Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 238213 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #1850 : 25 Ekim 2022, 13:14 »
Turner değil mi? Bu ligde devamlılık sıkıntısı olmayan yıldız kalmadı gibi bir şey. 
Tabii Turner'ın da öyle bir sorunu var,ama sanki Hayward daha bir şanssız gibi bu konuda. O yüzden O'nun özelinde örnek verdim.

Gerçi kimle neyi tartışabiliriz ki? Kobe'nin aşil sakatlığından beri neler yaşadı şu takım? sürüsüyle sakatlıklar...

öncesinde Bynum falan.

var bir garabet.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1851 : 25 Ekim 2022, 13:27 »
Tabii Turner'ın da öyle bir sorunu var,ama sanki Hayward daha bir şanssız gibi bu konuda. O yüzden O'nun özelinde örnek verdim.

Son üç sezonda Turner 151, Hayward 148 maç oynadı. Yok birbirlerinden farkı.

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #1852 : 25 Ekim 2022, 15:05 »
Hield- Turner mi? Hayward-Oubre- P.j Washington mu? Hangi paket bizi daha iyi yapar

Off-season'da bu soruya Turner-Budy cevabını veriyordum. Fakat sezon başladıktan sonra izlediğim takım fikrimi değiştirdi. Bilhassa Davis'in 5 numarada yalandan değil gerçekten efor vererek oynaması nedeniyle Turner'a eskisi kadar ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum. Şuan net olarak Hayward-Oubre-PJ paketini seçerim.

Bunun ana nedeni, takımda LeBron dışında top yönlendirilebilen, akıl koyabilen hiç kimsenin olmaması. Hayward sağlıklı kaldığı sürece LeBronluk görevini forvetler arasında en iyi yapan kişilerden birisi bence.

Oubre konusunda GSW'de gösterdiği performanstan ötürü kuşkum olsa da gsw kadar spesifik bir oyun oynamadigimiz için bize bench skoreri olarak iyi katkı verebileceğini düşünüyorum.

PJ'in ise Davis'i çok iyi tamamlayacağını düşünüyorum. Üç oyuncu arasında gelmesini en fazla istediğim kişi PJ.

Bu takas ile üçlük sorunu dışında çoğu problemimiz çözülmüş olur. O problemi de buyout edilecek oyunculardan birisi ile halledebiliriz. Umarım bu takas gerçekleşir ve keyif veren takım izleyebiliriz.
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2022, 15:09 Gönderen: GeraltOfRivia »

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1853 : 25 Ekim 2022, 15:11 »
Eğer 2 korumasız 1st çıkacaksak bunu yapacağımız tek takım Jazz olmalı, oradan da Vanderbilt Markkanen Beasley gibi bir paket en azından almalıyız. Yine overpay çünkü o draft hakları bu yönetimle banko top 4 olacak draftlarında ama en azından gerçekten fizikli ve aç oyunculara sahip olup takımda parçaların biraz daha yerine oturmasını sağlar. Turner Hield takası da yine okey ama Turner'ın biten kontrat olması, Hield'ın da lig geneli değerinin düşük olması bu takası bir korumasızla halletmezsek malız dedirtecek.

Jazz niye böyle bir takas yapsın? Çünkü ligi ilk dörtte bitirmek istemeyecekler... :D

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1854 : 25 Ekim 2022, 15:48 »
Ben Jazz'ın, özellikle Vanderbilt'i vereceğini hiç sanmıyorum. Keşke Beverley takasında 2. tur, Nunn falan verip alabilseydik.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1855 : 25 Ekim 2022, 16:11 »
Bir umuttur yaşamak.

Çevrimdışı King James

• Laker
« Yanıtla #1856 : 25 Ekim 2022, 18:43 »
Şimdi de Tery Rozier , Richardson'lı bir paket peşinde olduğumuz söyleniyor cok saçma olur eğer böyle bir durum varsa

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1857 : 25 Ekim 2022, 19:10 »
Ya Rozier Mozier ne varsa sarın getirin kardeşim 1 maç daha Russ izlemeye tahammülüm kalmadı.

Çevrimdışı King James

• Laker
« Yanıtla #1858 : 25 Ekim 2022, 19:42 »
Russ bizi çok sıktı farkındayım ama Rozier falanda bize çok şey katmaz , Pacers, Hornets dünden razilar bu takaslar için biz hala niye diretiyoruz illa 2-8 gibi bir şey mi olmalı

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1859 : 25 Ekim 2022, 20:35 »
Çünkü 2 draft hakkını da vermek ya da korumasız vermek istemiyoruz.