Gönderen Konu: 2022 Off-Season - Selam ve Dua ile...  (Okunma sayısı 32660 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ynt: 2022 Off-Season - Selam ve Dua ile...
« Yanıtla #10 : 09 Nisan 2022, 15:30 »

Wizards dışında playoff'tan bir Westbrook kadar uzaktayız diye düşünecek başka bir takım aklına gelen varsa paylaşırsa sevinirim.

New York ve plase Pacers.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #11 : 09 Nisan 2022, 16:52 »
Ben ancak görebildim Magic, Lebron reddetmeseydi Russ yerine Derozan gelecekti demiş.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #12 : 09 Nisan 2022, 21:34 »
Ben ancak görebildim Magic, Lebron reddetmeseydi Russ yerine Derozan gelecekti demiş.
böyle bir durumda,bu sezon Bulls oyuncusu olan DeRozan'ı izleyemeyeceğimiz garanti olurdu değil mi? çünkü beyimiz (6/23) yanındakilerin istatistiklerini "sömüren" biri.

15-5-5 gibi saçma sapan rakamlar yapabilirdi şimdiki DeRozan...

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #13 : 09 Nisan 2022, 22:00 »
böyle bir durumda,bu sezon Bulls oyuncusu olan DeRozan'ı izleyemeyeceğimiz garanti olurdu değil mi? çünkü beyimiz (6/23) yanındakilerin istatistiklerini "sömüren" biri.

15-5-5 gibi saçma sapan rakamlar yapabilirdi şimdiki DeRozan...

Nasıl yani, DeRozan süperstarı olmayan bir takım yerine 2 süperstarlı bir takıma gelip 3. opsiyon olsaydı bu sezon olduğu kadar öne çıkmazdı mı diyorsun? İddialı bir söylem.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #14 : 09 Nisan 2022, 22:09 »
Nasıl yani, DeRozan süperstarı olmayan bir takım yerine 2 süperstarlı bir takıma gelip 3. opsiyon olsaydı bu sezon olduğu kadar öne çıkmazdı mı diyorsun? İddialı bir söylem.
Westbrook'un yaşadıklarını yaşardı diye düşünüyorum. tamam belki sıklıkla tek opsiyon gibi görünüyordu son dönemlerinde ama,DeRozan bizim kadroda olsa öyle "süperstar rakamları" ile oynayamazdı diyorum.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #15 : 09 Nisan 2022, 22:13 »

Zubac'ı Muscala için takaslamış, Bullock'u yarım sezon almak için draft hakkı vermiş adamın sözüne pek güvenilmez be :D
Ya da takımı sezonun son maçından önce habersiz bir şekilde basına açıklama yaparak bırakan adam.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #16 : 09 Nisan 2022, 22:15 »
New York ve plase Pacers.

Pacers dedikodusu da çıkmış cidden. Hadi inş, bir Hield'ınızı alırız...

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #17 : 09 Nisan 2022, 22:22 »
Westbrook'un yaşadıklarını yaşardı diye düşünüyorum. tamam belki sıklıkla tek opsiyon gibi görünüyordu son dönemlerinde ama,DeRozan bizim kadroda olsa öyle "süperstar rakamları" ile oynayamazdı diyorum.

İstatistikler önemli değil, verim önemli. Westbrook'un uyum sağlayamamasını geçtim, atletizmini kaybettiği için çok verimli olmayan eski hali kadar bile verimli değil şu anda.

Sonuçta her hücum en fazla bir kere potaya atabiliyorsun topu. 30 ppg'li 3 tane süperstar aynı takımda oynasa hiçbiri artık 30 ppg yapamaz ama bu performanslarının düştüğü anlamına gelmez.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #18 : 09 Nisan 2022, 23:07 »
Pacers dedikodusu da çıkmış cidden. Hadi inş, bir Hield'ınızı alırız...

Dedikoduların ne olduğunu keşke yazsaydın.

Ama Bitadze, Isaiah Jackson, uzatırlarsa Jalen Smith varken Turner'ın, Duarte, Duane ve Haliburton varken de Hield'ın kontratı çok gereksiz Pacers için. Westbrook takasında bu ikisini çıksalar, 2023 yazına çok sağlam bir çekirdek ve sadece 50 milyon cap ile girerler.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #19 : 09 Nisan 2022, 23:20 »
Dedikoduların ne olduğunu keşke yazsaydın.

Ama Bitadze, Isaiah Jackson, uzatırlarsa Jalen Smith varken Turner'ın, Duarte, Duane ve Haliburton varken de Hield'ın kontratı çok gereksiz Pacers için. Westbrook takasında bu ikisini çıksalar, 2023 yazına çok sağlam bir çekirdek ve sadece 50 milyon cap ile girerler.

Turner ve Hield overpaid kontrat değil şu anda, o yüzden Westbrook'tan çok daha iyi teklif bulurlar bunlara. Ama üçlü dörtlü takas olursa o zaman olabilir.