Smaç Yarışmasında Kobe – Dwight Ortaklığı?

Smaç Yarışmasında Kobe – Dwight Ortaklığı?

Los Angeles Lakers taraftarlarını yeni bir heyecan bekliyor olabilir. Dwight Howard, bu sabah Knicks ile oynanan maç sonrasında, 16 Şubat’ta katılacağı 2020 Smaç Yarışması’nda Kobe Bryant’ın ona yardım etmesini istediğini açıkladı. İkilinin arasının takım arkadaşı oldukları dönemden pek de iyi olmadığını biliyoruz. Fakat daha sonra buzlar erimiş, özellikle Howard ikinci kez Lakers’a katıltıktan sonra birbirlerine karşılıklı övgü dolu sözler söylemişlerdi.

Howard, maç sonu muhabirlere yaptığı açıklamada:

Kobe’nin smaç yarışmasında bana yardım etmesini istiyorum. Bunu ona sordum mu? Hayır, henüz değil. Önce taraftarları arkama almam lazım. Şimdilik ortamı hazırlıyorum. Size ihtiyacım var arkadaşlar. Hey Kobe! Smaç yarışmasında Dwight’a eşlik etmek ister misin?

Sonu ne olur bilemeyiz. Ama umarız Kobe’nin üzerinden smaç yapıp 2004’ün intikamını almak gibi muzip bir fikri yoktur.

Bu arada maç sonrası Anthony Davis de bu konuyla alakalı bir yorumda bulundu:

Çok eğleneceği ve eğlendireceği kesin. Isınmalarda ve maçlarda yaptığı şeyler, ondan çok daha fazla görmek istediğimiz şeyler. Zaten daha önce kazanmıştı. Şimdi tekrar oraya çıkacak olmasından dolayı çok heyecanlıyız. Hala atletizmini koruyor. Benim yardımımı isterse seve seve yardımcı olurum.