Gönderen Konu: Montrezl Harrell  (Okunma sayısı 3370 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: Montrezl Harrell
« Yanıtla #20 : 21 Kasım 2020, 21:23 »
Harrell hep bana Randle tipi bir savunmacı gibi geldi. Randle kısaların önünde daha iyi kalabiliyor, Harrell da daha iyi çember savunmacı ama asıl olay odaklandığında savunma yapabilmesi. Staples atmosferi olsaydı iyi beslenirdi aslında.

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
Ynt: Montrezl Harrell
« Yanıtla #21 : 21 Kasım 2020, 21:54 »
Mor ve altın renginden, temsil ettiği tarihten dolayı los angeles’ın diğer takımı olarak anılıyoruz. Tarihlerine saygım var ama benim için hiçbir şey ifade etmiyor. Bizim kim olduğumuzu anlayacaksınız.
Hoşgeldin kral  ;)

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
Ynt: #5 Montrezl Harrell
« Yanıtla #22 : 23 Kasım 2020, 17:00 »
5 numaralı formayı giyecekmiş.

THT ?

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #23 : 23 Kasım 2020, 17:06 »
Tam da Harrell 15 resmi mi yazmıştım :D

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #24 : 23 Kasım 2020, 17:40 »
5 numaralı formayı giyecekmiş.

THT ?

Su küçüğün forma büyüğün..

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #25 : 23 Kasım 2020, 21:53 »

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #26 : 24 Kasım 2020, 12:15 »
"Daha Kanıtlayacak Çok Şeyim Var”

Montrezl Harrell’ın imzası, Los Angeles Lakers tarafından resmi olarak açıklanırken, oyuncunun basına verdiği röportajda yer alan önemli kısımlar şu şekilde oldu:

"Lakers’ı seçme kararını vermek benim için çok kısa sürdü. Sebebi de çok basit. Beni en çok isteyen takım Lakers’tı. Kararımda menajerlik şirketimin herhangi bir etkisi olmadı. Tamamen kendi kararımdır. Benim için sıradaki adım olarak doğru karar olduğunu hissettim. Burada olduğum için çok büyük onur duyuyorum. Clippers’ta oynadığım her maçta yüzde yüzümü verdim. Ayakkabılarımı giydiğim her gün, o takıma her şeyimi verdiğimi düşünüyorum. Ama şu anda burada olduğuma göre beni yeterince isteyen onlar değil, Lakers oldu. Rob Pelinka ve Frank Vogel, beni ekiplerine dahil edecekleri için çok heyecanlılardı. Bana kendimi çok değerli hissettirdiler.

LeBron ve AD gibi iki süperstarınız varsa işiniz çok kolaylaşıyor. Uyum sorunu yaşayacağımı düşünmüyorum. Zaten onlar hakkında bir şey söylemeye gerek yok. Rakamlar ve rekorlar onların yerine konuşuyor. Buna alışmak çok zamanımı almayacak. Favori olup olmamamız da önemli değil. Geçtiğimiz sene Clippers favoriydi ama sonucu gördük. Sahaya çıkıp topunuzu oynamalısınız. Ben de takımın kazanması için alınacak ne rol varsa üstlenmeye hazırım. Tek hedefim, Lakers’ın geçtiğimiz sezon başardığını tekrar edebilmesi. Ben şahsım adına, hala kanıtlayacak çok şeyim olduğunu, hala bir “underdog” olduğumu düşünüyorum.

Off-season’ın çok kısa sürecek olması beni ilgilendirmiyor. Covid olmasaydı da ben yine turnuvalarda oynuyor olacaktım zaten.
"

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #27 : 24 Kasım 2020, 15:13 »
Yiğidim aslanım. LAC’daki ortamı sevmemesinden anlamalıydım. Önceden bu kadar tanımazdım ama şampiyon takıma yakışan karakteri varmış delikanlının.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: #15 Montrezl Harrell
« Yanıtla #28 : 12 Aralık 2020, 09:56 »
Tam da Harrell 15 resmi mi yazmıştım :D

15 resmiymiş.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
Ynt: #15 Montrezl Harrell