Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236765 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #2400 : 11 Şubat 2024, 00:58 »
Dinwiddie nasıl olur sizce?

Hiç yoktan çok daha iyidir. Takımdaki bir çok oyuncudan becerikli ve repertuarı eskisi kadar olmasa da yine geniş. Biraz asosyal biri olduğu için ligde piyasası ve rolü yıllar ilerledikçe vasatı aşamadı. M. Monk' u izledikçe aklım adamı nasıl bıraktıklarını hala almıyor. Bu rolü dolduramadılar.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #2401 : 11 Şubat 2024, 10:12 »

Hiç yoktan çok daha iyidir. Takımdaki bir çok oyuncudan becerikli ve repertuarı eskisi kadar olmasa da yine geniş. Biraz asosyal biri olduğu için ligde piyasası ve rolü yıllar ilerledikçe vasatı aşamadı. M. Monk' u izledikçe aklım adamı nasıl bıraktıklarını hala almıyor. Bu rolü dolduramadılar.

Malik Monk bırakılmadı, Lakers daha iyi bir kontrat veremeyecekti. Bizde minimuma bir yıl topunu oynadı ve Kings'den kontratı aldı.

Dinwiddie'nin Gabe sakatlığı yüzünden sıkıntı çektiğimiz yedek oyun kurucu rolü için iyi olacağını düşünmekle birlikte takımdaki hücuma yönelik oyuncu sayısının fazla olmasının oluşturduğu dengesizlikten mutsuzum. Ama yani bu sezon bu noktadan sonra şampiyonluk yarışında mıyız sorusuna evet diyemeyeceğim. Takım keyif versin iki hoplasın zıplasın çocuklar moduna düştüm valla.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #2402 : 11 Şubat 2024, 11:36 »
Hiçbir şey yapamıyorlarsa bir tane uzun alsalardı bari. Şu takımı 2020'den sonra ilk kez tamamen sağlıklı şekilde playoff'ta izlemek istiyorum.

Çevrimiçi King James

• Laker
« Yanıtla #2403 : 11 Şubat 2024, 13:59 »
Uzun kim kaldı ki piyasada bir Robin Lopez kaldı galiba, ama ben Harris'in de biz de verimli olabileceğine inanıyorum

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #2404 : 11 Şubat 2024, 18:00 »
Hangi Harris?

Çevrimiçi King James

• Laker
« Yanıtla #2405 : 11 Şubat 2024, 18:11 »
Joe Harris şutör sıkıntısı çektiğimizden dolayı faydalı olabilir diye düşündüm ama Brooklyn serüveninden sonra baya kötü istatistiklere sahipmiş

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #2406 : 12 Şubat 2024, 00:54 »
Malik Monk bırakılmadı, Lakers daha iyi bir kontrat veremeyecekti. Bizde minimuma bir yıl topunu oynadı ve Kings'den kontratı aldı.

Dinwiddie'nin Gabe sakatlığı yüzünden sıkıntı çektiğimiz yedek oyun kurucu rolü için iyi olacağını düşünmekle birlikte takımdaki hücuma yönelik oyuncu sayısının fazla olmasının oluşturduğu dengesizlikten mutsuzum. Ama yani bu sezon bu noktadan sonra şampiyonluk yarışında mıyız sorusuna evet diyemeyeceğim. Takım keyif versin iki hoplasın zıplasın çocuklar moduna düştüm valla.

Farklı düşünüyoruz Doktor. Bu tip oyuncular ilk 5 oyuncusu kadar değerli. Buldun mu kaçırmayacaksın. Ne gerekiyorsa yapmak gerekir. D.Lo ilk bırakılacak yük olabilirdi. Ne var bunda, istenildikten sonra yapılır.

Dinwiddie ritim tutturabilirse (Dallas playofftaki halini hatırla) bu tip 6. adam rolü için biçilmiş kaftan olur.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #2407 : 12 Şubat 2024, 18:48 »
Farklı düşünüyoruz Doktor. Bu tip oyuncular ilk 5 oyuncusu kadar değerli. Buldun mu kaçırmayacaksın. Ne gerekiyorsa yapmak gerekir. D.Lo ilk bırakılacak yük olabilirdi. Ne var bunda, istenildikten sonra yapılır.

Dinwiddie ritim tutturabilirse (Dallas playofftaki halini hatırla) bu tip 6. adam rolü için biçilmiş kaftan olur.

Abi cap yoktu bird hakkı yoktu, tutabileceğin bir yöntem yok. Westbrook LeBron Davis totalde bütün cap'i kaplıyordu zaten. Ha elden paralar verilmeliydi diyorsan o başka muhabbet :D

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #2408 : 13 Şubat 2024, 00:34 »
Dinwiddie nasıl olur sizce?
Birinci kısa opsiyonu olmadığında fayda verebilen biri, eskiden beri beğeniyorum. Ham'in bol bol kullanıp bizi delirteceği; Dinwiddie-Dlo-Reavesli kısa beşler ile ne kadar verimli olur orası soru işareti.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #2409 : 17 Şubat 2024, 22:26 »
Lakers Plan To Pursue 'Difference-Making Perimeter Talent' Via Trade

splash bros backcourt.......

hadi bakalım :D (!)