Gönderen Konu: NBA'de Günün Maçları  (Okunma sayısı 144612 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kara_Mamba

• Laker
Ynt: NBA'de Günün Maçları
« Yanıtla #610 : 09 Mart 2020, 02:11 »
Önümüzdeki iki maç oynamayacak dizinden dolayı.
Lig 1.liğini de bi alsak çohoş olacak.

Çevrimdışı Kara_Mamba

• Laker
« Yanıtla #611 : 09 Mart 2020, 03:04 »
Houston-Orlando maçına bakıyorum da bu Houston kadar basketbol katili bi takım yoktur heralde.Orlando at koşturuyo pota altında resmen.Aptal herifler Capela gibi adamı yok yere gönderdiler ya.

Çevrimiçi RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #612 : 09 Mart 2020, 08:04 »
OKC 18 sayı geriden gelip acayip bir son topta yenmiş Boston'ı..
« Son Düzenleme: 09 Mart 2020, 10:34 Gönderen: RuSTeDSouL »

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #613 : 09 Mart 2020, 08:08 »
Suns 77-59 ilk yarı sonucu.Giannis hırbosu oynamıyo dağılmış Bucks.Nasıl koyduysak ibnelere.

Adam diz bağlarını koparıyordu kötü bir düşüşte abi sakin :)

Çevrimiçi RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #614 : 09 Mart 2020, 10:38 »
Houston-Orlando maçına bakıyorum da bu Houston kadar basketbol katili bi takım yoktur heralde.Orlando at koşturuyo pota altında resmen.Aptal herifler Capela gibi adamı yok yere gönderdiler ya.

Adamların small ball'u ile ciddi şekilde ilk oynayan bizdik ve kesinlikle hazır çıkmadığımız bir maçtı. O maçtan sonra takımlar yavaş yavaş çözdü Rockets'ı. Evet belki ekstradan formsuz dönem geçiriyorlar ama, bugün gelinen noktada 4 maçlık mağlubiyet serisi almaları çok da tesadüf değil. Asıl merak ettiğim, buna Rockets'ın nasıl bir cevap vereceği..

Çevrimiçi RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #615 : 09 Mart 2020, 14:18 »
Lig 1.liğini de bi alsak çohoş olacak.

Şu an maç farkımız sadece 3 ama bunu almak için ligin kalanında kasmak bana göre çok yanlış olur..

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #616 : 09 Mart 2020, 14:30 »
Bucks'ın ani düşüşüyle kendiliğinden gelirse bence de güzel olur olası NBA Finali için, ama bunun için özellikle kasma taraftarı değilim ben de. Aksine aktif dinlenmeye geçilmesi gerekiyor artık.

Çevrimdışı Kara_Mamba

• Laker
« Yanıtla #617 : 09 Mart 2020, 14:32 »
Şu an maç farkımız sadece 3 ama bunu almak için ligin kalanında kasmak bana göre çok yanlış olur..
Bu gece back to back Denver deplasmanı var.Muhtemelen onu da kaybederler diye düşünüyorum.Biz eksik maçlarımızı kazanırsak 1 maça inecek aradaki fark.Çok da kötü olmayan bi fikstürümüz var ve liderlik için uğraşabiliriz.Tabi ki dinlendirmeler olacaktır da Brooklyn-Phoenix-Charlotte-Detroit-Cleveland-Washington-Minnesota maçlarında yapabiliriz ay sonuna kadar oynayacağımız.

Çevrimiçi RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #618 : 09 Mart 2020, 15:55 »
Bu gece back to back Denver deplasmanı var.Muhtemelen onu da kaybederler diye düşünüyorum.Biz eksik maçlarımızı kazanırsak 1 maça inecek aradaki fark.Çok da kötü olmayan bi fikstürümüz var ve liderlik için uğraşabiliriz.Tabi ki dinlendirmeler olacaktır da Brooklyn-Phoenix-Charlotte-Detroit-Cleveland-Washington-Minnesota maçlarında yapabiliriz ay sonuna kadar oynayacağımız.

Fikstürün sonunda kalan maçlar hemen play off öncesi tam dinlendirme maçları.. O maçlarda oynamamalılar, arada oynarlarsa da 20 25 dakika aralığını geçmemeliler. Tahminen Vogel da öyle yapacaktır.

72 maç rekorunu kırmak için takımı komple tüketip şampiyonluğu veren GSW olmaya gerek yok.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #619 : 10 Mart 2020, 06:48 »
Bucks ile fark 1 yenilgi.