Troy Daniels Serbest Bırakıldı

Troy Daniels Serbest Bırakıldı

Los Angeles Lakers, serbest oyuncu piyasasından kadroya takviye yapmayı planlarken, tecrübeli şutör Troy Daniels ile yollarını ayırma kararı aldı ve böylece kadrosunda bir kişilik yer açmış oldu. Lakers, topla oynayabilen bir kısaya ihtiyacı duyuyor. Bu eksiği kapatmak için geçtiğimiz günlerde Dion Waiters ile 2 kez görüşüldüğünü belirtmiştik. Son gelen haberlere göre Los Angeles ekibi, bugün Waiters ile bir çalışma gerçekleştirecek. .

Troy Daniels, Lakers ile 41 maça çıkarken, maç başına 11 dakika ve 4.2 sayı ortalamasıyla oynadı. Şutör oyuncu, Quinn Cook ve Jared Dudley ile birlikte takımın ana rotasyonunda bulunmayan bir isimdi. O yüzden de serbest kalması pek sürpriz olmadı.

Sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayan Daniels; “Hayatımın en zor kararlarından biri, ama benim için en doğru olan bu. Lakers organizasyonunun bir parçası olmak inanılmaz bir duyguydu. Sırada ne olduğunu görmek için heyecanlıyım. Kadrodaki diğer kardeşlerime yolun geri kalanında iyi şanslar dilerim.” sözleriyle takıma veda etti.