Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 237012 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #2270 : 26 Mayıs 2023, 18:34 »
Denver serisinden sonra ligdeki hiçbir takım ona maksimum vermez. Elenmiş olsak da bu performansı bizim işimize geldi. Yıllık 18-20 milyon bandında bir kontrata kapatırsak güzel olur. Sign and trade yapamayıp kadroda tutsak dahi, sezon içerisinde bu civarlardaki kontratı rahatlıkla takaslayabiliriz.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #2271 : 26 Mayıs 2023, 22:27 »
Cap boşluğu ile değil de S&T ile alma ihtimalimiz var. Ama eğer S&T ile eğer D'Lo gibi kontratı yeni imzalanan bir adam alırsak Hard Cap'lenme durumumuz olacak o da kadroyu yine ana parçalar dışında minimum oyuncularla doldurma zorunluluğu katıyor. Bakalım opsiyonlarımız çok. Kadroyu koruyup küçük değişikliklerle gitmek biraz daha iyi bir senaryo gibi geliyor bana.

Ben de aynı kanaatteyim.

Cevap için de teşekkür ederim.  :serefe:
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #2273 : 01 Haziran 2023, 09:58 »
Naz Reid'in de adı geçmeye başlamış..

Çevrimdışı FritzWalter

• Rookie
  • *
« Yanıtla #2274 : 01 Haziran 2023, 11:01 »
D'angelo yu kesinlikle takımda tutmayı düşünmediğimiz yerine Van Vleet e gideceğimiz söyleniyor

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #2275 : 01 Haziran 2023, 13:52 »
D'angelo yu kesinlikle takımda tutmayı düşünmediğimiz yerine Van Vleet e gideceğimiz söyleniyor

Klasik ama mükemmel bir fikir.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #2276 : 02 Haziran 2023, 09:56 »
Komşunun tavuğu komşuya kaz görünür gibi bir durum FVV. Kesinlikle D'Lo'dan iyi oyuncu ancak bizim en temel sıkıntımızı çözecek topçu da değil. Bizim Denver'a kaybetmemizin nedeni D'Lo değildi etkisi olsa da, Ham'ın 3 guard beşleri ve Davis LeBron Rui forvet rotasyonu yanında kullanacak fizikli pivotumuz olmamasıydı. FVV'in şut yüzdelerine ve playoff'taki yüzdelerine herkesin bir defa daha bakmasını rica ederim. Baba olup şut kaçırmadığı dönemi çıkarsan D'Lo'dan kötü.

Portis ve Naz Reid haberlerinden de pek bir beklentim yok. Ama keşke olsa.

Çevrimdışı korkuncfeanor

• Sophomore
  • **
  • Alexander The Goat
« Yanıtla #2277 : 02 Haziran 2023, 12:01 »
Portis çok gıcık bir tip ya, ne katkı verirlerse versinler bu tür pislik oyuncuları istemiyorum. Beverley de benzer bir his uyandırıyordu.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #2278 : 02 Haziran 2023, 12:21 »
Portis çok gıcık bir tip ya, ne katkı verirlerse versinler bu tür pislik oyuncuları istemiyorum. Beverley de benzer bir his uyandırıyordu.

Bir insan Darvin Ham ile tekrar buluşmak istiyorsa bu konuda bir sıkıntı var demektir. Bu iğrenç herif antremanda takım arkadaşının suratını sucker punch ile dağıtmış bir adam. Pisliğin teki, tipinden belli. Uzak dursun...

Beverley karaktersiz, şebeğin teki. Böyle olaylara karıştığını hatırlamıyorum. Sadece ilgi çekmek için saçmalıyor. Lance Stephenson gibi.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #2279 : 02 Haziran 2023, 15:56 »
Bir insan Darvin Ham ile tekrar buluşmak istiyorsa bu konuda bir sıkıntı var demektir. Bu iğrenç herif antremanda takım arkadaşının suratını sucker punch ile dağıtmış bir adam. Pisliğin teki, tipinden belli. Uzak dursun...

Beverley karaktersiz, şebeğin teki. Böyle olaylara karıştığını hatırlamıyorum. Sadece ilgi çekmek için saçmalıyor. Lance Stephenson gibi.

Beverley oç'ların en önde gideni, sadece yumruk hikayesi çıkmadı diye katıksız oç olduğu gerçeği değişmiyor...