Gönderen Konu: NBA'de Günün Maçları  (Okunma sayısı 144612 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Marcellus

• Rookie
  • *
Ynt: NBA'de Günün Maçları
« Yanıtla #120 : 14 Kasım 2019, 10:26 »
Clippers'ın kaybetmesine sevinirken, Houston'ın kazanmasına üzüldüm. Adamlar sezona facia başlayıp çok iyi toparladılar. 8-3 olacaklarını düşünmemiştim hiç, bugün fark edince baya şaşırdım. Kağıt üstünde çok tehlikeli bir takımlar, bunu pratiğe dökmeye başlarlarsa baya başa bela olabilirler.

Çevrimiçi RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #121 : 14 Kasım 2019, 10:40 »
"Rockets'ın sinsi gibi gelip şampiyon olması"

Çevrimdışı Marcellus

• Rookie
  • *
« Yanıtla #122 : 14 Kasım 2019, 10:53 »
"Rockets'ın sinsi gibi gelip şampiyon olması"
Valla artık sinsilikleri falan kalmadı. Bir süre daha böyle devam ederlerse baya baya geliyorlar. :)

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #123 : 14 Kasım 2019, 12:44 »
Valla artık sinsilikleri falan kalmadı. Bir süre daha böyle devam ederlerse baya baya geliyorlar. :)

Bence gelmeliler de... Westbrook'un birden bire Harden'ın rolünü kabullenir biçimde adam akıllı bir PG'ye dönüşmesi taktire şayan.

Adamlar iyi basketbol oynuyor. Batı finalinde karşımıza çıkmalarını isterim açıkçası.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #124 : 14 Kasım 2019, 13:53 »
Bence gelmeliler de... Westbrook'un birden bire Harden'ın rolünü kabullenir biçimde adam akıllı bir PG'ye dönüşmesi taktire şayan.

Nets maçından başka maçlarını izlemedim. Westbrook'un şu tarz bir dönüşüm geçireceğine inanamıyor insan. Yanlış anlamayın lütfen herkes adamı tanıyor neticede. Şok olurum.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı badmfker

• Rookie
  • *
« Yanıtla #125 : 14 Kasım 2019, 22:03 »
bu gece clippers'ta kawhi ve patrick beverly yokmuş. bugün de mağlubiyet alırlarsa çok iyi olur. pelicans deplasmanına gidiyorlar.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #126 : 14 Kasım 2019, 22:13 »
bu gece clippers'ta kawhi ve patrick beverly yokmuş. bugün de mağlubiyet alırlarsa çok iyi olur. pelicans deplasmanına gidiyorlar.

Lonzo-Hart-Ingram kadromda, hepsi out injured dtd gözüküyor. Zion da yok zaten. Bench mobları çıldırmazsa bir şey çıkmaz o maçtan. Ama genel olarak Clippers bugün ne yapmış mentalitesi boş iş abi, Clipperslılar fırsat kolluyor hehehe Lakers kötü oynadı hehehe demek için onların seviyesine düşmeye gerek yok. Üç maçımız ve umut ediyorum ki bir playoff serimiz olacak zaten.

Çevrimdışı badmfker

• Rookie
  • *
« Yanıtla #127 : 14 Kasım 2019, 22:15 »
Lonzo-Hart-Ingram kadromda, hepsi out injured dtd gözüküyor. Zion da yok zaten. Bench mobları çıldırmazsa bir şey çıkmaz o maçtan. Ama genel olarak Clippers bugün ne yapmış mentalitesi boş iş abi, Clipperslılar fırsat kolluyor hehehe Lakers kötü oynadı hehehe demek için onların seviyesine düşmeye gerek yok. Üç maçımız ve umut ediyorum ki bir playoff serimiz olacak zaten.
öyle yaptığım yok ama batı'daki en büyük rakibimin her maçını takip ediyorum ve maç kaybetmelerini istiyorum tabi ki. yaptığım bundan ibaret.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #128 : 14 Kasım 2019, 23:07 »
öyle yaptığım yok ama batı'daki en büyük rakibimin her maçını takip ediyorum ve maç kaybetmelerini istiyorum tabi ki. yaptığım bundan ibaret.

Biraz sana çıkışmışım gibi geldi belki ama genel olarak her gün burada Clippers yine yenildi konuşması görmek biraz sıktı beni. İyi takımlar, Kawhi dinlendirdiklerinde George da yokken doğal olarak yeniliyorlar diye bitecek bir konu olduğunu düşünüyorum. Ha ben gereksiz buluyorum diye konuşulmayacak mı, konuşulacak. Sadece fikrimi söylüyorum. Mesela kadronun yarısı sakat GSW yeniliyor ooo çöktüler hak ettiler muhabbetleri de sarmıyor beni. Biz de geçtik aynı yollardan 2011 ve sonrasında.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #129 : 14 Kasım 2019, 23:38 »
Biraz sana çıkışmışım gibi geldi belki ama genel olarak her gün burada Clippers yine yenildi konuşması görmek biraz sıktı beni. İyi takımlar, Kawhi dinlendirdiklerinde George da yokken doğal olarak yeniliyorlar diye bitecek bir konu olduğunu düşünüyorum. Ha ben gereksiz buluyorum diye konuşulmayacak mı, konuşulacak. Sadece fikrimi söylüyorum. Mesela kadronun yarısı sakat GSW yeniliyor ooo çöktüler hak ettiler muhabbetleri de sarmıyor beni. Biz de geçtik aynı yollardan 2011 ve sonrasında.

O kadar büyütmeye gerek yok ya bence. Rakibinin kaybediyor olması/kötü gidiyor olması gayet keyifli bir durum. Bunun seviyelerine düşmekle alakası olduğunu düşünmüyorum. Bir de kaybediyor olmaları sayesinde playofflarda saha avantajına sahip olma durumu var ki önemli baya. Bu sadece Clippers için de değil. O akşam Batıdan tepeye oynayan kim varsa kaybetmelerini istiyorum mesela :D