Gönderen Konu: #3 Anthony Davis  (Okunma sayısı 62406 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
Ynt: #3 Anthony Davis
« Yanıtla #560 : 20 Kasım 2023, 17:28 »
Kendisinin maç başına 15.5 top kullanması kabul edilebilecek bir şey değil maalesef. Bu saatten sonra karakterinin değişmesini beklemenin anlamı da yok. Aralık ayında takas kovalamaya başladığımızda Davis'i besleyebilecek birini de alsak iyi olur. 10-15 dakikalık bir oyuncu bile olur, 19-20 Rondo gibi.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #561 : 22 Kasım 2023, 21:53 »
Bunun karakter değişimi olduğunu düşünmüyorum. Şöyle bir gerçek var ki bu herif takımın savunmada her şeyi, yardıma o gelsin, bire bir de herkesin önünde o kalsın, boxout'u o yapsın, ribaundu o alsın. Şu an ligin en iyi iki yönlü 2-3 oyuncusundan biri. Takımda Reaves D'Angelo LeBron ve hatta Rui Wood gibi oyuncuların olmasının etkisiyle de skor yükü daha dengeli dağılırken her maç 25-30 atmasına gerek yok. Yanına koy bir izbandut, savunmada yükünü biraz çeksin, hücum performansı da artacaktır. Ya da en azından bi Vanderbilt dönsün. Şu an ortalamaları geçen sezon playofflarına çok yakın. Ama yine geçen sezon LeBron'un çoğunda olmadığı maçlarda 30-13 ortalamalarla oynayıp takımın playoff'a kalmasında tek kişilik dev kadro rolünü de sırtlanmıştı.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #562 : 22 Kasım 2023, 22:55 »
Zaman zaman hücumda etkisiz kalmasında, kenar yönetiminin beceriksizliği de olduğunu düşünüyorum. Doğru zamanda doğru yerde topla buluşturamıyor bazen takım onu.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #563 : 23 Kasım 2023, 00:17 »
Zaman zaman hücumda etkisiz kalmasında, kenar yönetiminin beceriksizliği de olduğunu düşünüyorum. Doğru zamanda doğru yerde topla buluşturamıyor bazen takım onu.

Ağzını öpeyim; mesajına dek bunu yazmak için okuyordum.

AD hücumun son 5 saniyesi top patlamasın diye emanet edeceğin bir adam değil. Kuracaksan ilk post üzerinden onla başlatacaksın oyunu; başımızdaki öküz bunu dahi beceremiyor maalesef.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #564 : 24 Kasım 2023, 14:14 »
Topu doğru yerde buluşturamama işini bi 4 senedir falan yapamıyoruz zaten.

Ne hayaller kurmuştum zamanında..
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #565 : 24 Kasım 2023, 21:19 »
Kendisi de bir maç oynuyor bir maç kayıplarda. Uzunsuz oynayan Dallas'a karşı da ağırlık koyamayacaksan ne işe yararsın abi yani?

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #566 : 10 Aralık 2023, 09:37 »
İnanılmaz oynadığı maçta sakatlanmasa olmazdı tabiki, yürüyedur aslanım kasıklarına kurban...