Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236856 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #2160 : 09 Şubat 2023, 19:55 »
Şemsi Kanarya başladı birkaç dakika önce yeni tweetlere.. bakalım bizim payımıza düşen olacak mı?

Shams Charania

5d
Boston is sending Justin Jackson and two second-round picks to OKC for Mike Muscala, sources said.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #2161 : 10 Şubat 2023, 10:44 »
ESPN Sources: The Wizards are working on a contract buyout for veteran G/F Will Barton, allowing him to become a free agent.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #2162 : 10 Şubat 2023, 14:32 »
ESPN Sources: The Wizards are working on a contract buyout for veteran G/F Will Barton, allowing him to become a free agent.

Anında çökmek gerekiyor. Wizards'ta her ne kadar kötü bir yıl geçirse de elimizdeki bütün kanatlardan daha kanat.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #2165 : 11 Şubat 2023, 12:23 »
Sözde koç doğru beşleri bulana kadar sezon biter. Elindeki iyi malzemeyi nasıl mundar edeceğini merak ediyorum.
Bol bol Schröder-D'angelo-Beasley-Lebron-Davis beşi izleyeceğimizi tahmin ediyorum.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #2166 : 11 Şubat 2023, 12:41 »
pg-sg-sf-pf-c düzeniyle yani o klasik bilindik düzenle oynasak

D'Angelo-X-Lebron-Davis-Bamba

olabilir mi muhtemel 5? yoksa gidip yine saçma sapan bol kısalı tek uzunlu garabete devam mı eder?

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #2167 : 11 Şubat 2023, 17:01 »
Benim tahminim şu şekilde

Davis/Bamba
LeBron/Vanderbilt
Rui/Brown/Walker
Reaves/Beasley
Russell/Schröder

şu an kadroda Walker çok gereksiz kaldı sakatlıklar olmadığı sürece. Ama MLE verdikleri oyuncuyu hemen küstüremeyecekleri için Brown'ın dakikalarını, hatalı olarak, keseceklerdir. Vanderbilt ile Rui'nin yeri de farklı olabilir. Rakibe göre de Bamba Davis yan yana kullanılabilir zaman zaman. Kadronun esnekliği fena olmadı, eksikleri tabiki var ama sezona şöyle bir kadroyla girmiş olsak baya rahat batıda iddialı bir takım olabilirdik.

Yazın nasıl bir yol izleyecekler çok merak ediyorum. Beasley+1st ile Grant, Barnes tarzı topçu çekmeye çalışabilir gibi geliyor. Ama tabi önce bir şekilde 7-8'e çıkıp playoff yapmaya bakmak lazım playinde. Playoff'a sağlıklı girersek çok baş ağrıtabileceğimizi düşünüyorum.

Çevrimdışı FritzWalter

• Rookie
  • *
« Yanıtla #2168 : 11 Şubat 2023, 19:56 »
Ross, Orlando tarafından serbest bırakılıyor bence gayet güzel bir ekleme olur bakalım seçimi kim olacak ?

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #2169 : 11 Şubat 2023, 21:33 »
Ross, Orlando tarafından serbest bırakılıyor bence gayet güzel bir ekleme olur bakalım seçimi kim olacak ?

Karadelik, satıcı zihniyet yeteri kadar mevcut.