Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 237022 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Merih24

• Sophomore
  • **
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #1230 : 22 Kasım 2020, 11:25 »
Bismack Biyombo gibi isimlere de razıyım. En azından 10-20 dakika süre arabilecek bir uzun lazım kesinlikle.

Bir de olabiliyorsa Markief'i tutmak gerekiyor.

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #1231 : 22 Kasım 2020, 11:43 »
Bir wing-defender, bir center eksiğimiz kaldı.
Wing defender için Marvin Williams boşta geçen kışta ilgilenmiştik. İşimizi görür.
Center için ise olabiliyorsa Marc Gasol'u tercih ederim. Hassan Whiteside, Biyombo, Willie Cauley Stein ve Aron Baynes gibi isimler de boşta. Bunlardan birisi de olabilir.
Son olarak, sadece savunma için de Andre Roberson'u eklerdim. Trade deadline'a kadar deneriz. Performans alamazsak bırakırız zaten.
« Son Düzenleme: 22 Kasım 2020, 11:46 Gönderen: GeraltOfRivia »

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1232 : 22 Kasım 2020, 11:46 »
oyun kurucu tarafının yeterli olduğuna inanıyor musunuz?

Bradley ve Rondo sonrası ben oranın çok dolduğunu düşünmüyorum da...

Playoffta Rondo Caruso Kcp Green idi guard rotasyonumuz , şimdi Schröder ve Matthews geldi giden ikili yerine. Ben yeterli olduğunu düşünüyorum o yüzden. Minimuma Napier gibi birisi eklenebilir sakatlık vs normal sezon açısında ama onun dışında memnunum. Bradley'i hesaba pek katmıyorum.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #1233 : 22 Kasım 2020, 11:57 »
Bence herkes geldiği günden beri Schröder’in kim olduğunu biraz unutmuş durumda. Benim için çok rahat orada. Hani CP3 falan alamayacağımıza göre, yapılabilecek en kaliteli hamleyi yaptık. Kimse beklemiyordu, üstüne bi de Kuzma’yı da vermeden aldık adamı.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı korkuncfeanor

• Sophomore
  • **
  • Alexander The Goat
« Yanıtla #1234 : 22 Kasım 2020, 12:58 »
Kuzma'nın rolü artabilir. Wes Matthews yaşı nedeniyle Green'den daha az süre alır. Kieff'in de yüksek bir kontrat alacağını düşünüyorum. Oraya eklenecek isim Kuzma kadar etkili olamayabilir. Rotasyonun dar tutulması gerektiğini düşünüyorum.

Birçok maçta Trez ilk beş başlayabilir. Onu zorlayacak az sayıda pivot var.

Caruso-Kcp-LeBron-Davis-Trez beşini tercih ederim. Schröder ve Trez 30 dakika süre alırsa LeBron ve Davis yorulmaz. Kuzma en az 25 dakika oynasın. Tht de süre almalı.

Kuzma'ya kontrat verilmeli. Böylece yanına birkaç pick ekleyip takaslanabilir.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1235 : 22 Kasım 2020, 13:18 »
Hiç fark etmemiştim, Torrey Craig'i salmış Denver kadroda yer kalmadığı için. Minimuma yakışır, Mike Malone'un nedense pek kullanmadığı çok iyi bir rol oyuncusu. Tertemiz 15-20dk'lik 3-4 oynayabilen forvet.

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
« Yanıtla #1236 : 22 Kasım 2020, 13:40 »
Kuzma'nın rolü artabilir. Wes Matthews yaşı nedeniyle Green'den daha az süre alır. Kieff'in de yüksek bir kontrat alacağını düşünüyorum. Oraya eklenecek isim Kuzma kadar etkili olamayabilir. Rotasyonun dar tutulması gerektiğini düşünüyorum.

Birçok maçta Trez ilk beş başlayabilir. Onu zorlayacak az sayıda pivot var.

Caruso-Kcp-LeBron-Davis-Trez beşini tercih ederim. Schröder ve Trez 30 dakika süre alırsa LeBron ve Davis yorulmaz. Kuzma en az 25 dakika oynasın. Tht de süre almalı.

Kuzma'ya kontrat verilmeli. Böylece yanına birkaç pick ekleyip takaslanabilir.

Abi Kuzma dediğin adam defansif yada oyun kurma özellikleri öyle ahım şahım olmayan saf bir skorer şutörde değil skorer ve görüldü ki bu adamdan katkı alman için topu ona vermen gerekiyor çünkü ritm tutması için buna ihtiyacı var

Hal böyle  iken Rondo ve Howard ın gidip Schröder ve  Harrell ın gelmiş olduğu bir denklemde Kuzma nın rolü neye göre artacak?  Aksine takımın şu anda Kuzma ya geçen seneye nazaran daha az ihtiyacı var

Evet Kuzma hala birçok takım için önemli faktör olabilir hatta uygun takıma giderse Lavine gibi 25 sayı ortalama da yapabilir ama bu durum lakers da olmayacak maalesef. Bu adam lakers da kaldığı sürece değeri düşecek çünkü bu takımda adamın defolarını görebiliyorsun sadece artılarını değil. Hal böyleyken adama bir de kontrat vermek onun takas değerini arttırma aksine azaltır bence

Çevrimiçi DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #1237 : 22 Kasım 2020, 13:45 »
Kieff yeniden anlaşmak istediğini söylemiş bizim yönetime. Tutmamız çok iyi olur. Play-Off'ta inanılmaz katkı yaptı kriz anlarında.

https://www.silverscreenandroll.com/2020/11/21/21589486/nba-free-agency-rumors-markieff-morris-lakers-sign-interest-contract-details

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
« Yanıtla #1238 : 22 Kasım 2020, 14:04 »
Kieff yeniden anlaşmak istediğini söylemiş bizim yönetime. Tutmamız çok iyi olur. Play-Off'ta inanılmaz katkı yaptı kriz anlarında.

https://www.silverscreenandroll.com/2020/11/21/21589486/nba-free-agency-rumors-markieff-morris-lakers-sign-interest-contract-details
5. Maç gökyüzüne fırlattığı top dışında iyiydi ;)

Çevrimiçi DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #1239 : 22 Kasım 2020, 14:26 »
5. Maç gökyüzüne fırlattığı top dışında iyiydi ;)

Ben onu unutmuştum. Yine sövdürdü kendine şimdi. :D