Gönderen Konu: NBA'de Günün Maçları  (Okunma sayısı 144612 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
Ynt: NBA'de Günün Maçları
« Yanıtla #460 : 13 Ocak 2020, 16:39 »
rebuildinge gidiyorlarsa ya genç oyuncu isterler, yada kontratı hemen biten. bizde ikisi de yok. :) (kuzma'yı vermek gibi bir enayilik yapmayacağımızı varsayıyorum)

Haklısın. Fakat günümüz NBA'inde oyuncuların nazı bir hayli geçerli. Kendisi Lebron ile oynayayım, reisim gibi bi istekte bulunursa Cook vs. ile takasa girebilirler.

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #461 : 13 Ocak 2020, 17:30 »
Clippers maçının son 5 dksına kadar falan direnebildim. Herhangi bir top oynadıkları meçhul. Sürekli 1e5 hücumlar. Son çeyrek artık bu maç olmayacak dediler, tüm toplara Kawhi yön vermeye çalıştı. Bu hücum kaosu savunmalarını da etkiliyor. Harrell müthiş bi postup skoreri fakat savunmada, özellikle yardım savunmasında vasatın altında. P. George olsa daha verimli satış üzerine kurulu bir hücum, daha sert bi dış savunma görebiliriz.  Bence kendisi hiç bir zaman winner bi oyuncu olamadı, bu seneki playoffta da silik görüleceğini düşünüyorum.

Evet ben de maçı izlerken Lakers'ın tek rakibi kendisi gibi algıladım. Denver dün maça iyi hazırlanmış, kazanmaya çıkmışlar. Bunu da göz ardı etmemek lazım. Böyle oynadıklarında zaten ligin en zor 3-4 deplasmanından biri. Rakım-oksijen olayını Yiğit başkanımız daha bilimsel açıklar. Bu olay yıllardır büyük problem gibi anlatılır oyuncular tarafından.

Hiç zaman akici olmicak clippers zaten. Tek umudum bu uyumsuzluk playoffa yansimasi.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #462 : 13 Ocak 2020, 17:48 »
Bir sakatlık vs. yaşamazsak şampiyon olacağımızı gösteriyor işaretler.

Cıh cıh cıh, gereksiz..

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #463 : 13 Ocak 2020, 17:50 »
Clippers maçının son 5 dksına kadar falan direnebildim. Herhangi bir top oynadıkları meçhul. Sürekli 1e5 hücumlar. Son çeyrek artık bu maç olmayacak dediler, tüm toplara Kawhi yön vermeye çalıştı. Bu hücum kaosu savunmalarını da etkiliyor. Harrell müthiş bi postup skoreri fakat savunmada, özellikle yardım savunmasında vasatın altında. P. George olsa daha verimli satış üzerine kurulu bir hücum, daha sert bi dış savunma görebiliriz.  Bence kendisi hiç bir zaman winner bi oyuncu olamadı, bu seneki playoffta da silik görüleceğini düşünüyorum.

Evet ben de maçı izlerken Lakers'ın tek rakibi kendisi gibi algıladım. Denver dün maça iyi hazırlanmış, kazanmaya çıkmışlar. Bunu da göz ardı etmemek lazım. Böyle oynadıklarında zaten ligin en zor 3-4 deplasmanından biri. Rakım-oksijen olayını Yiğit başkanımız daha bilimsel açıklar. Bu olay yıllardır büyük problem gibi anlatılır oyuncular tarafından.

Abi Clippers'ın en büyük sorununu söyleyeyim; kendilerini yıllarca kendilerini ilmek ilmek işleyen doğudaki Raptors sanıyorlar ama ne doğudalar ne de o Raptors'lar.. Daha önce de dediğim gibi, Load Management sezon ortasından itibaren canlarını çok yakacak demiştim.. Bir sakatlık yaşamazsak, allah korusun, biz sezon sonunda dinlenirken onlar play off'ta yer kapmak için götlerini yırtacaklar..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #464 : 13 Ocak 2020, 21:36 »

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #465 : 13 Ocak 2020, 21:44 »
Benim pek beklentim yok ama acayip bi hype ile geldi. Görelim bakalım merak ettik.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #466 : 13 Ocak 2020, 21:49 »
Beklentinin olmaması yeteneklerine güvenmemekten mi yoksa sakatlık potansiyelinden mi?

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #467 : 13 Ocak 2020, 22:41 »
Aslında yetenekleri diyebileceğin fiziksel üstünlüğü ile sakatlık potansiyeli paralel.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #468 : 13 Ocak 2020, 22:53 »
Top hakimiyeti, çember çevresinde bitirişi sadece fiziksel değil ama evet onu özel yapan atletizm çeviklik ve kuvveti. 10 senelik kısa bir kariyeri de olsa sahada görelim çocuğu yaa, ben liseden beri baya yakından takip ediyorum, sakatlık dışında 4 seneye top 10 oyuncu olmasını engelleyecek çok bir şey yok. Bir Oden daha kaldırmaz bu bünye :((((

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #469 : 13 Ocak 2020, 23:01 »
Çöp.