Gönderen Konu: NBA'de Günün Maçları  (Okunma sayısı 144608 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ynt: NBA'de Günün Maçları
« Yanıtla #1890 : 27 Nisan 2023, 07:38 »
Bucks şu şekilde elendikten sonra daha soyunma odasındayken Budenholzer'ı tekme tokat kovması gerekir.

Önce normal sürede 0.5 saniye kala mola almadı, sonra uzatmalarda son topta 2 mola hakları varken mola almadı ve potayı bile göremediler. Adam beyin amcıklaması geçirdi sanırım.

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #1891 : 27 Nisan 2023, 07:42 »
En büyük aday elendi bakalım daha ne görcez.

Çevrimdışı FritzWalter

• Rookie
  • *
« Yanıtla #1892 : 27 Nisan 2023, 10:35 »
Ben Bucks ın elenmesine üzüldüm Celtics doğudan finale yürüyecek gibi duruyor. Bunlar için çok erken belki de boş bir yorum olacak ama Celtics benim finalde pek karşılaşmak istemeyeceğim bir takım.

Onun dışında butler saygılar reis. Çok büyük topçusun Dünya gözüyle seni desteklediğim takımda görmek isterdim. Özellikle Heat döneminde play off performansı çok büyük saygıyı hak ediyor

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #1893 : 27 Nisan 2023, 12:16 »
Herkesin ama herkesin sakat olduğu bir yılda Abdurrahman Çelebi kontenjanından yüzük alan Bucks’ın elenmesine şaşırmadım.

O kepaze sezon hariç yalnızca 1 konferans finalleri varsa ancak o kadardır. O kulüp koçundan malzemecisine kadar şampiyonluk nüvesine sahip değil.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #1894 : 27 Nisan 2023, 13:06 »
Herkesin ama herkesin sakat olduğu bir yılda Abdurrahman Çelebi kontenjanından yüzük alan Bucks’ın elenmesine şaşırmadım.

O kepaze sezon hariç yalnızca 1 konferans finalleri varsa ancak o kadardır. O kulüp koçundan malzemecisine kadar şampiyonluk nüvesine sahip değil.
tam anlamıyla "Milwaukee Sucks" diyebiliriz :)

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
« Yanıtla #1895 : 27 Nisan 2023, 13:33 »
En büyük aday elendi bakalım daha ne görcez.
Kime göre neye göre

Çevrimdışı kaan

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #1896 : 28 Nisan 2023, 13:59 »
Las Vegas'a göre.

Mike Budenholzer son kez şampiyonluk takımı koçu olmadığını kanıtladı. Balık baştan kokuyor, adamın sürekli endişeli, ezik hali tüm takıma da sirayet etti böyle bir maç sonu olabilir mi ya hala inanmıyorum.
*Jimmy Butler tam bizim Jordan, Kobe ekolü bayılıyorum. (ama son pozisyon fauldu=)

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #1897 : 28 Nisan 2023, 18:56 »
76er rahat final yapar bu durumda.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1898 : 29 Nisan 2023, 00:59 »
Las Vegas'a göre.

Mike Budenholzer son kez şampiyonluk takımı koçu olmadığını kanıtladı. Balık baştan kokuyor, adamın sürekli endişeli, ezik hali tüm takıma da sirayet etti böyle bir maç sonu olabilir mi ya hala inanmıyorum.
*Jimmy Butler tam bizim Jordan, Kobe ekolü bayılıyorum. (ama son pozisyon fauldu=)

Komik olan L2M raporunda Butler'ın faul yaptığı değil Butler'a faul yapıldığı ve çalınmadığı söylenmiş.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1899 : 29 Nisan 2023, 05:40 »
Kings ne yürek koydu be, helal olsun.