Gönderen Konu: NBA'den Haberler  (Okunma sayısı 147526 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
Ynt: NBA'den Haberler
« Yanıtla #180 : 01 Şubat 2019, 17:56 »
Knicks, Dennis Smith Jr karşılığında Porzingis'i Dallas'a gönderiyormuş. Yazık..

edit: Tam olarak şöyleymiş.

https://twitter.com/wojespn/status/1091076373765124108

Bizim açımızdan epey iyi haber. Böylece Knicks büyük oranda Davis takasının dışında kalmakla yetinmeyip, yaz için açtığı 2 max kontratlık cap boşluğuyla Irving'in aklını çelebilecek bir yer haline geldi.

Dallas Knicks'i bildiğin tokatlamış. Cuban yapınca bir şey yok Lakers Davis'i isteyince ouuv.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #181 : 01 Şubat 2019, 18:45 »
Porzingis'in sakatlığı atlatacağını varsayıyorum. Yaşı, hırsı falan müsait. DSJ allstar seviyesine çıkamaz tahminim. Fakat diğer iki kontratı kolay kolay kimseye kaktıramazlardı. Yaz için baya bi capleri müsait. Takas o açıdan mantıklı geliyor. İki tane süperstar getirebilirler mi pek sanmıyorum gerçi.

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #182 : 01 Şubat 2019, 19:09 »
Knicks yazın şeytanın bacağını kırıp Kawhi-Kyrie-Zion yapabilir mi acaba?

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #183 : 01 Şubat 2019, 19:10 »
Porzingis'in sakatlığı atlatacağını varsayıyorum. Yaşı, hırsı falan müsait. DSJ allstar seviyesine çıkamaz tahminim. Fakat diğer iki kontratı kolay kolay kimseye kaktıramazlardı. Yaz için baya bi capleri müsait. Takas o açıdan mantıklı geliyor. İki tane süperstar getirebilirler mi pek sanmıyorum gerçi.

Garip bir sekilde alirlarsa bizim isimize de geliyor, cunku alacaklari 2.yildiz kyrie deniyor. Ben inanmiyorum ama diyelim ki kyrie-durant aldilar, Celtics Davis'e hallenemez ve biz de kapatiriz Davis'i.

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #184 : 01 Şubat 2019, 19:12 »
Garip bir sekilde alirlarsa bizim isimize de geliyor, cunku alacaklari 2.yildiz kyrie deniyor. Ben inanmiyorum ama diyelim ki kyrie-durant aldilar, Celtics Davis'e hallenemez ve biz de kapatiriz Davis'i.

Celtics niye Davis'e hallenemiyor o durumda?

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #185 : 01 Şubat 2019, 19:18 »
Celtics niye Davis'e hallenemiyor o durumda?

Cunku Tatum, Brown ve pickleri cikip Davis'i aldiginda, Davis niye o kadroda kalmak istesin ki?

Bu arada Kyrie Celtics 1 numara ama 1 temmuzu bekleyecegim karar vermek icin demis. Adam sezon basinda kesin kalacagim tarzi aciklamalar yapiyordu, nasil dondu ruzgar boyle.

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #186 : 01 Şubat 2019, 19:24 »
Cunku Tatum, Brown ve pickleri cikip Davis'i aldiginda, Davis niye o kadroda kalmak istesin ki?

Bu arada Kyrie Celtics 1 numara ama 1 temmuzu bekleyecegim karar vermek icin demis. Adam sezon basinda kesin kalacagim tarzi aciklamalar yapiyordu, nasil dondu ruzgar boyle.

Kimseye birşey borçlu değilim demek ciddi bir ayrılık sinyali gibi. Hadi Pelicans.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #187 : 01 Şubat 2019, 19:29 »
Kimseye birşey borçlu değilim demek ciddi bir ayrılık sinyali gibi. Hadi Pelicans.

https://twitter.com/SBondyNYDN/status/1091367394474422272?s=19

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #188 : 01 Şubat 2019, 20:03 »

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #189 : 01 Şubat 2019, 20:17 »