Gönderen Konu: Montrezl Harrell  (Okunma sayısı 3382 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
Ynt: Montrezl Harrell
« Yanıtla #10 : 21 Kasım 2020, 08:15 »
Bu Harrell hamlesi clippers ın son 1.5 yıldaki stratejisine misilleme gibi geldi bana. Öyle iyi yönetiliyor böyle iyi yönetiliyor denilen Clippers son 1.5 yıldır kendi üzerinden değil lakers üzerinden hamle yaptı sürekli kawhi yi geç açıklıyım lakers a adam kalmasın şu adamı alıyım lakers almasın vs vs
  Ben kafamda Harrell i pek oturtamadım ihtiyacın olduğunu da pek düşünmüyorum. Kontrat güzel sezon içinde daha uygun parçaya çevrilir diyorsun Lebron-Klutch iş birliği buna
 İzin verir mi gibi soru işaretleri var
  Umarım Harrell in geçen seneki dönüşümü hep söylenen kawhi ve George un tutumundan rahatsız olduğu içindir ve herkesin bayıldığı 2018-2019 Harrell i bize yeniden izletir

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #11 : 21 Kasım 2020, 09:59 »
Şok oldum bu hamleye. Geçen sezonki en büyük sorunumuz olan benchten skor üretme konusunda hiçbir sorunumuz kalmadı böylece. Savunması ve şutu soru işareti ama benchten geleceği için playoff'larda bir şekilde tolere edilir diye düşünüyorum.

Biraz da alabileceği paranın altında imzalamış gibi geldi bana.

Konuyu ilgili bölüme taşıdım.

Çevrimdışı badmfker

• Rookie
  • *
« Yanıtla #12 : 21 Kasım 2020, 10:14 »
charlotte'ın daha yüksek kontrat teklifini reddetmiş. yıllık 9,5 milyonu görünce ben şok oldum valla. yılın 6. adamı çok daha üst seviyeli kontratlar alabilirdi. adam resmen huzur ve şampiiyonluğa gelmiş :)

https://twitter.com/patbev21/status/1329978615350452225

:D :D :D

Çevrimdışı juvares

• Rookie
  • *

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #14 : 21 Kasım 2020, 11:06 »

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #15 : 21 Kasım 2020, 15:58 »
Gelmesi ve gelme şekline sevindim. Belli ki kazanmak istiyor. Ki geçen sene load management olayına ve gevşekliğe takımda en çok ayar olan isimdi. Daha iyi bir para alacakken böyle bir tercih yapması çok iyi.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #16 : 21 Kasım 2020, 16:00 »
Ben her 5'e yazılabilecek, maç sonunda hiç düşünmeden oynatabileceğimiz Ibaka veya Crowder'ı tercih ederdim ama onları alamıyorsak geriye fazla seçenek kalmıyor. O açıdan bakıldığında iyi hamle.

Çevrimdışı Merih24

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #17 : 21 Kasım 2020, 16:41 »
Ben sezonun tamamlandığı andan itibaren bu hamlenin olacağını düşünüyordum. Harrell kafasında bitirmişti Clippers'ı. Zaten hem load management meselelerinden ötürü Kawhi'ye, hem de arıza hareketlerinden dolayı Beverley'e falan kitlenmişti. Barizdi. Hatta Beverley'in şu tweet'i bile bunu gösteriyor. Adam huzuru tercih etti kısacası  :D

Böyle bir uygun kontratla fırsatın varsa alırsın, ben memnunum bu hamleden savunmadaki eksiklerini takım olarak kapatırız diye düşünüyorum.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #18 : 21 Kasım 2020, 18:18 »
6th man of the year aldık abi... Ve ben bazen izlerken bu adamın hücumda yapabildiklerine sinir oluyordum; bazen gerçekten tutulamayacakmış gibi çevik ve garip bi herif.

Müthiş ötesi bi hamle oldu. Eğer sağlığı yerinde ise Cousins'ı da tutup uzun rotasyonunda sırtımızı bi geriye yaslayabiliriz bence.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #19 : 21 Kasım 2020, 20:49 »
Vogel Hocam herkesin savunmasını bireysel anlamda çok yukarı çekiyor. Bu delikanlının fiziği her şey için çok müsait. Biraz rötuşla acayip bi parçaya sahip olabiliriz.
See y'all on the dark side of the moon.