Gönderen Konu: 2019-20 KOBE BRYANT Sezonu: Maç Takibi  (Okunma sayısı 371220 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
Ynt: 2019-20 Anthony Davis Sezonu: Maç Takibi
« Yanıtla #3350 : 16 Ocak 2020, 09:01 »
Hocanın son dakika tercihi eleştirisine katılıyorum ama Howard maç içinde korkunç yoruldu cidden. Kendisi de Mcgee'den bu denli sabotaj beklememiştir haliyle.

Bundan sonraki maçlarda bugünü referans alacağından eminim ama. Dediğim gibi ders çıkarma konusunda baya güveniyorum. AD olsaydı hiç buralara gelmezdik ama neyse..
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #3351 : 16 Ocak 2020, 09:11 »
AD olsaydı hiç buralara gelmezdik ama neyse..

AD yokken fiziksel olarak eşleşmede terslik çıkmasını bekliyordum. Zaten ilk beşleri görünce de bunu yazmıştım. AD'nin yokluğunda bunu iyicene avantaja çevirmek için Orlando direkt 3 uzunla çıktı sahaya.. Ek olarak Caruso'yu da çok aradık..

Neyse her maçı kazanamayız.. Asıl şimdi Houston korksun.. Bu takım 2 maç üst üste artık kaybetmez, Lebron da her zaman böyle oynamaz.. Üst üste gelen kolay galibiyetler takımı çok yumuşatmıştı, böyle bir tokat iyi oldu..

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #3352 : 16 Ocak 2020, 09:18 »
7:16   LeBron Camış misses 31-foot three point jumper 95 - 99
6:54   LeBron Camış misses 13-foot step back jumpshot 95 - 99
6:40   Terrence Ross makes 25-foot three point jumper 98 - 99   
4:11   Markelle Fultz makes driving layup 105 - 103
3:59   LeBron Camış traveling 105 - 103
3:35   LeBron Camış misses 29-foot three point jumper   105 - 103
3:19   Troy Daniels makes 24-foot three point shot 105 - 106
2:30   LeBron Camış bad pass (Wes Iwundu steals) 105 - 106
2:03   Nikola Vucevic makes layup (Terrence Ross assists) 108 - 106
1:40   LeBron Camış misses free throw 1 of 2 108 - 106 (şurada 2/2 yapsa..........)

Çevrimdışı Giampaolo

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #3353 : 16 Ocak 2020, 09:19 »
Mağlubiyet büyük plan çerçevesinde alındı diyorsun yani..

Büyük oyunu görüyoruz. Her şey planlıymış..

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #3354 : 16 Ocak 2020, 10:00 »
7:16   LeBron Camış misses 31-foot three point jumper 95 - 99
6:54   LeBron Camış misses 13-foot step back jumpshot 95 - 99
6:40   Terrence Ross makes 25-foot three point jumper 98 - 99   
4:11   Markelle Fultz makes driving layup 105 - 103
3:59   LeBron Camış traveling 105 - 103
3:35   LeBron Camış misses 29-foot three point jumper   105 - 103
3:19   Troy Daniels makes 24-foot three point shot 105 - 106
2:30   LeBron Camış bad pass (Wes Iwundu steals) 105 - 106
2:03   Nikola Vucevic makes layup (Terrence Ross assists) 108 - 106
1:40   LeBron Camış misses free throw 1 of 2 108 - 106 (şurada 2/2 yapsa..........)

Şu maçı Lebron yüzünden kaybettik diyorsan yanılıyorsun. Sadece bir faktürdü. Evet, hücumda maç boyu bir türlü ritmini bulamadı, ama bunda Magic'in sahada bize göre çok büyük kalmasının da etkisi vardı. Her zaman 7-19 gibi bir yüzde ile attığını göremezsin. Muhtemelen sezon sonuna kadar da en fazla 1 kere daha görürüz.

Asıl neden bana göre Vogel'ın rotasyonda yaptığı Howard hatasıydı..

EDIT: Bradley'nin savunmada çok kötü olmasına, Caruso'nun eksikliği de tuz biber ekti.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #3355 : 16 Ocak 2020, 10:13 »
Şu maçı Lebron yüzünden kaybettik diyorsan yanılıyorsun. Sadece bir faktürdü. Evet, hücumda maç boyu bir türlü ritmini bulamadı, ama bunda Magic'in sahada bize göre çok büyük kalmasının da etkisi vardı. Her zaman 7-19 gibi bir yüzde ile attığını göremezsin. Muhtemelen sezon sonuna kadar da en fazla 1 kere daha görürüz.

Asıl neden bana göre Vogel'ın rotasyonda yaptığı Howard hatasıydı..

EDIT: Bradley'nin savunmada çok kötü olmasına, Caruso'nun eksikliği de tuz biber ekti.
genel anlamda (en azından 2006 All-Star faciasından beri) kendisinden nefret ettiğim için,at gözlüğü kullandığım doğrudur.

ama yani,omuzlarındaki rütbe "süperstar" ise,top dağıtan değil,skor yükünü çeken olacaksın. ver şutöre atsın,ver şutöre atsın. ee ? sen serbest atış kaçır,top kaybı yap,ritm kaybettir.

üzülüyorum gerçekten...

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #3356 : 16 Ocak 2020, 10:20 »
genel anlamda (en azından 2006 All-Star faciasından beri) kendisinden nefret ettiğim için,at gözlüğü kullandığım doğrudur.

ama yani,omuzlarındaki rütbe "süperstar" ise,top dağıtan değil,skor yükünü çeken olacaksın. ver şutöre atsın,ver şutöre atsın. ee ? sen serbest atış kaçır,top kaybı yap,ritm kaybettir.

üzülüyorum gerçekten...

Alışıldık superstarlardan olmadı ki hiçbir zaman. 2003'te lige girdiğinden beri Lebron'un takımı LebronBall oynar, bu iş bu. Franchise'ı tekrar ayağa kaldırması için tüm koşullarıyla kabul ettik herifi. Her zaman yaptığı işi iyi yapmaya devam etmesini ummaktan başka çare yok. Arada böyle maçlar da olacaktır, 82 maç doğru oynasa allah olurdu adam.

Amerika'yı yeniden keşfetmiş oldum ama sadece tekrardan hafıza tazelemek için.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #3357 : 16 Ocak 2020, 10:38 »
Bir Dallas maçını bir de bu maçı göz önüne getirin, Lebron'un bu maçta ne kadar ritmsiz, belki de isteksiz olduğunu anlarsınız..

Bugüne özel bir şey vardı sanırım; Harden da Portland maçında pıtır pıtır sıçtı..

Çevrimdışı Giampaolo

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #3358 : 16 Ocak 2020, 11:25 »
Eleştiriyoruz, eleştireceğiz de sporun içinde olan birşey bu. Olması gereken de. Ancak 35 yaşında, ligde 16-17 sene oynamış, şampiyonluklar ve en değerli oyuncu ödüllerini almış, benim için değil ancak GOAT tartışmaları içinde yer alan bir oyuncu, artık oyunculuk kariyerinin bu döneminde her maça en yüksek motivasyon ve özveriyle yaklaşamaz. Sporun doğası bu, illa ki maç seçebiliyorsun. Bizim için önemli ve gerekli yerler herkesin bildiği gibi playofflar. Buraya kadar sağlıklı bir şekilde gelebilmek ilk amacımız. Sezon başında şöyle bir senaryoya birçoğumuz pek mümkün değil falan derdik diye düşünüyorum. Ocağın ortasını ve ligin ortasını devirdik ve batı lideriyiz, en yakın rakibimizle 4,5 maç var. Güzel ritim bulduğumuz zaman iyi oynuyoruz ve savunmayı nerelere kadar yükseltebildiğimizi gördük. Sezon içinde böyle mağlubiyetler olacaktır, olmalı da. Her maçı yenmeye çıkarsın ama her maçı yenemezsin. Takım genel olarak güzel, takas döneminde ufak hamlelerle o kupayı bu şehre getireceğiz.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #3359 : 16 Ocak 2020, 11:28 »
Eleştiriyoruz, eleştireceğiz de sporun içinde olan birşey bu. Olması gereken de. Ancak 35 yaşında, ligde 16-17 sene oynamış, şampiyonluklar ve en değerli oyuncu ödüllerini almış, benim için değil ancak GOAT tartışmaları içinde yer alan bir oyuncu, artık oyunculuk kariyerinin bu döneminde her maça en yüksek motivasyon ve özveriyle yaklaşamaz. Sporun doğası bu, illa ki maç seçebiliyorsun. Bizim için önemli ve gerekli yerler herkesin bildiği gibi playofflar. Buraya kadar sağlıklı bir şekilde gelebilmek ilk amacımız. Sezon başında şöyle bir senaryoya birçoğumuz pek mümkün değil falan derdik diye düşünüyorum. Ocağın ortasını ve ligin ortasını devirdik ve batı lideriyiz, en yakın rakibimizle 4,5 maç var. Güzel ritim bulduğumuz zaman iyi oynuyoruz ve savunmayı nerelere kadar yükseltebildiğimizi gördük. Sezon içinde böyle mağlubiyetler olacaktır, olmalı da. Her maçı yenmeye çıkarsın ama her maçı yenemezsin. Takım genel olarak güzel, takas döneminde ufak hamlelerle o kupayı bu şehre getireceğiz.

Maçı izlesem sinirlenirdim sanırım ama izlemeyen birisi olarak böyle bakıyorum ben de, son cümlesi hariç :) Şampiyonluk yeminleri için erken :D