Gönderen Konu: Bogdan Bogdanovic  (Okunma sayısı 8472 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ynt: Bogdan Bogdanovic
« Yanıtla #20 : 07 Ocak 2020, 07:41 »
Sene sonunda bedavaya giderken de blow away olurlar..

Denver takasa dahil olmazsa tabii..

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #21 : 07 Ocak 2020, 19:09 »
Divac'ı pek severdim oyunculuk zamanında fakat yöneticilikten pek anlamıyor. Hield bi takımda 3. oyuncu konumunda oynayabilecek yeteneklere sahip. Bu kadar Hield üstünde durması, koç tercihi, aynı tip oyuncularla yapılan kadro yapılanması vs. ömrünün pek uzun olmadığını ve rebuilding e yakın olduklarını düşünüyorum.

Kendisinden vasat oyuncular, playoff takımlarında kilit rollerde. Bogdanovic prime zamanlarını harcamaz bu takımda, zeki çocuk.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #22 : 19 Kasım 2020, 09:59 »
Serbest kalmış.

Yoksa..

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #23 : 19 Kasım 2020, 11:58 »
Geçen sene çok istemiştik.

Cuk otururdu valla.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #24 : 19 Kasım 2020, 12:02 »
RFA beyler sakin :D

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #25 : 19 Kasım 2020, 13:36 »
Tam bir bilgim olmadığı için fikir jimnastiği olarak soruyorum: KCP ile Bogdanovic karşılıklı s&t olamıyor mu? bogdanovic'in imza atacağı paraya kcp de atar. CBA'de bu mümkün mü? Onun bird hakları ile açılan makasa Bogdan'ı yerleştirebiliyor muyuz?

Kings de neticede Bucks'dan ele gelir bir tek DiVincenzo'yu alıyordu. KCP'yi daha çok isterler.

Gerçi ben KCP'yi mi Bogdanovic'i mi daha çok isterim Lakers'da emin değilim.

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
« Yanıtla #26 : 19 Kasım 2020, 13:54 »
Tam bir bilgim olmadığı için fikir jimnastiği olarak soruyorum: KCP ile Bogdanovic karşılıklı s&t olamıyor mu? bogdanovic'in imza atacağı paraya kcp de atar. CBA'de bu mümkün mü? Onun bird hakları ile açılan makasa Bogdan'ı yerleştirebiliyor muyuz?

Kings de neticede Bucks'dan ele gelir bir tek DiVincenzo'yu alıyordu. KCP'yi daha çok isterler.

Şu aşamada bogdan için kcp verirmez bence ya

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #27 : 19 Kasım 2020, 14:32 »
KCP artık %100 bi Laker abi. Onu tutmanın bir yolunu bulmalıyız.

Lebron-AD-Caruso-KCP şu çocuklar bizim.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #28 : 19 Kasım 2020, 15:37 »
Normal şartlarda herkes Bogdan'ı tercih eder ama bizim önceliğimiz kadroya uyan parça olacağı için KCP olur. Ama S&T ile takas olabilirler. En yakın örneği Russell ile Durant.

Çevrimdışı juvares

• Rookie
  • *
« Yanıtla #29 : 19 Kasım 2020, 18:13 »

Yapılabilir. Ama bir oyuncuyu sign&trade ile aldığın anda hard capped oluyorsun. Ayrıca full midlevel kullanırsan da hardcapped olursun. (Sacramento KCP'yi o maaşa ister mi, Lakers'tan başka bir şey talep eder mi ayrı konu!)

Eğer Bogdanoviç isteyeceği maaş 15-16 m$ gibi bir şeyse 139 m$'lık hard cap apronuna yaklaşma olasılığımız çok yüksek. Yani yapılacak diğer hamleler de kritik oluyor.

Bazı durumlar olabilir: Meselâ Bradley ve Mcgee takımdan ayrılır da onların yerine minimum kontratlı alternatifler bulursak yaklaşık 6 m$ hareket alanı buluruz. Veya nba Luol Deng için yaptığımız başvuruyu kabul ederse ayrıca 5 m$'lık avantajımız olur.

Hiçbirisi olmazsa (tam hesaplamadım ama) Bogdanoviç minimumlar dışında yapacağımız son hamle olabilir. Ne MLE ne BAE ne de sezon içinde ekstra bir ekleme (Geçen sezon Howard, Waiters, Morris falan gibi) yapma şansımız olmayabilir.

Bana kalırsa Lakers KCP'yi tutmayı tercih eder. Bu şekilde opsiyonlar çoğalıyor. Eğer salary toplamında 130'ları göreceğimiz kesinleşirse dış bir transfer için full MLE (9,3 m$) yerine taxpayer MLE'yi (5,7 m$) kullanmayı tercih edebilir.