Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 237014 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #470 : 24 Aralık 2019, 14:25 »
Ben hiç bu kadar takas dedikodularının bile olmadığı bir sezon hatırlamıyorum. Fazla sakin ortalık.

Lakers açısından bakarsak, FA'den birilerini alıp kadrodan waive etmek yerine, takas kovalıyor olabilir..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #471 : 25 Aralık 2019, 19:34 »
Çok konuştuğumuz bir konu olduğu için dün nöbette açtım kadroları, bütçeleri, takım durumlarını ve espn trade machine'i. Bulabildiğim en mantıklı hamleler hakkında da bir yazı yazdım. İyi veya kötü, geri bildirimlerinizi bekliyorum :)

http://www.lakerstr.com/index.php/2019/12/25/lakersin-yapabilecegi-eklemeler/

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #472 : 26 Aralık 2019, 00:23 »
Çok konuştuğumuz bir konu olduğu için dün nöbette açtım kadroları, bütçeleri, takım durumlarını ve espn trade machine'i. Bulabildiğim en mantıklı hamleler hakkında da bir yazı yazdım. İyi veya kötü, geri bildirimlerinizi bekliyorum :)

http://www.lakerstr.com/index.php/2019/12/25/lakersin-yapabilecegi-eklemeler/

Sezonun şu ana kadarki gidişatına bakarak, KCP'nin kontrat eşitlenmesi gereken durumlar haricinde takaslanmasına karşıyım şahsen.

Mesela Bogdanovic'i çok isterim. Fakat hem KCP, hem Kuzma gönderilip de alınacaksa, kadro derinliğine büyük zarar verir. Kuzma'nın yanına Cook verip alırsam alırım onu ancak.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #473 : 26 Aralık 2019, 00:34 »
Dediğin senaryoda kontratlar eşleşmiyor ki zaten Kings neden yapsın bu takası sorusu da var.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #474 : 26 Aralık 2019, 00:50 »
Dediğin senaryoda kontratlar eşleşmiyor ki zaten Kings neden yapsın bu takası sorusu da var.

Trade machine onay veriyor. Kontrat sıkıntısı çıkmıyor.

Kings için de Cook'un kontratının 2. yılının tamamı garanti değil, KCP'ninki garanti. KCP de Kings'in ileriye dönük planlarında olacak biri değil sonuçta. Onlar bu takası yapacaklarsa Kuzma için yapacaklar.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #475 : 26 Aralık 2019, 02:01 »
İlginç, 8,5M'a 4.9M yetmez gibi gelmişti ama şu son CBA'de çok değişti yüzde işleri. Benim bildiğim %150 içinde olması gerektiğiydi.

2020 FA'inde kimseye hallenecek bir cap'leri olmayacağı için KCP'nin kontratının bu sene bitmemesi de o kadar önemli bir detay değil. Ama zaten her türlü şu an NBA genelinde algısı çok düşmüş olan Kuzma peşinde koşmazlar gibi geliyor bana.

Düzenleme: O zaman bir Kuzma+Cook+Daniels'a 8-10M civarı kimleri kovalayabiliriz diye bakma zamanı...
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2019, 02:05 Gönderen: yituruz »

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #476 : 26 Aralık 2019, 02:32 »
İlginç, 8,5M'a 4.9M yetmez gibi gelmişti ama şu son CBA'de çok değişti yüzde işleri. Benim bildiğim %150 içinde olması gerektiğiydi.

2020 FA'inde kimseye hallenecek bir cap'leri olmayacağı için KCP'nin kontratının bu sene bitmemesi de o kadar önemli bir detay değil. Ama zaten her türlü şu an NBA genelinde algısı çok düşmüş olan Kuzma peşinde koşmazlar gibi geliyor bana.

Düzenleme: O zaman bir Kuzma+Cook+Daniels'a 8-10M civarı kimleri kovalayabiliriz diye bakma zamanı...

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=vqsfx3f

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yx3bawtx

Nası bunlar?

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #477 : 26 Aralık 2019, 03:08 »
Kings'in bizden iyi paket bulacağına eminim de, Pistons takası gerçekçi baya. Tam veteran çöplüğü oluyoruz ama yakışır. Kuzma da memleketine döner.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #478 : 26 Aralık 2019, 03:18 »
Kings'in bizden iyi paket bulacağına eminim de, Pistons takası gerçekçi baya. Tam veteran çöplüğü oluyoruz ama yakışır. Kuzma da memleketine döner.

Bu sezon Detroit'i hiç izlemedim ama istatistiklere bakarsak;

-Derrick Rose 16 sayı, 6 asist ortalamayla oynuyor.
-Tony Snell %44 ile üçlük atıyor.
-Markieff Morris %41'le üçlük atıyor.

Kadroda kalan boşlukları da Jeff Green'le falan doldururduk. Fena olmaz sanki bu takas.

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #479 : 26 Aralık 2019, 10:49 »
Danny Green bu şekilde devam edecekse onu da paketlemek lazım.Beklentilerin çok altında kaldı.