Gönderen Konu: NBA'de Günün Maçları  (Okunma sayısı 144629 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
Ynt: NBA'de Günün Maçları
« Yanıtla #1080 : 07 Haziran 2021, 11:43 »
Zen Master ne kadar haklıymış lan.

Basketboldan hakikaten anlayan biri bana Porzingis'in ne işe yaradığını açıklasın gods sake. Öldürsen olabileceği son konum en iyi 3. adam olur ki hiçbir 3. adam da o kadar değerli olmamalı. Şampiyonluğa giden bir takımda Wes Matthews bile daha önemli parça.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1081 : 07 Haziran 2021, 12:17 »
Zen Master ne kadar haklıymış lan.

Basketboldan hakikaten anlayan biri bana Porzingis'in ne işe yaradığını açıklasın gods sake. Öldürsen olabileceği son konum en iyi 3. adam olur ki hiçbir 3. adam da o kadar değerli olmamalı. Şampiyonluğa giden bir takımda Wes Matthews bile daha önemli parça.

Bunu söyleyecektim ben de.. İlk takas olduğunda Knicks'in kazık yediğini düşünmüştüm ama muazzam bir karar vermişler. Dallas Allah'tan Hardaway'i almış yoksa Nelson 10 yılın kazıklarında başı çekermiş.

Çevrimiçi Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #1082 : 08 Haziran 2021, 01:42 »
Bence olayın psikolojik yanını unutmamak lazım. Efor, hırs gibi bu seviyede şart olan duyguları çok eksik göründü. Knicks döneminde, özellikle çaylak yılında pek iştahlı maçlarını hatırlıyorum. O kafa yapısının yarısına ulaşamadı geçtiğimiz iki senede. Biraz da unicorn falan diye diye götünü de kaldırdılar. Kendini olması gerektiği noktada zennetti ki narsist yapısı bugün ki açıklamalarında falan da net görülüyor.

Yaşını ve yaşadığı sakatlıkları hesaba katmak lazım. Zihni, playoff seviyesini kaldırabilecek olgunlukta değil. Umarım çuvaldızı kendine batırıp savunmasına, mücadelesine, hücumda sürklase edebilecek yeteneklerine odaklanır. Ben de pek ümitli değilim açıkçası. Küçük takımın özet oyuncusu iyi olur. Smaçlarını falan izleriz arada.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1083 : 08 Haziran 2021, 03:35 »
Harden'sız Nets Bucks'ı 25'e yatırdı. İyi ki yanlışlıkla finale falan çıkmamışız...

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #1084 : 08 Haziran 2021, 03:43 »
Harbiden bu nedir ya. Bucks yaninda lise takimi gibi kaldi. Neyse bu sene sampiyon olup gazlarini alsinlar da seneye bu kadar hirsli olmazlar en azindan.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #1085 : 08 Haziran 2021, 04:35 »
Dalga geciyor Nets. 35 sayi fark oldu ve Harden oynamiyor. Korkunc cidden.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #1086 : 08 Haziran 2021, 04:38 »
Bucks'ın senelerdir yapması gereken Budenholzer'dan kurtulmaktı. Bu maç özelinde söylemiyorum ama belki bu seriyle birlikte kafalarına dank eder. Sam Presti v2

Amerikanlar sporda sabır konusunda Avrupa'dan birazcık esinlenmeli. Bokunu çıkarıyorlar.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #1087 : 08 Haziran 2021, 04:42 »
Bucks'ın senelerdir yapması gereken Budenholzer'dan kurtulmaktı. Bu maç özelinde söylemiyorum ama belki bu seriyle birlikte kafalarına dank eder. Sam Presti v2

Amerikanlar sporda sabır konusunda Avrupa'dan birazcık esinlenmeli. Bokunu çıkarıyorlar.

2019’da Toronto serisinde 2-0 ondelerdi, 3.macta da 15 sayiyla ondelerdi. Ordan seriyi 4-2 verdiler. O seri sonunda kovulmaliydi. Her sene ayni muhabbet. Baya kotu koc.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #1088 : 08 Haziran 2021, 04:51 »
Bu seviyelerde 50 sayi fark nasi olur ya

Çevrimdışı korkuncfeanor

• Sophomore
  • **
  • Alexander The Goat
« Yanıtla #1089 : 08 Haziran 2021, 12:21 »
Harden ve Dinwiddie gelecek daha. Müthiş bir takım. Umarım seneye finalde karşılaşırız. Sıradan bir şampiyonluktan daha güzel bir şey varsa o da zirveyi alt etmektir.

Bu arada jeff green sakat mı? Rotasyonun önemli bir parçası olacak gibi gözüküyordu.