Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 237019 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #2020 : 24 Ocak 2023, 09:40 »
Draft hakkının değeri dışında "asset management" diye bir şey de var. Elindeki kısıtlı kaynağı verimli kullanmak. Lakers abi nolcak bir first'ten yaa, nolacak 2 2nd verelim yaa diye diye çarçur ettiği assetlerle şu an gözün kapalı Turner, PJ Washington gibi adamlar alırdın. Örnek ne dersen tutmadığın Bullock için verilen 2nd, McGee'den çıkmak için verilen 2nd, Muscala için verilen Zubac, tutmadığımız Schröder için verilen 1st, Westbrook için verilen 1st diye gider.

Yoksa 2nd rounder ne değeri ne bakış açısı okey de, bunların hepsi farklı yerlerde kullanabileceğin assetler ve hatta Lakers'ın nadir başarılı olduğu konulardan biri draftın alt sıralarından topçu çekebilmekken 2023 Bulls 2.turu baya iyi bir asset'ti.

Çevrimdışı King James

• Laker
« Yanıtla #2021 : 24 Ocak 2023, 12:38 »
Lakers -Wizards takaslari bir zamanlar Gs-Trabzon transferleri gibi oldu. Lakers Beal alırsa şaşırmam:))

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #2022 : 24 Ocak 2023, 13:15 »
Playoffta sahada kalabilecek skorer bir kanat oyuncusunu da eklersek batıda Denver ve Warriors'dan sonra şansı en yüksek olan takım olacağız. Overpaid yapmadan şu işi becer artık Rob.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #2023 : 24 Ocak 2023, 13:29 »
Playoffta sahada kalabilecek skorer bir kanat oyuncusunu da eklersek batıda Denver ve Warriors'dan sonra şansı en yüksek olan takım olacağız. Overpaid yapmadan şu işi becer artık Rob.

Kelly Oubre yazsaydın keşke direkt (sahada ne kadar kalır, ne kadar az mallık yapar tartışılır).

Çevrimdışı King James

• Laker
« Yanıtla #2024 : 24 Ocak 2023, 14:28 »
Denver'i en kötü zamanda bile yeniyoruz, iyi bir takas ile herşey mümkün. Tekrar sorayım Turner -Hield mi? Oubre, Pj Washington , Hayward mi?

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #2025 : 24 Ocak 2023, 14:50 »
Adamlar burada yerildiğinin tam tersine gencecik, potansiyeli çok yüksek ve hemen katkı verebilecek bir adam aldı. Ona da sövülüyor.

Ben ne istediğinizi anlamıyorum bazen.

Şunu da ekleyeyim: ben tam bu asset'leri verip Bogdanovic almayı tercih ederdim. Öyle 5-6 senelik planlar benim kafama yatmıyor.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #2026 : 24 Ocak 2023, 18:19 »
espn paylaşım yapmış :D Los Angeles Wizards :D

Çevrimiçi RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #2027 : 24 Ocak 2023, 19:04 »
Adamlar burada yerildiğinin tam tersine gencecik, potansiyeli çok yüksek ve hemen katkı verebilecek bir adam aldı. Ona da sövülüyor.

Ben ne istediğinizi anlamıyorum bazen.

Sıkıntının ne olduğunu yazdık işte. Zaten sözleşme uzatılmayacak bir adamı bile makul ücretler karşılığı alamayacaksan ne iş yaparsın?

Şunu da ekleyeyim: ben tam bu asset'leri verip Bogdanovic almayı tercih ederdim. Öyle 5-6 senelik planlar benim kafama yatmıyor.

Bogdanovic 1 senelik plan bile değil. Bunu defalarca yazdım, o yaş ve kontrata sahip birine asset vermez, alırsın. Tabii sik kafalı Pelinka bizlere takas nasıl yapılır unutturduğu için böyle düşünmekte sizler de haklısınız.

Çevrimiçi RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #2028 : 24 Ocak 2023, 19:08 »
espn paylaşım yapmış :D Los Angeles Wizards :D

Bu tıpkı Fenerbahçe'nin lig altıncısı Bursaspor'dan 5 tane transfer yapıp, şampiyon olmayı beklemesi gibi.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #2029 : 24 Ocak 2023, 19:20 »
Bu tıpkı Fenerbahçe'nin lig altıncısı Bursaspor'dan 5 tane transfer yapıp, şampiyon olmayı beklemesi gibi.
hiçbirinden de faydalanamadılar...