Anket

Normal sezon tahmininiz nedir?

Konferansı 1-4 arası tamamlarız
12 (60%)
Konferansı 5-8 arası tamamlarız
8 (40%)
Play-off yapamayız
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 20

Oylama kapandı: 19 Ekim 2018, 10:12

Gönderen Konu: 2018-19 Sezonu Maç Takibi  (Okunma sayısı 124063 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
Ynt: 2018-19 Sezonu Maç Takibi
« Yanıtla #510 : 29 Aralık 2018, 14:17 »
Bu takıma baba bir koç gelse 2 gömlek yukarı çıkacakmışız gibi geliyor. Kadroya baktığınız zaman, Kuzma zaten yılların tecrübesi gibi oynuyor, Lonzo istikrarsız şutu dışında gayet iyi, Ingram inişli çıkışlı ama kötü değil, McGee beklenenin çok üzerinde, LeBron zaten LeBron. KCP, Chandler, Rondo gibi önemli parçalar var. Potansiyelin hakkını veremiyoruz gibi. Kaç kez 10-15 sayıdan maç verdik. Bir kaç kez de neredeyse veriyorduk, zor toparladık. Bu disiplinsizlik, sık kopuşlar, savunmada konsantrasyon eksikliği ve yarı saha hücumundaki tıkanıklıkları başka türlü açıklayamıyorum.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #511 : 29 Aralık 2018, 14:28 »
Bu takıma baba bir koç gelse 2 gömlek yukarı çıkacakmışız gibi geliyor. Kadroya baktığınız zaman, Kuzma zaten yılların tecrübesi gibi oynuyor, Lonzo istikrarsız şutu dışında gayet iyi, Ingram inişli çıkışlı ama kötü değil, McGee beklenenin çok üzerinde, LeBron zaten LeBron. KCP, Chandler, Rondo gibi önemli parçalar var. Potansiyelin hakkını veremiyoruz gibi. Kaç kez 10-15 sayıdan maç verdik. Bir kaç kez de neredeyse veriyorduk, zor toparladık. Bu disiplinsizlik, sık kopuşlar, savunmada konsantrasyon eksikliği ve yarı saha hücumundaki tıkanıklıkları başka türlü açıklayamıyorum.

Koç konusuna katılıyorum ama kimi getirebiliriz var mı fikrin? Bu yaz Bud boştaydı ona hallenebiliriz belki diye düşünmüştüm ama şu anda piyasada kimse yok, ya da benim aklıma kimse gelmiyor.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #512 : 29 Aralık 2018, 14:56 »
kim var boşta?

Kevin McHale
Mark Jackson
Mike Fratello
Mike Şişevski?

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #513 : 29 Aralık 2018, 15:11 »
Koç konusuna katılıyorum ama kimi getirebiliriz var mı fikrin? Bu yaz Bud boştaydı ona hallenebiliriz belki diye düşünmüştüm ama şu anda piyasada kimse yok, ya da benim aklıma kimse gelmiyor.
Benim de aklımda yok, takımın halini özetlemek için dedim. Keşke olsa öyle biri.

kim var boşta?

Kevin McHale
Mark Jackson
Mike Fratello
Mike Şişevski?

:no:

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #514 : 29 Aralık 2018, 15:29 »
https://clutchpoints.com/lakers-rumors-mark-jackson-potential-coaching-candidate-luke-walton-fired/

Walton'a yeğlerim şahsen. Kerr'ü yücelteceğim diye bu adamı lüzumsuz yere gömüyorlar.

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #515 : 29 Aralık 2018, 16:03 »
kim var boşta?

Kevin McHale
Mark Jackson
Mike Fratello
Mike Şişevski?

Stan Van Gundy var, çok severim şahsen.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #516 : 29 Aralık 2018, 16:42 »
Stan Van Gundy var, çok severim şahsen.

Van Gundy'i son dört sene Detroit'te de gördük.. Yalnız Mark Jackson gelsin tabii, en azından takım bok gibi olacağı için rahatlar; bol bol kendimizle taşak geçip eğleniriz.. Adamın koçluk ömrü maksimum 2 ay olur, olmazsa da Lebron öldürür zaten ve dünya basketboluna büyük bir katkısı olur..

Ve evet, Walton'ı ben de bir çok konuda eleştiriyorum ama bir yerden de anlamak da fayda var..

Sezona yedek pivotsuz başladı. Sene başında ilk beşten 2 oyuncusu ceza aldı. Sonra yedek guard'ı sakatlandı.. Şimdi de süperstarı, ilk beş pivotu ve yedek guard'ı sakatlandı.. Sene başından beri bu kadar olumsuzluk yaşayan başka takım yok ve şu anda takımın ilk beşinin toplamda 12 yıllık NBA tecrübesi var..

Demek 2 all star'ı sakatlanan Steve Kerr'ün GSW'de ilk sezonu olsa 1 ay önce onu da kovacaktınız.. Şimdi 4 all star'ı da sahada ama bizden hala kötü durumdalar. O zaman asalım bence?..

yani şu anki kadroda tabii tecrübeliler var ama,ben bir iki ismin daha olmasından yanayım/yanaydım.. herhalde böyle devam edecekler :/

Bunu sorumlusu Walton değil, Magic.. Ayrıca yineliyorum, bu adaların aynı anda sakatlanmasını ön göremezsin.. Ön görsen bile, kimden süre kısıp kime vereceksin..

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #517 : 31 Aralık 2018, 07:24 »
Kentavious bey n'apiyorsunuz ? Çatır çatır 3lük atıp havaya girdi sonra gitti boş smaç kaçırdı adam. neyse nazar boncuğu olsun

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #518 : 31 Aralık 2018, 07:51 »
Ingram 3 dakika kala maçı aldı.. Takas edeceksek bu maç o maç işte..

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #519 : 31 Aralık 2018, 08:11 »
Deplasmanda daha iyi oynayıp kaybetmiştik bunu aldık enteresan. Hart ve Kcp’nin ekstra katkıları kritikti. Ingram da bazı bölümleri ve özellikle de maç sonunu çok iyi oynadı.