Gönderen Konu: Kawhi Leonard  (Okunma sayısı 23360 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
Ynt: Kawhi Leonard
« Yanıtla #20 : 18 Haziran 2018, 10:34 »
Valla Lebron-Kawhi ile Westbrook-Carmelo arasında dağlar kadar fark var. Miami Heat'in yarattığı fark gibi bir fark yaratacaktır bu kadro dış savunmasıyla falan. Ligin en özel ve fark yaratan 3-4 oyuncusundan biriydi Kawhi bir önceki sezon ve hala 26 yaşında. Lebron 34'e girecek ve önümüzdeki 2-3 sezon artık en büyük hedefi. Ve eğer Lebron'la anlaşacaksak haliyle bizim hedefimiz de öyle olmalı. Ek olarak Kawhi-George ikilisi Lebron yaşlandıktan sonra da 2-3 sene daha üst düzey oynarlar en azından. Ben de gençlerimizi çok seviyorum ama bu isimlerle 5-6 senelik bir plan da mantıklı bana göre. Ama Spurs'ün böyle bir takım oluşturmaya çalışan Lakers'a takaslaması pek kolay olmayacak gibi.
« Son Düzenleme: 18 Haziran 2018, 11:18 Gönderen: Crazy_Kobe »

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #21 : 18 Haziran 2018, 13:40 »
Herhangi bir süpertakım kurulmazsa önümüzdeki iki sene GSW ile rekabet edebilecek bir takım zor görülüyor. Gençlerin hepsinden vazgeçilmesi böyle bir ligde gereksiz olacaktır. Kawhi çok farklı bir oyuncu. Bu kadar oyunu etkileyen birini bulmak imkansız bu yaş aralığında. Playofflarda yine de rekabet edilebilir, savunma odaklı 4-5 senelik bi yapı oluşturulabilir. Lakers'ın uzun sıkıntısı da düşünülürse acele kurulacak Lebron etrafındaki başarısız bir takım iki üç sene sonrası rebuilding ile kısır döngüye girebilir. Benim görüşüm Boogie ve Kawhi yanına gençlerden birkaçı ile hem keyif alabileceğimiz hem de üstüne koyulabilecek bir kadro.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #22 : 20 Haziran 2018, 08:01 »
Kawhi'nin seneye kontratı bitince Lakers ile imzalayacağını onunla ilgilenen takımlara ilettiği söyleniyor. Ucuza kapatılır doğruysa.

Çevrimdışı vence

• Administrator
  • Rookie
  • Bombardier

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #24 : 23 Haziran 2018, 17:21 »
Kawhi en kötü ihtimal seneye fa olarak kesin gelecek o zaman. Hem takasla adam kaybetmeyiz. Bu yaz deng’ten kurtulsak, George gelse bi de ortaüstü bi uzun bulsak playoff yaparız seneye de kawhi gelir zirveye yürürüz. Mantıksız mı?

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #25 : 24 Haziran 2018, 08:43 »
Son gelişmeleri bize özetleyebilecek bir Laker var mı? 

O sene 'bu sene' mi yoksa neler olacak?

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #26 : 24 Haziran 2018, 12:52 »
Son gelişmeleri bize özetleyebilecek bir Laker var mı? 

O sene 'bu sene' mi yoksa neler olacak?
Spurs asla Kawhi'i bize takaslamıyor. Kawhi açık açık bize gelmek istediğini söyledi. En kötü ihtimal seneye FA olunca geleceğini de söylemiş. Bir takasla almak imkansız görünüyor. Öyle olunca takımın LeBron, PG için de pek cazibesi kalmıyor şimdilik. Dolayısıyla an itibariyle o sene bu sene değil gibi.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #27 : 24 Haziran 2018, 17:43 »
Spurs'un vermeye niyeti yok fakat karşılığında verilen tekliflere bakılırsa bedavaya vermek zorunda kalacaklar. T. Harris + draft hakları gibi söylentiler gördüm. Ingram' ı almak varken bir yanda. Garip bir durum oldu.

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #28 : 24 Haziran 2018, 19:09 »
Ben de Kawhi için Cavaliers’in Kevin Love teklifi olduğunu okumuştum geçenlerde

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #29 : 28 Haziran 2018, 08:57 »
Bizimkilerin draft hakları ve sign&trade ile Randle dışında herhangi bir şey vermek istemedikleri konuşuluyor. Spurs'ün 'görüşmeyeceğiz bile' demesinin sebebi de bu deniyor.

Gelen dedikodular çok kısa sürede tekrar masaya oturulacağı yönünde. Olacak bence bu iş.