ek olarak Bogdan'ı da pakete dahil etmek lazım. Yeni koç yeni bir kadro yapılanması derken yoğun bir yaz dönemi bizi bekliyor.
94
« Son İleti Gönderen: DeadAsDeadCanBe 30 Nisan 2024, 22:37 »
Reaves de sepetlenebilir. Tavanı o kadar da yüksek bi adam değil.
95
« Son İleti Gönderen: lakerforever 30 Nisan 2024, 20:13 »
takas değeri olabilecek 4 oyuncu varmış kadroda.

Vincent,Hachimura,Vanderbilt ve Reaves.

Reaves hariç,diğer üçünü sepetlerler mi acaba?

şu sayfalara bakıyorum haber/gelişme diye ama gerçekten yaz dönemi spor medyası orada da farksız...

https://hoopshype.com/2024/04/30/jj-redick-an-option-for-lakers-coaching-job/

bu ne şimdi?
96
Lakers Genel / Ynt: 2024 Play-Off 1. Tur vs. Denver
« Son İleti Gönderen: lakerforever 30 Nisan 2024, 17:09 »
bizi yıllar önce de yine alınamayan bir ribaund yakmıştı.

Suns - Tim Thomas.........
97
« Son İleti Gönderen: korkuncfeanor 30 Nisan 2024, 16:54 »
Maçları izlemedim, hatta özetlere dahi bakmadım. Şu Lebron'un alamadığı ribaund pozisyonunu izledim sadece. Bir tane yürekten savunma yapabilen forvetimiz olsa seriyi vermezmişiz gibi hissediyorum.

Aaron Gordon'ı smaç yarışmasından hatırlıyorum, müthiş atletik bir oyuncu. Bence prime Lebron dahi o ribaundu alamayabilirdi.

Vanderbilt 2,03 müş Gordon gibi fakat ondan 10 kg hafif. Sakat olmasa belki şansımız olurdu.
98
Lakers Staff / Ynt: #23 LeBron James
« Son İleti Gönderen: kaan 30 Nisan 2024, 16:52 »
ne bizimkiler de LeBron'a git diyecek finansal özgürlük var:
- sponsorluk, yayın hakları, bilet fiyatları her şeyin fiyatını arttırıyor herif tek başına,
- Öyle böyle bu kadar ligin yüzü olmuş bir adama git dersen sonra buraya yıldız çekmen de zorlaşır,
ne de LeBron'un gitmeye niyeti var:
-  Tüm yatırımları vs. LA'de, adam işine gücüne bakıyor başka şehre gidemez bu saatten sonra
- Oğlunu da aldırır yanına, o hikayeyi de yazar istediğini yapar.

Eğer opsiyonu kullanıp maksimuma imzalarsa, bu takım aynen böyle play-in civarlarında devam eder.
Daha düşük bir kontrata imzalayıp, Kareem'in son yılları gibi daha küçük bir role evrilip takım abisi gibi kalırsa ve biz o sayede iyi bir All-Star ve koç getirip iyi kadro kurarsak işin rengi değişir. Bu ikincisini yapacağına dair hiiç umudum yok ama bakalım.
99
Lakers Staff / Ynt: #23 LeBron James
« Son İleti Gönderen: korkuncfeanor 30 Nisan 2024, 16:44 »
Şampiyon olduğumuz sezon point guard oynuyordu, yaş aldığından dolayı o seneden sonra hep öyle oynayacağını sanmıştım. Jason Kidd gibi bir oyun tarzıyla 5 sene rahat oynar gibi gözüküyor. Bence takımdaki rolü bu şekilde olmalı. Bunu sağlamak için de içeri drive edebilecek süperstar gerekli. O sene Kawhi gelseydi basketbol tarihi değişirdi. Şu an bu rolde kim var, bilmiyorum. Jimmy Butler bile yaşlanmıştır.

Biraz duygusal olacak ama Caruso'ya kontrat verilmediğinde bu takımdan bir cacık olmayacağını anlamıştım.
100
« Son İleti Gönderen: kaan 30 Nisan 2024, 16:26 »
Dediklerinde haklısın, Ham şampiyonluk kalibresini bırak belki NBA'de head coach olması sorgulanabilir. LeBron'ın yüksek profilli koçları sevmediğini ve kendinin kontrol edebileceği koçları tercih ettiğini biliyoruz. Ham de tam öyle bir adam.

Çaylak bir koç olması, eski oyuncu olması, siyahi olması gibi faktörler sayesinde başımıza geldi. LeBron gitmeden ya da kafa yapısını değiştirmeden Ham'in yerine daha yüksek bir profil geleceğini düşünmüyorum.
Sayfa: 1 ... 8 9 [10]