Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236711 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #2200 : 18 Nisan 2023, 12:02 »
Vanderbilt, Green, Davis üçlüsü çok iyi olur.

https://twitter.com/dodekabasket/status/1648249776415166464

Çevrimdışı FritzWalter

• Rookie
  • *
« Yanıtla #2201 : 18 Nisan 2023, 12:48 »
Vanderbilt, Green, Davis üçlüsü çok iyi olur.

https://twitter.com/dodekabasket/status/1648249776415166464

ahahahah legm şimdiden çalışmalara başlamış. rüya senaryoymuş bir de lakers için ba ba ba ba ba rüya senaryoya bak

vanderbilt green davis  bırak üçünü sahaya atmayı ikisini attığında bile space konusunda sıkıntı yaşarsın yaşıyorsun da zaten. Ayrıca Draymond ın öyle minimum yada mle ye oynayacağını düşünen varsa elimde kelepir bir köprü var hemen satabilirim

kendini kral diye adlandıran soytarının işler her iyi gittiğinde bir şekilde gm cilik oynayıp işleri bozduktan sonra ben daha ne yapayayım triplerinden çok sıkıldım artık. Umarım şu güzel takımın içine etmeden defolup gider şu takımdan

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #2202 : 18 Nisan 2023, 12:55 »
  ahahahah legm şimdiden çalışmalara başlamış. rüya senaryoymuş bir de lakers için ba ba ba ba ba rüya senaryoya bak

vanderbilt green davis  bırak üçünü sahaya atmayı ikisini attığında bile space konusunda sıkıntı yaşarsın yaşıyorsun da zaten. Ayrıca Draymond ın öyle minimum yada mle ye oynayacağını düşünen varsa elimde kelepir bir köprü var hemen satabilirim

kendini kral diye adlandıran soytarının işler her iyi gittiğinde bir şekilde gm cilik oynayıp işleri bozduktan sonra ben daha ne yapayayım triplerinden çok sıkıldım artık. Umarım şu güzel takımın içine etmeden defolup gider şu takımdan

Yorumun dilinden dolayı cevap yazmayacaktım da duramadım, Green Looney ile birlikte oynayan bir oyuncu, Davis ile mi oynayamayacak?

Vanderbilt, Green, Davis üçlüsünü niye sahaya aynı anda atalım zaten?

Kontrat konusunu da düşünmek saçma. Adamı Reaves ile ya da Davis ile takaslayacak halimiz yok, gelmek isterse ucuza oynayacak.

Çevrimdışı FritzWalter

• Rookie
  • *
« Yanıtla #2203 : 18 Nisan 2023, 13:23 »
Looney dediğin adam 20 dakika oynuyor ki bunların da bir bölümünü Green sahada yokken oynuyor zaten. Ayrıca bu oyuncular Nba tarihinin en büyük dış şut tehdidine sahip ikilisiyle birlikte oynadılar. senin öyle bir dış tehdidin yok olamayacak da zaten.

draymond ve davis in yanına bir de lebron u koyduğun zaman o space işlemez. Westbrook ile birlikte işlemediği gibi ve işlmeyeceği en başından belli olduğu gibi belli olan bir şey bu da.

Westbrook inadı bu kulübün bir buçuk yılına sebep oldu tam kurtulduk toparlıyoruz derken beyefendi aynı yanlışı başka bir kankası için yapmak peşinde. Lakers ın bu soytarılıklara harcanacak daha fazla zamanı yok olmamalı

Bu rüya senaryo pelinka yada lakers ın rüya senaryosu falan değil klutch ın rüya senaryosu.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #2204 : 18 Nisan 2023, 13:36 »
Looney dediğin adam 20 dakika oynuyor ki bunların da bir bölümünü Green sahada yokken oynuyor zaten. Ayrıca bu oyuncular Nba tarihinin en büyük dış şut tehdidine sahip ikilisiyle birlikte oynadılar. senin öyle bir dış tehdidin yok olamayacak da zaten.

draymond ve davis in yanına bir de lebron u koyduğun zaman o space işlemez. Westbrook ile birlikte işlemediği gibi ve işlmeyeceği en başından belli olduğu gibi belli olan bir şey bu da.

Westbrook inadı bu kulübün bir buçuk yılına sebep oldu tam kurtulduk toparlıyoruz derken beyefendi aynı yanlışı başka bir kankası için yapmak peşinde. Lakers ın bu soytarılıklara harcanacak daha fazla zamanı yok olmamalı

Bu rüya senaryo pelinka yada lakers ın rüya senaryosu falan değil klutch ın rüya senaryosu.

Looney Green'le birlikte 20 dakika oynuyor diyorsun Davis de 20 dakika oynayacak zaten. Kalan 10-15 dakikada da Davis'siz oynar Green.

Hani Green mesela spacing sorunu yaratıyormuş ya, Green'den daha az spacing sorunu yaratan ve aynı zamanda iyi savunmacı kimi alabiliriz ucuza merak ediyorum.

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
« Yanıtla #2205 : 18 Nisan 2023, 13:44 »

Öyle bir kotulemissin ki sanki barış hersek geliyor

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #2206 : 18 Nisan 2023, 13:49 »
Mid-level exception'a gelecek bir Draymond'u düşünmeden alırım ama böyle bir şey olacağını sanmıyorum, maksimum ayarında bir kontrat kovalayacaktır. Böyle bir şey olabilmesi için Warriors'un ilk turda Sacramento'ya elenmesi ve Draymond'un kalan maçlarda bu ölçüsüz hareketlerini sürdürmesi gerekiyor. Böyle bir senaryoda ona yüksek kontrat veren bir takım olmayabilir.

Çevrimdışı FritzWalter

• Rookie
  • *
« Yanıtla #2207 : 18 Nisan 2023, 13:53 »
Looney Green'le birlikte 20 dakika oynuyor diyorsun Davis de 20 dakika oynayacak zaten.

Birlikte 20 dakika oynuyorlar demedim. Looney in toplam dakikası o dedim. birlikte oynadıkları süre 10-15 dakikadır.

Neyse uzatmayalım sen ısrarla green in ucuza oynayacağını düşünüyorsun ben düşünmüyorum

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #2208 : 18 Nisan 2023, 13:55 »

Neyse uzatmayalım sen ısrarla green in ucuza oynayacağını düşünüyorsun ben düşünmüyorum

Ucuza kabul etmezse zaten alamayız.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #2209 : 18 Nisan 2023, 20:25 »
FritzWalter kulübün içinden bilgiler alıyorsun anladığım kadarıyla. Başka bildiklerin varsa paylaşmaktan çekinme lütfen.