Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236890 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #1440 : 04 Haziran 2021, 15:00 »
Bırakın şimdi şampiyonluğu artık... FA dönemi daha eğlenceli.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1441 : 04 Haziran 2021, 17:16 »
Geçen gün FA olacak "baba" oyuncuları çıkardım:

demar derozan - bu kadar şut özürlüyken hiç bize uygun bir parça değil.
lonzo - şutunu geliştirdi ama hala o kadar istikrarlı değil, hala çok sakatlanıyor, bence bizim ihtiyaçlarımıza cevap vermiyor.
oladipo - sakatlıklardan dolayı kısa ve ucuz bir kontrat ile kandırılabilir belki ama çok para veren talipleri çıkacaktır diye düşünüyorum bize zor yar olur.
dinwiddie, oyuncu opsiyonunu kullanıp yüklü bir kontrat arayışına girebilir, ya da 1 sene babaların yanında kalmak isteyebilir. buna da paramız yetmez gibi.
mike conley - pek olası görmüyorum iyice 
kelly oubre  - aman uzak dursun
devonte graham, malik monk - özellikle devonte hücumda aradığımız ateşleyici olabilir bence pazarda çok alıcısı olacak oyuncular bunlar, fiyatları yükselecektir diye tahmin ediyorum
Schroder ve Harrell...

KCP, Kuzma, Gasol ve Mckinne dışında herkesin kontrat bitiyor. Trezz son dönemde iyice kesik yemişti, oyuncu opsiyonunu kullanıp daha çok süre alacağı bir yere gitmek isteyebilir. play-off kovalayan takımlar onun için kesenin ağzını açabilir.
Ana rotasyonda olan, Caruso-THT-Kieff-Wesley-Drummond'la nikah tazeleyecek miyiz o da çok yön belirleyici olacaktır. dedikodu ateşini yakalım yazın bol bol vaktimiz var mühendislik yaparız.

FA'de öyle büyük bir isim peşinde koşmamızın tek yolu S&T sanırım. O topa bir daha girip hard cap ile uğraşmasak iyi olur. Özellikle de şu isimler için.

Davis-LeBron-Gasol-KCP-Caruso-THT-Matthews-Morris takımda net kalmasını isteyeceğim topçular olur. Drummond ve Schröder kenardan geleceksiniz lan dendiğinde evet abi diyorlarsa kalmalarını isteyeceğim topçular olur. Onun dışında bu drafttan 23. sıra hakkımız var, onunla steal adayı Prkacin gibi bir topçuya yönelebiliriz belki. Schröder ve Drummond rol ve kontrat konusunda arıza çıkarırsa da hadi eyv güle güle denilip bir çember koruyucu bir şut atabilen forvet arayışına girerdim. Piyasadaki isimlere dikkatli bakıp eklerim buraya.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1442 : 04 Haziran 2021, 17:27 »
Bakacağım dedim ama o kadar kötü bir FA sınıfı ki 10 dakikada gözlerim kanadı ve bıraktım taramayı. Avrupa'dan oyuncu bulup getirmezsek kadroda geçen sezonki gibi eklemeler pek göremedim. Feda diyen bir Austin Rivers, Nerlens Noel falan anca :D

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1443 : 04 Haziran 2021, 17:35 »
Öncelikle Caruso ve THT'yi tutalım da..

Çevrimdışı kaan

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #1444 : 04 Haziran 2021, 17:39 »
Bakacağım dedim ama o kadar kötü bir FA sınıfı ki 10 dakikada gözlerim kanadı ve bıraktım taramayı. Avrupa'dan oyuncu bulup getirmezsek kadroda geçen sezonki gibi eklemeler pek göremedim. Feda diyen bir Austin Rivers, Nerlens Noel falan anca :D

babaları yazarken babalar demeye utandım ben = )
hamle yapmak kısıtlı olacak gibi duruyor izleyip göreceğiz.

Öncelikle Caruso ve THT'yi tutalım da..

kesinlikle ama bakalım kaça mal olacak.

Çevrimdışı King James

• Laker
« Yanıtla #1445 : 19 Haziran 2021, 01:12 »
Kembayı alma şansimiz var mi?

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #1446 : 19 Haziran 2021, 01:17 »

Kemba çalışmaz. Vücut iyi değil artık.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #1447 : 19 Haziran 2021, 10:33 »
Kemba zaten takaslandı OKC'ye...

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #1448 : 19 Haziran 2021, 10:37 »

Şahsen ben Okc'den Kemba'yı almaktansa, Micic'in haklarını alırım daha mantıklı. Kemba ceset gibi. Ayrıca, Avrupalı oyuncuları alıp kullanmamız lazım.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #1449 : 21 Haziran 2021, 10:05 »
Insta'nın keşfet kısmında dolaşırken,yabancı bir sayfanın paylaşımını gördüm...

demişler ki "eğer Drummond yeniden anlaşmaya yanaşmazsa,Porzingis için takas paketi düşünülüyor"

? :/