Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236843 defa)

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Damar

• Yönetici
  • Superstar
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #1970 : 21 Aralık 2022, 17:40 »
tabii orası öyle ama adı LeGM'e çıkmışken "ben bilmem,yukarısı bilir" demesi biraz garip :)

bu arada yine realgm'den inciler ;

Magic Expected To Seek First Round Pick For Mo Bamba

Sources tell Jake Fischer they expect the Magic to seek a protected first round pick or a late first round pick for Bamba.

The Los Angeles Lakers, Los Angeles Clippers, Toronto Raptors, Sacramento Kings and Brooklyn Nets are expected to be on the market for a big man and could be willing to trade a pair of second rounders.

Mamba da aynı bokun farklı tonu. Fundemental problemleri olan uzunları oynatmamak daha mantıklı içinde bulunduğumuz dönemde. Savunmada falan hiç kalıbının adamı değil, kafasız uzun çağı kapandı.

Çevrimiçi GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #1971 : 22 Aralık 2022, 12:12 »
Jae Crowder, Eric Gordon, Alec Burks, Terry Rozier, P.J. Washington, Kelly Oubre Jr., Josh Richardson and Jakob Poeltl are names to watch for the Lakers, per @jovanbuha

Execs believe Zach LaVine is trying to force his way to LA
“LaVine wants to go to the Lakers, that has been pretty clear for a while now. The agents want him to be in Los Angeles, he is a UCLA guy and they did some rattling about his contract last offseason”

(Via @SeanDeveney)

Çevrimiçi RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1972 : 23 Aralık 2022, 19:32 »
Millet Reddish'e, Bamba'ya 1. tur ister hale gelmiş, sen yazın elindeki 1. turlardan 1 tanesi ile Hield+Turner ya da Oubre+PJ çekebiliyordun. Bir süreç ve kulüp nasıl yönetilmez 2 senedir yakından izliyoruz.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #1973 : 23 Aralık 2022, 22:43 »
"smaller trade"

yani yeni bir "Ver Zubac'ı al Muscala'yı" hamlesi gelecek herhalde.

https://basketball.realgm.com/wiretap/269765/Lakers-Looking-To-Make-Smaller-Trade-Following-Anthony-Davis-Injury

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #1974 : 25 Aralık 2022, 15:29 »
baktılar ki bizden tık yok...

Pacers Open Contract Extension Talks With Myles Turner

Çevrimiçi King James

• Laker
« Yanıtla #1975 : 25 Aralık 2022, 15:31 »
Bu takımdan hiçbir şey olmaz , Pelinka gibi bir gerzek olduğu sürece bir arpa boyu yol alamayız

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1976 : 25 Aralık 2022, 15:32 »
Şu takası sezon başında yapsaydık şu anda Davis olmamasına rağmen gayet iyi şekilde götürüyor olurduk sezonu.

Davis'in sakatlanmasına front office'in içten içe memnun olduğuna eminim ben. O korudukları 2 draft hakkıyla LeBron ve Davis'in muadillerini bulup seçerler artık.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #1977 : 27 Aralık 2022, 21:12 »
Ya biz ne yapmaya çalışıyoruz?

Ciddi ciddi ben şu an Pelinka ve Buss ne hedefliyor kısa ve uzun vadede merak ediyorum. Hiçbir şey yapmayarak ne olabileceği yönünde bir fikirleri var? Bir bok bildikleri yok" en makul olan şu olan bitenle ama gerçekten bir fikri olan var mı?

Çevrimiçi GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #1978 : 27 Aralık 2022, 21:46 »
Tüm olanları özetleyen güzel bir yazı olmuş, bir şey yapılmamasının ana sebebi bu dönemin kapandığına inanılması bence.
https://www.silverscreenandroll.com/2022/11/30/23487325/lakers-trade-rumors-rob-pelinka-lebron-james-anthony-davis-russell-westbrook-jeanie-buss

Çevrimiçi RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1979 : 27 Aralık 2022, 23:03 »
Tüm olanları özetleyen güzel bir yazı olmuş, bir şey yapılmamasının ana sebebi bu dönemin kapandığına inanılması bence.
https://www.silverscreenandroll.com/2022/11/30/23487325/lakers-trade-rumors-rob-pelinka-lebron-james-anthony-davis-russell-westbrook-jeanie-buss

Çok katılmıyorum. Hatta hiç katılmıyorum. Kendimce özetleyeyim; o kadar beceriksiz bir takım sahibi ve FO'muz var ki, 2 senedir saçma sapan bahane üretmek dışında bir bok üretmiyorlar.