Gönderen Konu: NBA'de Günün Maçları  (Okunma sayısı 144587 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
Ynt: NBA'de Günün Maçları
« Yanıtla #1740 : 03 Nisan 2023, 03:29 »
Dallas daha bitmedi, Atlanta inanılmaz bir hata yaptı.

Resmen mallık ya.. 0.1'i görünce bizim maça geçtim, süreyi 0.4'e çekmişler ve yapılan şu faule bak.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1741 : 03 Nisan 2023, 03:31 »
Resmen mallık ya.. 0.1'i görünce bizim maça geçtim, süreyi 0.4'e çekmişler ve yapılan şu faule bak.

1.5 dakika kala 4 sayı öndeyken Trae kaldırıp logodana üçlük denedi, oradan buraya geldi maç.

Çevrimdışı ROCKYBALBOA

• Rookie
  • *
« Yanıtla #1742 : 03 Nisan 2023, 03:51 »
Dallas'da kaybetti.

• Superstar
« Yanıtla #1743 : 03 Nisan 2023, 03:52 »
Yine Doncic'e gittiler. Şamarı yedi lavuklar.

Sırada Warriors var inşallah.  :)

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1744 : 03 Nisan 2023, 10:07 »
Kyrie takasından sonra Dallas çok kötüye gittiği için "iyi ki Kyrie yerine DLo'yu almışız" ya da "yazın Kyrie'yi alacağımıza DLo'yu tutmalıyız" gibi lafları çok duymaya başladım, saçmalık ötesi. Kyrie geldiğinden beri harika oynuyor her zamanki gibi. Oradaki asıl sorun, takasta gönderilen DFS'nin yerine kimseyi koyamamış olmaları ve Jason Kidd.

Kyrie'nin yerine Dangelo'nun tek gelmemesi, Vanderbilt + Beasley'in de gelmesi nedeniyle 2. paket tercih edilebilir onda bir sıkıntı yok ama iki oyuncu arasından bire bir tercih yapacaksak sabaha kadar Kyrie.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #1745 : 03 Nisan 2023, 10:33 »
Kyrie Fener'e. Allah korudu yemin ederim. Takım sporları ahenk işi. Dallas'da da ahenk mahenk kalmadı. Her şey iyi top sürmekten vs. ibaret değil.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1746 : 03 Nisan 2023, 10:34 »
Yetenek olarak evet ama bizden olabildiğince uzak olsun. Şu an kontrat alma derdinde olduğu için böyle sessizce sadece oyununa bakıyor. Alsın bu yaz 40 milyonunu, 2 ay sonra su kaynatmaya başlar. Westbrook'tan yeni kurtulduk, başka bir ortam karıştırıcıya gerek yok.

• Superstar
« Yanıtla #1747 : 03 Nisan 2023, 16:56 »
Kyrie takasından sonra Dallas çok kötüye gittiği için "iyi ki Kyrie yerine DLo'yu almışız" ya da "yazın Kyrie'yi alacağımıza DLo'yu tutmalıyız" gibi lafları çok duymaya başladım, saçmalık ötesi. Kyrie geldiğinden beri harika oynuyor her zamanki gibi. Oradaki asıl sorun, takasta gönderilen DFS'nin yerine kimseyi koyamamış olmaları ve Jason Kidd.

"Sergen'le Tümer yan yana oynar mı?" klişesine gireceğim ama gerçekten bazı oyuncular yan yana oynamıyor. Dallas'ın bugün oynayabileceği yegane oyun ana top yönlendiricinin Kyrie olduğu, Luka'nın hemen hemen klasik bir SG'ye evrildiği bir oyun olacaktır. Beraber olmuyorlar, olamıyorlar.

Topu Kyrie'ye verdiğinde de Luka'yı %50'lemiş oluyorsun.

---

Kyrie bu arada benim uzun süredir gördüğüm en smooth, en mükemmel bireysel sekanslardan birini oynuyor. İnanılmaz bi herif, inanılmaz.

Şu ahengin içerisinde ortalığı çok karıştırmak istemem ama Lebron eğer kariyerinin devamında şu 4-5 maçtaki gibi bir oyun yapısına bürünecekse Kyrie olasılığı düşünülebilir.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #1748 : 04 Nisan 2023, 05:53 »
Lakers, toksik karakterleri yönetebilen bir takım değil.

Çok sempatik bir yapıyı bozduktan sonra allah kurtardı da bugünkü gibi bir nüve yakaladık. Bunu da kendi ellerinle bozarsan, basketbol tanrılarına şirk koşmuş olacaksın. O kadar gereksiz ki.. öyle bir kontrat için boşaltmamız gereken faydalı adamları saymıyorum bile.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1749 : 04 Nisan 2023, 10:31 »
öyle bir kontrat için boşaltmamız gereken faydalı adamları saymıyorum bile.

Hemen örnek vereyim; Kyrie için Reaves+Dlo verir misin? Ya da Dallas'ın kapısını çalsak, Kyrie için Dlo ve Reaves versek reddederler mi?