Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236707 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #950 : 19 Ekim 2020, 11:06 »
2021 yazında ne yapacağımız tamamen LeBron'a bağlı.Opsiyonunu kullanacak mı, başka bir takıma mı gitmeyi tercih edecek veya bizle daha uzun süreli ama maksimum olmayan bir kontrat mı yapacak?
Bu sebeple elimizde hâlâ LeBron ve Davis varken yanlarına olabilecek en iyi eklemeleri yapmalıyız.Eklemeleri yaparken gelecek seneyi de düşünerek devam etmeliyiz.
Davis ve LeBron bizdeyken zaten en net şampiyonluk adayı biz olmaya devam edeceğiz.Umarım Davis ve LeBron ile uzun süreli kontratlar yaparak yolumuza devam ederiz.

Çevrimdışı korkuncfeanor

• Sophomore
  • **
  • Alexander The Goat
« Yanıtla #951 : 19 Ekim 2020, 11:10 »
Oyuncular FA piyasasına düşmeden değerlerinin altına takaslanabilir. Bence sabırlı olunmalı. All star arasına kadar her an her şey olabilir.

Harbiden 2021'de FA olacak kimler var?

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
« Yanıtla #952 : 19 Ekim 2020, 11:39 »
LeBron u biraz tanıyorsam ah ulan şu Davis le prime bir 10 yıl oynasaydım neler olurdu dediğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam  :)
  Bu yüzden 2021 de davis i bırakıp ayrılacağına hiç ihtimal vermiyorum belki Bronny hayal ettiği gibi bir nba oyuncusu olabilirse onunla aynı takımda oynamak için kariyerinin son yılında onun yanına gider diğer türlü son noktayı Lakers'da koyacaktır.

Kritik nokta LeBron dediğin gibi 2021 yazında opsiyonunu kullanmayıp düşük bir ücretle sözleşme yapar mı ? Ben olsam yapardım böylece ne 2021 şampiyonluğu ne de 2021 free agent piyasası tehlikeye atılırdı ama LeBron o topa girmez gibi geliyor sanki  :)

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #953 : 19 Ekim 2020, 11:56 »
LeBron u biraz tanıyorsam ah ulan şu Davis le prime bir 10 yıl oynasaydım neler olurdu dediğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam :)

Şu cümleyi kurmayacak insan sayısı rakam ile 0 :D

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
« Yanıtla #954 : 19 Ekim 2020, 12:37 »
Şu cümleyi kurmayacak insan sayısı rakam ile 0 :D
bence lebron 2003 te beni lakers seçseydi şu an kaç yüzüğüm vardı diye kesin düşünüyordur  :)

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #955 : 19 Ekim 2020, 14:11 »
Davis'in verimli kullanılmamasının en temel nedeni, doğru düzgün P&R oynamaması takımın.

Şunu geçiştirip unuttuk tüm sezonu ama ben geçen sene başlamadan önce Malone-Stockton'dan beri görülmüş en iyi p&r oyunlarını sergileyeceğimizi düşünüyordum. Ve neredeyse doğru düzgün hiç oynamadık. :D

Tamam oyun çok değişti, artık devrilmekten ziyade daha çok alan açmaya yönelik ya da pick and pop daha işlevsel olsa da; yine de hakkını vermediğimizi düşünüyorum. Ve işin garip kısmı bu bize sorun yaratmadı. Uzun dönemi bitti abi yeaa denilen yerde play-offlarda rakipleri uzunlarımızla dövdük. Döneme rağmen yaptığın işi diğerlerinden daha iyi yaptığın sürece kazanıyorsun neticede. İlginç.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #956 : 19 Ekim 2020, 21:32 »
Oladipo'yu Kuzma+Green+THT+2020 1.tur picki + 2022 1.tur pickiyle takasladığımız bi senaryoda şu kadroya ne dersiniz?

Oladipo (Rondo)
Wesley Matthews (Caruso)
LeBron (Carmelo)
AD (Gallinari)
Howard (Cousins)

Takımın geri kalanı da Markieff, Cook, Dudley'le falan tamamlanabilir.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #957 : 19 Ekim 2020, 21:44 »
Kağıt üstünde kötü durmasa da bu kadar fazla oyunu hücum üzerinden tanımlanan oyuncu eklemek istemem sanırım kadroya.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #958 : 19 Ekim 2020, 22:04 »
Aslında bu kadroda Carmelo, Gallinari, Cousins hariç herkes iyi savunmacı. Ama belki Carmelo yerine bi wing defender olabilir.

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
« Yanıtla #959 : 19 Ekim 2020, 22:29 »
Minimuma gelecek Bir carmelo ya bakışınız ne? Fayda sağlar mı yoksa sezon içinde vogel hocamdan çizdiği yer mi?