Gönderen Konu: 2019-20 KOBE BRYANT Sezonu: Maç Takibi  (Okunma sayısı 370937 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
Ynt: 2019-20 Anthony Davis Sezonu: Maç Takibi
« Yanıtla #2140 : 16 Aralık 2019, 11:46 »
Maçı izlerken gerçekten bir an bile Lakers'ın yenileneceğini düşündünüz mü? Sıkıcı maçtı kabulüm. İşin orospusu olmak böyle bişi. Lebron 5 yıldır maç seçiyor zaten. Bir sürü forvet doldurup hala Carter'a kalmak, Collins'in sakatlığı vs. baya kötü bi rotasyonları var. Hunter'da fundemantal yoksunu, neyini beğendiler anlamıyorum.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #2141 : 16 Aralık 2019, 12:38 »
3peat yapan, playoff'da 16-1 ile şampiyon olan takım bile saha içinde bu kadar şımarık değildi. Ne zaman farkı azıcık açsak Lebron ile başlayan, Rondo'nun hemen dahil olduğu bir eğlence başlıyor. O dönemde çok top kaybı yapıyoruz. Fazlasıyla gereksiz geliyor bana.

Bu arada AD'nin durumu o kadar iyi gelmedi bana. Topallamanın dışında, zıplayamıyordu da. Zaten o yüzden maçın sonunda rahat smaçlayacağı bir pozisyonda blok yedi. Pacers maçında oynayabileceğini hiç sanmıyorum. 

Çevrimdışı system_k

• Rookie
  • *
« Yanıtla #2142 : 16 Aralık 2019, 13:07 »
Bu arada AD'nin durumu o kadar iyi gelmedi bana. Topallamanın dışında, zıplayamıyordu da. Zaten o yüzden maçın sonunda rahat smaçlayacağı bir pozisyonda blok yedi. Pacers maçında oynayabileceğini hiç sanmıyorum. 

Indiana maçında oynamayı düşündüğünü söylemiş.

Çevrimdışı kobeorkun

• Rookie
  • *
« Yanıtla #2143 : 16 Aralık 2019, 13:54 »
Kötü dış şut performansı üzücü... Ama Atlanta'yi nasıl olsa yeneriz mentalitesi de yok değil. Kötü oynasak bile bi galibiyet daha. Sırada tam bir meydan okuma evresi, test ve mesaj maçları çok önemli. Allah yar ve yardimcimiz olsun.
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2019, 14:05 Gönderen: Damar »

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #2144 : 16 Aralık 2019, 14:31 »
Hawks maçı.

http://www.lakerstr.com/index.php/2019/12/16/los-angeles-lakers-101-96-atlanta-hawks/

3peat yapan, playoff'da 16-1 ile şampiyon olan takım bile saha içinde bu kadar şımarık değildi. Ne zaman farkı azıcık açsak Lebron ile başlayan, Rondo'nun hemen dahil olduğu bir eğlence başlıyor. O dönemde çok top kaybı yapıyoruz. Fazlasıyla gereksiz geliyor bana.

Böyle bir rakibe karşı konsantrasyon eksikliği ve antrenman temposu anormal gelmedi bana. 22 top kaybedip %16 ile üçlük attığımız halde hiç öne geçemediler. Mesela Kobe dönemlerinde de hatırlıyorum düşük vites maçları. Hatta o dönemde rakip taraftarlar takılıyordu bize ne düşük vitesmiş falan diye sonra gördüler babayı tabi. Atıyorum yeri geliyor kötü Sacramento’yu Kobe’nin buzzer’ıyla zor yenmiştik içerde.

LeBron maçın içinde en çok olan oyuncumuzdu. İlk yarıdaki showtime sekanslarından bahsediliyorsa o kadar da olsun bence ya.
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2019, 14:40 Gönderen: Crazy_Kobe »

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #2145 : 16 Aralık 2019, 20:31 »
97-94'ken, AD'nin Trae Young'a yaptığı blok pozisyonuna bakın.. Savunma aklı böyle bir şey.. Normalde, Rondo Trae'yi kenara doğru götürmesi gerekirken tam tersine ortaya, AD'nin üstüne doğru götürüyor..

Bu sene çok var böyle sekansları maçların son 2 dakikalarında. Skorun başa baş gittiği kırılma anlarında AD korkunç bir savunma performansı gösteriyor. Topu çaldığında veya son top eline kaldığında da hep çok doğru tercihlerde bulunuyor.

Çok çok underrated bi fundamentala sahip. Neye sahip olduğumuzu tam olarak idrak edebildiğimizi düşünmüyorum. Bu mentalitenin, play-offlarda çıkacağı potansiyel çok korkutucu.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #2146 : 16 Aralık 2019, 20:58 »
Anthony Davis, who turned his right ankle late in Sunday’s win over Atlanta, is “trying to play” in Tuesday’s game in IND, a league source tells ESPN. He’s approaching his treatment with the goal of being in the lineup as the Lakers try for their 15th straight road win.

Koçum dinlen gitsin ya.

Çevrimdışı system_k

• Rookie
  • *
« Yanıtla #2147 : 16 Aralık 2019, 21:46 »
"Trying to play" nedir abi? Playofflarda mıyız? Ne gerek var yahu...

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
« Yanıtla #2148 : 16 Aralık 2019, 21:54 »
indiana'yı da ad yok diye yenemeyeceksek hiç playofflara falan girmeyelim zaten. dinlensin aslan parçası. bizim takımın kalanı da adam gibi tam konsantre çıksınlar zaten 3 periyotta biter maç.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #2149 : 17 Aralık 2019, 07:44 »
Indiana'yı AD yok diye yenemeyebiliriz çünkü üstüne Kuzma da yok..

"Trying to play" olayında da bence biraz şov yapıyor.. Gerçekten bir şeyi olsa zaten oynamaz, oynatmazlar..