Gönderen Konu: NBA'de Günün Maçları  (Okunma sayısı 144606 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
Ynt: NBA'de Günün Maçları
« Yanıtla #230 : 26 Kasım 2019, 08:46 »
Oturup kimsenin GSW maçı izleyeceğini sanmıyorum ama Box Score'a bakıyorum, 15-16 sayı öndelerse direkt açıyorum, garanti kaybederler diye.

13-0 ile maç verdiler son çeyrekte. Çok iyiler ya.

Çevrimdışı badmfker

• Rookie
  • *
« Yanıtla #231 : 26 Kasım 2019, 15:36 »
bu gece clippers'ın deplasmanda mavs ile maçı var. doncic ve arkadaşlarından galibiyet bekliyorum.

Çevrimdışı badmfker

• Rookie
  • *
« Yanıtla #232 : 27 Kasım 2019, 14:31 »
bu gece clippers'ın deplasmanda mavs ile maçı var. doncic ve arkadaşlarından galibiyet bekliyorum.
hala bekliyorum :D

paramparça etmişler mavs'i...

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
« Yanıtla #233 : 27 Kasım 2019, 14:36 »
hala bekliyorum :D

paramparça etmişler mavs'i...
Kanka nerede bekliyorsan söyle biz de orada bekleyelim :)

Çevrimdışı badmfker

• Rookie
  • *
« Yanıtla #234 : 27 Kasım 2019, 14:55 »
Kanka nerede bekliyorsan söyle biz de orada bekleyelim :)
ya ne bileyim maç mavs'in sahasında ve mavs çok formdaydı :D hayır yenilmeleri değil paramparça olmaları biraz şaşırttı. ama şuna ikna oldum. clippers sağlıklı kaldığı sürece istediği maçta istediği zaman masaya yumruğu vurup alabilecek güce sahip. savunmaları zaten çok iyi, hücumda işler iyi gitmese bile kaldırıp atacak 3 tane kapı gibi adamları var. can sıkıcı gerçekten :)

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
« Yanıtla #235 : 27 Kasım 2019, 15:53 »
Ne kadar iyi başlasakta clippers beni çok karamsarlığa itiyor bu kadroyla elememiz pek mümkün değil gibi

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #236 : 27 Kasım 2019, 16:09 »
Ne kadar iyi başlasakta clippers beni çok karamsarlığa itiyor bu kadroyla elememiz pek mümkün değil gibi

Bence de... İnşallah Kawhi'ın ayağı filan kırılır da rahatlarız. Bunlar bizi süpürür.

Çevrimiçi Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #237 : 27 Kasım 2019, 16:15 »
Beyler yine mi Clippers yahu. Bu takımı bu kadar kafaya takmayın bence. Yarım akıllı bi sürü adam var kadrolarında. Bir çoğu kariyerinde konferans finali bile oynamadı. Lakers'ın kadrosu tecrübe ve zihinsel anlamda daha çok saha içinde kalabilecek oyunculardan kurulu. Playoffta önemli bi güçtür. Takım potansiyel olarak, savunmalarını bozabilecek iç dış dengesine de sahip. P. George falan cenabet adamlar zaten. Bir yerde patlayacaktır bu sene de.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #238 : 27 Kasım 2019, 17:19 »
Beyler yine mi Clippers yahu. Bu takımı bu kadar kafaya takmayın bence. Yarım akıllı bi sürü adam var kadrolarında. Bir çoğu kariyerinde konferans finali bile oynamadı. Lakers'ın kadrosu tecrübe ve zihinsel anlamda daha çok saha içinde kalabilecek oyunculardan kurulu. Playoffta önemli bi güçtür. Takım potansiyel olarak, savunmalarını bozabilecek iç dış dengesine de sahip. P. George falan cenabet adamlar zaten. Bir yerde patlayacaktır bu sene de.

Benim de Paul George'un varligi icimi rahatlatiyor. Normal sezonu ne kadar iyi gecirirse gecirsin playofflarda eli ayagina dolasiyor herifin :D

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
« Yanıtla #239 : 27 Kasım 2019, 17:31 »
Bence de... İnşallah Kawhi'ın ayağı filan kırılır da rahatlarız. Bunlar bizi süpürür.
oha saçmalamayın isterseniz?