Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 238244 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #1130 : 19 Kasım 2020, 22:15 »
Giannis ve kawhi için risk alınabilir de ben ikisinin de geleceğine hiç ihtimal vermiyorum ya

Şu süre gösterdi ki Kawhi nin hiç o sanıldığı kişi olmadığı baya egolu biri biri olduğu ortaya çıktı Ben hata yapmışım diyip lakers a gelmesi bana hiç olası gelmiyor. Giannis tarafına gelecek olursak ben bogdanoviç fiyaskosuna rağmen bucks la sözleşme imzalayacağını düşünüyorum imzalamasa bile seçimi Heat olur gibi geliyor bana

Daha önce de belirttiğim gibi sizler gibi lakers taraftarı değilim o yüzden belki sizler gibi çok uzun vadeli hayal kuramam ama 2021 de şampiyon olmayalım 2021 sezonunu pas geçelim ama Oladipo gelsin bu senaryo hakkaten sizleri mutlu edecek mi bunu mu tercih edersiniz?

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #1131 : 19 Kasım 2020, 22:19 »
Niye bu sezonu pas geçmiş oluyoruz ki? Geçen sene şampiyon olan takıma Schroder ekledik daha yeni.

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #1132 : 19 Kasım 2020, 22:28 »
Cook u serbest bıraktık.

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
« Yanıtla #1133 : 19 Kasım 2020, 22:36 »
Kcp Bradley İbaka o bu şu hepsinin şartı tek yıllık kontrat istemiyorlar. Sen bu adamları tutarsan schröder in eklenmesi anlam kazanacak. Ben Oladipo ya gidicem diye bu adamlara yol verirsen şansını ciddi şekilde azaltıcaksın pas geçmeden kastım o. çünkü dediğin gibi LeBron artık 36 yaşında etrafını kaliteyle donatman lazım
 Bilmiyorum belki yanlış düşünüyorum ama Oladipo-Davis nüvesinin hiçbir zaman şampiyonluğa şu an lakers ın 2021 şampiyonluğuna yakın olduğu kadar yaklaşabileceğine inanmıyorum

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #1134 : 19 Kasım 2020, 22:43 »
Kcp Bradley İbaka o bu şu hepsinin şartı tek yıllık kontrat istemiyorlar. Sen bu adamları tutarsan schröder in eklenmesi anlam kazanacak. Ben Oladipo ya gidicem diye bu adamlara yol verirsen şansını ciddi şekilde azaltıcaksın pas geçmeden kastım o. çünkü dediğin gibi LeBron artık 36 yaşında etrafını kaliteyle donatman lazım
 Bilmiyorum belki yanlış düşünüyorum ama Oladipo-Davis nüvesinin hiçbir zaman şampiyonluğa şu an lakers ın 2021 şampiyonluğuna yakın olduğu kadar yaklaşabileceğine inanmıyorum

Anladım dediğini ama yıllar geçtikçe LeBron'ın 1.adam olarak sırtına bineceği yük artacak, sakatlık riski artacak. LeBron ve AD'nin yanına 1 tane daha yıldız çekebilirsek bi şekilde, kariyerinin son yıllarını 2012-16 Duncan modunda daha dinç ve sağlıklı şekilde geçirebilir diye düşünüyorum.

Çevrimdışı korkuncfeanor

• Sophomore
  • **
  • Alexander The Goat
« Yanıtla #1135 : 19 Kasım 2020, 22:58 »
2-3 sene sonra Beal'i takas edebiliriz. Davis'in yanına başka birini düşünemiyorum.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1136 : 19 Kasım 2020, 22:59 »
Bizim bir yıldızı alma ihtimalimizin takasla olması için senin 2026 falan olması gerekiyor en yakın ya :D

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
« Yanıtla #1137 : 19 Kasım 2020, 23:00 »
Anladım dediğini ama yıllar geçtikçe LeBron'ın 1.adam olarak sırtına bineceği yük artacak, sakatlık riski artacak. LeBron ve AD'nin yanına 1 tane daha yıldız çekebilirsek bi şekilde, kariyerinin son yıllarını 2012-16 Duncan modunda daha dinç ve sağlıklı şekilde geçirebilir diye düşünüyorum.
  Yahu tamam LeBron yaşlanıyor da yanındaki adam da andre drummond değil Nba in en iyi üç beş adamından biri hatta full agresif oynadığında bence şu anda nba in en iyisi
  O. Lokomotif görevi bu seneden itibaren tamamen Davis e geçecektir zaten üstüne schröder eklendi üstüne bu yapının etrafını iyi doldurursun LeBron yıpranma ve bu yapı 2-3 sene daha seni çok rahat götrür
  Anlıyorum devamlılık olmasını istiyorsunuz lotarya günlerine dönmesini istemiyorsunuz takımın ama daha önce de dediğim gibi elinde David olduğu sürece o günlere dönmezsin lakers her zaman cazibe merkezi olur yıldızlar için

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1138 : 19 Kasım 2020, 23:01 »
Ersan boşa çıkmış bu arada, çööööök.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1139 : 19 Kasım 2020, 23:06 »
  Yahu tamam LeBron yaşlanıyor da yanındaki adam da andre drummond değil Nba in en iyi üç beş adamından biri hatta full agresif oynadığında bence şu anda nba in en iyisi
  O. Lokomotif görevi bu seneden itibaren tamamen Davis e geçecektir zaten üstüne schröder eklendi üstüne bu yapının etrafını iyi doldurursun LeBron yıpranma ve bu yapı 2-3 sene daha seni çok rahat götrür
  Anlıyorum devamlılık olmasını istiyorsunuz lotarya günlerine dönmesini istemiyorsunuz takımın ama daha önce de dediğim gibi elinde David olduğu sürece o günlere dönmezsin lakers her zaman cazibe merkezi olur yıldızlar için

Oooo Lakerslı değilim abi mesajı, hoşgeldin.