Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 238311 defa)

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #2120 : 05 Şubat 2023, 20:08 »
The Los Angeles Lakers have held trade discussions surrounding Russell Westbrook with the Charlotte Hornets and the Utah Jazz, sources told Jake Fischer of Yahoo! Sports.

Any deal with the Jazz would most likely include Mike Conley, Malik Beasley, and Jarred Vanderbilt.

bunlardan hayır gelir mi?

+++

Pelinka şunu bekliyor olmalı

Clippers Could Buy Out John Wall If Not Traded At Deadline

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #2121 : 05 Şubat 2023, 20:10 »
O kadar sadece yıldız gelirse takas yaparız dedikten sonra yıldız fırsatı geldiğinde yan çizerlerse 50 maçlık bu boku niye yedik diye sorar insanlar. Ha sorsalar ne olacak, Ham ve Pelinka uzuuuuun uzuuuuuun kontratlara sahipler.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #2122 : 05 Şubat 2023, 22:38 »
Irving'in istediği 4 yıllık kontratın nesine itiraz ediliyor? Adam problemli olabilir ama büyük topçu. Davis ile yaşları tutuyor. Lebron düşerken bunlar hala kendi zirvelerine olacaklar. Birbirlerini kusursuz tamamlıyorlar. Irving'in bir üstü Curry zaten.

Üstelik adam süper yıldız. Bu ligde takaslanamayan süper yıldız mı var? 2 yıl daha Irving ile şampiyonluk kovalarız. Plan tutmazsa Davis ve Irving'i en kötü toplam 4-5 draft hakkına takaslarız, Davis takasında kaybetiğimiz draft haklarını tekrar kazanıp yeniden yapılanırız.

Lakers'ın şu noktada kaybedecek neyi var ki dört yıllık kontratı sorun ediyormuşuz.

Çevrimdışı juvares

• Rookie
  • *
« Yanıtla #2123 : 05 Şubat 2023, 22:57 »
Teknik olarak takastan sonra sezon içinde en fazla iki yıllık extension (78 M$) verilebilir. Dört yıllık yeni kontrat ise yazın verilebilir. Ama o zamana kadar da Irving'in yine su kaynatma ihtimali var.

Dolayısıyla Lakers sadece yarım sezon Irving için iki draft pickini ortaya koymuş oluyor. Çekincenin bir kısmı da bundan kaynaklanıyor anladığım kadarıyla.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #2124 : 05 Şubat 2023, 23:02 »
Dallas'a gitti. Allah belanı versin Pelinka.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #2125 : 05 Şubat 2023, 23:05 »
1 FRP + çerçöp karşılığında Dallas'a gitmiş. Diyecek bir şey bulamıyorum, bu yönetime ne desem boş artık. Keyif falan kalmadı bu sezonluk benden bu kadar daha takip etmem.

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #2126 : 05 Şubat 2023, 23:08 »
Yönetim istifa....

Kyrie ve Doncic'de yan yana bana göre çok saçma.

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #2127 : 05 Şubat 2023, 23:18 »
Pelinka'nin beceremeyecegini tahmin etmiştim, diğer paketlere bakma vakti artık yapacak bir şey yok. Pelinka'dan iki picki de vererek conley+clarkson+beasley hamlesi bekliyorum.

Kyrie için korumalı pick vermişiz ve kabul etmemişler. Bunun sonucunda Dallas almış.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #2128 : 05 Şubat 2023, 23:24 »
Kyrie PG değil mi? e Doncic PG değil mi?

efsane bir oyunculuk kariyeri olan Kidd,2 PG ile mi oynayacak?

ne düşünerek bu kararı verdiler acaba?

Çevrimdışı juvares

• Rookie
  • *
« Yanıtla #2129 : 05 Şubat 2023, 23:47 »
Brooklyn açısından bakınca Dinwiddie ve DFS ile daha iyi oyuncu dönüşünü istemişler. Bence mantıklı.

Bu arada bizim için aklımdaki senaryo Charlotte'tan Westbrook'a karşılık Gordon Hayward + Oubre almak. Pick yok, belki üzerine bir Second rounder alabiliriz. Eğer Hayward + Rozier olacaksa bir FRP ekleyebiliriz.

Charlotte 1) lotaryaya yatar, 2) Hayward'ın kontratından çıkıp yaza iyi bir cap boşluğu ile girer.

Lakers için LeBron ve Davis yanına asıl ihtiyaç yeterli rol oyuncuları bana sorarsanız. Bu takasla hem Westbrook'tan kurtuluruz hem de iki iyi rotasyon oyuncusu ekleriz. Her şey (özellikle sağlık) yolunda giderse Playofflarda ciddi ilerleme şansımızın olacağını düşünüyorum böyle bir takas sonrasında.