Gönderen Konu: Koç Frank Vogel  (Okunma sayısı 16872 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
Ynt: Koç Frank Vogel
« Yanıtla #20 : 01 Ağustos 2019, 14:41 »
Merak ediyorum acaba Vogel hocam bu kadar egonun olduğu takımın altından kalkabilecek mi?

Kalkar ve kaldırır.

Çevrimdışı Zulada

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #21 : 02 Kasım 2019, 09:38 »
hocam lütfen şu ilk yarılara bir çözüm bulalım yoksa zorlu maçların ikinci yarıları bize ızdırap olacak. hadi bugün green'in üçlüğü, lebron'un hayvani oyunu derken kazandık ama her zaman bu olmaz.

Çevrimdışı Marcellus

• Rookie
  • *
« Yanıtla #22 : 02 Kasım 2019, 11:54 »
Ben Vogel'ı gün itibariyle oldukça beğenenlerdenim. İlk yarılardaki uyuşuk takım hali başka olmak üzere, eksikleri yok mu takımın, elbette var. Ama Luke gibi burnunun dikine giden, maç içinde uyuyan bir hocadan sonra, bugün henüz maçın 3. dakikasında 11-2'lik seri yediği için mola alıp takımı ayağa kaldıran bir koça dönmek çok rahatlatıcı. En azından şimdilik.

Geçen günkü Jazz maçında Gobert'i potadan uzaklaştırmak için AD'yi 5 numaraya çekmesi, bugün McGee'nin kötü başlaması ve takımın ağır kalması üzerine 5. dakikada hemen Kuzma'yı oyuna alıp takımı kısaltması falan... Özellikle takip ediyorum, oyunu okuma anlamında çok iyi sinyaller veriyor ve maç içinde çok iyi esneyebiliyor.

Ayrıca yine bugün, biri 15 sayı olmak üzere, iki kez geri gelmemize rağmen tekrar tekrar çift haneli sayılarda geri düşüp, inatla deneyip, inatla takımı değiştirip yeni oyunlar oynatarak takımın geri dönüşlerinde ciddi katkısı olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #23 : 02 Kasım 2019, 16:42 »
Mike Trudell @LakersReporter:

Rick Carlisle said Frank Vogel has adapted to his new roster and structured things around his players, which are signs of an “excellent coach.” In short, the coaches that are really good are the ones that adapt to their personnel.

Carlisle güzel bir tespit yapmış. Umarım Vogel Hocam ilerde bizi yanıltmaz.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #24 : 20 Kasım 2019, 01:47 »
Çok uzun zamandır farkındalığı ve analiz yeteneği bu seviyede bir koç görmemiştim. Luke Walton'ın şu olayı anlaması Mayıs ayını bulurdu.

https://twitter.com/hmfaigen/status/1196559984902848515

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #25 : 20 Kasım 2019, 02:42 »
Gözlerimden yaşlar gelecek. Seni hak edecek ne yaptık reis? Her anlamda çok yakışıyor kulübe ve tuttu gibi.

Bu gözler Mike Brown falan gördü abi..
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #26 : 20 Kasım 2019, 07:53 »
Çok uzun zamandır farkındalığı ve analiz yeteneği bu seviyede bir koç görmemiştim. Luke Walton'ın şu olayı anlaması Mayıs ayını bulurdu.

https://twitter.com/hmfaigen/status/1196559984902848515

Sanırım OKC maçının ilk yarısındaki pick'n pop'lardan gelen 3 üçlük bunun bir parçasıydı..

Aferin koç :kalp: ..

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #27 : 28 Kasım 2019, 08:31 »
Hocam 25 bin dolar cezayı göze alıp, hakemler ve MHK hakkında "Konuşursam yer yerinden oynar." açıklamaları yapmanın zamanı gelmedi mi sence?..

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
« Yanıtla #29 : 03 Aralık 2019, 12:14 »
siteye eklenen son yazıyı okurken bir şey dikkatimi çekti.

Alıntı
Pazar günü Dallas karşısında yaşanan bozgun Lakers taraftarını oldukça endişelendirse de, aynı şeyi Koç Frank Vogel için söylemek pek mümkün değil: “Bir şeyler öğrenemediğimizi söyleyemem. Ancak bu mağlubiyet, kötü olarak süregelen alışkanlıkların bir sonucu değildi. Bugün yalnızca günümüzde değildik.

katılıyor musunuz? ben pek katılmıyorum da.