NBA 2K21 – Mamba Forever Edition

NBA 2K21 – Mamba Forever Edition

Dünyanın en meşhur basketbol oyunu olan NBA 2K serisinin piyasaya çıkacak olan son sürümü NBA 2K21 ön siparişe açıldı ve oyunun tüm kapakları tanıtıldı. Oyunun 4 Eylül’deki çıkış tarihini, yaşanan koronavirüs krizine rağmen değiştirmeyen firmanın oyun için belirlediği fiyatlar da açıklandı. Ayrıca her platform için Kobe Bryant anısına hazırlanmış olan ve kapağında Kobe’nin yer aldığı “Mamba Forever Edition” da seçenekler arasında yer alacak.

Oyun, yeni nesil konsollar olan PlayStation 5 ve Xbox Series X’te 69,90 dolardan satışa sunulacakken, eski nesil konsollarda 10 dolar daha ucuza satın alınabilecek. Oyunun Kobe Bryant’ın anısına özel çıkarılacak olan “Mamba Forever Edition” versiyonu ise tüm platformlarda 99,90 dolardan satışa sunulacak. Bu özel versiyonda 100.000 VC, 10 adet MyTeam sembolü, 40 adet MyTeam paketi ve MyTeam modunda kullanılmak üzere yeniden tasarlanan Zion Williamson ile Damian Lillard kartları sunuluyor. Ayrıca bu sürümde Sapphire Kobe MyTeam kartı ve Mamba MyTeam forması da yer alacak.

Oyunun standart versiyonunun kapağında ise, eski nesil konsollarda Damian Lillard, yeni nesil konsollarda ise Zion Williamson’ın yer alacağını zaten biliyorduk.

Dün itibariyle ön siparişe açılan NBA 2K21, 4 Eylül 2020 tarihinde tamamen piyasaya sürülecek.