Gönderen Konu: NBA'de Günün Maçları  (Okunma sayısı 144624 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
Ynt: NBA'de Günün Maçları
« Yanıtla #1220 : 21 Temmuz 2021, 20:29 »
AD ömru hayattindaki butun hirsini gecen sene harcadi daha da hirslanmaz😁 karekter olarak Lebronla ayni gibiler, muazzam yetenek, dusuk duzey hırs.

LeBron sahada takım arkadaşlarına küser, trip atar öyle aptal hareketleri vardır da kariyerinde 2011 sezonu dışında hangi playoff maçına düşük hırsta çıkmış.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #1221 : 21 Temmuz 2021, 23:22 »
Muhtemelen gelmiş ve gelecek en çenç şampiyonluk oldu.

Abi buna hiç ama hiç katılmıyorum. Biz geçen sene bu kadar zorlu bi şampiyonluk dahi almamıştık bana kalırsa.

LeBron sahada takım arkadaşlarına küser, trip atar öyle aptal hareketleri vardır da kariyerinde 2011 sezonu dışında hangi playoff maçına düşük hırsta çıkmış.

Bu sene Suns serisinin hangi maçına yüksek hırsla çıktı ki? O son maçtaki kepazelik neydi mesela?

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1222 : 21 Temmuz 2021, 23:27 »
Bu sene Suns serisinin hangi maçına yüksek hırsla çıktı ki? O son maçtaki kepazelik neydi mesela?

Sakat olduğu bariz belliydi bence o yüzden değerlendirmeye almadım onu.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #1223 : 22 Temmuz 2021, 00:04 »
Sakat olduğu bariz belliydi bence o yüzden değerlendirmeye almadım onu.

Sakatlık falan değildi. Bakın Space Jam'im vizyon tarihi bundan aylar önce belirlenmişti. O filmin promosyonunun Lebron olmadan yapılmasına imkan yoktu. Sen o filmin vizyon tarihini NBA finalleri ile çakıştırırsan, kafanda zaten bu senenin playoffları ile ilgili planını yapmışsın demektir.

Kasıtlı olarak elendiğini söylemiyorum ilk turda. Davis sakatlanmasa muhtemelen geçerdik Suns'ı. Ama şu filmin vizyon tarihi, Lebron bu sene final oynamayacağını gösteriyormuş bize.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1224 : 22 Temmuz 2021, 00:21 »
Sakatlık falan değildi. Bakın Space Jam'im vizyon tarihi bundan aylar önce belirlenmişti. O filmin promosyonunun Lebron olmadan yapılmasına imkan yoktu. Sen o filmin vizyon tarihini NBA finalleri ile çakıştırırsan, kafanda zaten bu senenin playoffları ile ilgili planını yapmışsın demektir.

Kasıtlı olarak elendiğini söylemiyorum ilk turda. Davis sakatlanmasa muhtemelen geçerdik Suns'ı. Ama şu filmin vizyon tarihi, Lebron bu sene final oynamayacağını gösteriyormuş bize.

Yani sahada %100 durumda olmadığını gözlerimle net gördüm de, hiç yorum yapmadan bir istatistik söyleyim o bile sakat olduğunu belli ediyor. LeBron Suns serisinde maç başına 8 üçlük 11 ikilik denedi. Kariyerinde çıktığı toplam 50 playoff serisinde ikilik/üçlük oranı en düşük olan seri Suns serisiydi. İçeri girmek yerine bu kadar fazla üçlük denemesi bile çok şeyi gösteriyor.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #1225 : 22 Temmuz 2021, 00:51 »

Yani... Gözlerinden öpüyorum ve başka bi şey diyemiyorum.

Burada sürekli AD candır, LBJ her şeyimizdir diye takılan insanları da üç beş istatistik sonrası kale alamıyorum. Umarım azsınızdır da bize verdiğiniz zarar yetmiştir.

O hoştur, bu mükemmeldir... Kim ne eleştiri gelse sanki allah bizi üzdü bu sene de şampiyon olamadık. Onlara kalsa başarılı olmamamız rabbin bi illeti. İstatistik budalalağı da buna dahil.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1226 : 22 Temmuz 2021, 01:16 »
Yani... Gözlerinden öpüyorum ve başka bi şey diyemiyorum.

Burada sürekli AD candır, LBJ her şeyimizdir diye takılan insanları da üç beş istatistik sonrası kale alamıyorum. Umarım azsınızdır da bize verdiğiniz zarar yetmiştir.

O hoştur, bu mükemmeldir... Kim ne eleştiri gelse sanki allah bizi üzdü bu sene de şampiyon olamadık. Onlara kalsa başarılı olmamamız rabbin bi illeti. İstatistik budalalağı da buna dahil.

Verdiğimiz zarar mı? Burada birkaç yorum yapıyoruz diye mi Lakers şampiyon olamıyor?

Kimseye mükemmeldir demiyorum. Ama LeBron'a "Sakat değildi, Space Jam galası vardı o yüzden kafası sahada değildi" derseniz, Davis'in yaşadığı ciddi sakatlık sonrası bu durumu Davis'in maç sırasında sürekli hassas olmasıyla bir tutup "yalancı sakatlık" derseniz ben oralarda yokum.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #1227 : 22 Temmuz 2021, 01:55 »
Abi buna hiç ama hiç katılmıyorum. Biz geçen sene bu kadar zorlu bi şampiyonluk dahi almamıştık bana kalırsa.

İroni mi değil mi emin olamadım ondan cevap veriyorum.

Geçen sene şampiyonluk sonrası da söylemiştim, biz geçen seneki zaferimizi çok kolay gösterttik herkese. Her seride tek tek farklı kadrolarla çıktık, rakiplerin tüm güçlü yanlarını yok ettik, karşılaştıklarımızda sakatlık problemi yoktu. Kendi işimizi de öyle akışkan bir uyum içerisinde tamamladık ki, insanlara kolay geldi.

Hele ki biz pandemi dolayısıyla ara vermeden önce Bucks-Celtics-Clippers normal sezon maçlarıyla ivmesel açıdan sezonun en formda, en havaya girmiş ekibiydik. Öyle bir bıçak gibi kesilmenin ardından da en iyi dönen ekip olduk.

Takdir edilecek çok yanımız vardı kimse anlamadı. Kobe'nin zamanında söylediği gibi insanlar nasıl olduğumuzu anlayamadan yüzüğü aldık.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #1228 : 22 Temmuz 2021, 02:16 »
Burada sürekli AD candır, LBJ her şeyimizdir diye takılan insanları da üç beş istatistik sonrası kale alamıyorum.

AD sahiden de candır.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1229 : 22 Temmuz 2021, 02:54 »
İroni mi değil mi emin olamadım ondan cevap veriyorum.

Geçen sene şampiyonluk sonrası da söylemiştim, biz geçen seneki zaferimizi çok kolay gösterttik herkese. Her seride tek tek farklı kadrolarla çıktık, rakiplerin tüm güçlü yanlarını yok ettik, karşılaştıklarımızda sakatlık problemi yoktu. Kendi işimizi de öyle akışkan bir uyum içerisinde tamamladık ki, insanlara kolay geldi.

Hele ki biz pandemi dolayısıyla ara vermeden önce Bucks-Celtics-Clippers normal sezon maçlarıyla ivmesel açıdan sezonun en formda, en havaya girmiş ekibiydik. Öyle bir bıçak gibi kesilmenin ardından da en iyi dönen ekip olduk.

Takdir edilecek çok yanımız vardı kimse anlamadı. Kobe'nin zamanında söylediği gibi insanlar nasıl olduğumuzu anlayamadan yüzüğü aldık.

Geçen sezon genel olarak Bucks ve Clippers elendiği için insanlar kolay aldık gibi gördü ama elenmeleri onların sorunu.

Bu playoff'ta ise Bucks'ın tüm rakiplerinde sakatlık sorunları vardı. Nets'te Harden ve Irving, bizde Davis, Clippers'da Kawhi sorunu vardı. Conley, Murray gibi isimleri katmadım bile daha. Herkes sağlıklı olsa Bucks belki yine şampiyon olurdu ama bu sakatlıkları gözardı etmek de imkansız.