Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236808 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #1100 : 18 Kasım 2020, 11:15 »
Denenip olmamış Bullock. Kuzma'yı 10 kere tercih ederim. Gerçekse enteresan bir tercih tabii..

-Ibaka= 4 yıllık MLE tarzı bir kontratı kabul edebilirmiş. Yoksa 12-15M arası kontrat bakıyormuş. Ian Begley'nin haberi. Bu durumda Nets ile Lakers arasında kalır gibi geldi bana.

Uzun vadeli sadece ihtimal üzerinden ne zaman plan yapsak götümüzde patladı. Yarın Ibaka'ya 4 senelik yapıştırır, konuyu kapatırdım. Nasıl olsa takas etme şansın her zaman var.

-Bradley ve KCP= Lakers'ta kalmak için uzun kontrat talep ediyorlarmış. Benim de şampiyonluktan ve Bucks takaslarından sonra düşündüğüm bir konuydu Lakers'ın 2021'i salıp uzun kontratlar verip vermeyeceği. 2+1 tarzı son yılı takım opsiyonlu kontratlara okeylerse güzel olabilir.

Yukarıda da dediğim gibi ben olsam düşünmeden verirdim, nasıl olsa takas etme şansın sende ve yaşlı oyuncular değiller.

Bana göre seneye alınacak 1 şampiyonluk, 2021 yazı ihtimallerinden daha değerli.

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
« Yanıtla #1101 : 18 Kasım 2020, 11:17 »
Svi takası hakkaten çok saçma bir takastı hem geçen sene hem bu sene Lakers da çok net faktör olabilecek bir isimdi. O iki takasta zubaç tan ziyade Svi dir bana ahh dedirten

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
« Yanıtla #1102 : 18 Kasım 2020, 11:35 »
Denenip olmamış Bullock. Kuzma'yı 10 kere tercih ederim. Gerçekse enteresan bir tercih tabii..

Uzun vadeli sadece ihtimal üzerinden ne zaman plan yapsak götümüzde patladı. Yarın Ibaka'ya 4 senelik yapıştırır, konuyu kapatırdım. Nasıl olsa takas etme şansın her zaman var.

Yukarıda da dediğim gibi ben olsam düşünmeden verirdim, nasıl olsa takas etme şansın sende ve yaşlı oyuncular değiller.

Bana göre seneye alınacak 1 şampiyonluk, 2021 yazı ihtimallerinden daha değerli.

Katılıyorum ben de karar verici olsam önümüzdeki 3 yıl kazanabileceğim kadar şampiyonluk kazanmak için tüm hamleleri yaparım Lebron ağır sakatlık geçirmediği takdirde iyi kadroyla seni üç yıl şampiyonluğa oynatır yani ben  free agent hedefini 2021 yerine 2023 olarak koyardım

2023 de Lebron un da çıkmış olduğı bir denklemde elinde los angles şehri lakers cazibesi boş cap ve Nba in en uyumlu süperstarı olacak zaten yıldızlar Lakers a gelmek için elinden geleni yapacaktır

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1103 : 18 Kasım 2020, 13:26 »
  Katılıyorum ben de karar verici olsam önümüzdeki 3 yıl kazanabileceğim kadar şampiyonluk kazanmak için tüm hamleleri yaparım Lebron ağır sakatlık geçirmediği takdirde iyi kadroyla seni üç yıl şampiyonluğa oynatır yani ben  free agent hedefini 2021 yerine 2023 olarak koyardım

2023 de Lebron un da çıkmış olduğı bir denklemde elinde los angles şehri lakers cazibesi boş cap ve Nba in en uyumlu süperstarı olacak zaten yıldızlar Lakers a gelmek için elinden geleni yapacaktır

Aslında Kawhi olayından ders alınıp, Schröder hamlesinin yapıldığını düşünüyorum. Umuyorum aslında. Rondo kalacak mı gidecek mi deyip bekleyene kadar kendi kolumuzu kendimiz kestik. Rob'un bu agresifliği devam edecek mi göreceğiz? ..

Bradley, KCP, Morris, Ibaka ve daha bir çok isim şu an eldeki elma, 2021 ise daldaki elma. Daldakine bakarken eldekinden olmayalım.

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
« Yanıtla #1104 : 18 Kasım 2020, 14:43 »
Gallinari hayalleri kuran tek kişi ben miyim?

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1105 : 18 Kasım 2020, 14:57 »

MLE ile almamız imkansız. Olursa çok şaşırırım. Şampiyonluk adayı sayılacak takımlardan daha fazlasını verecek olan çıkacaktır mutlaka. İlk aklıma gelen Miami Heat.

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
« Yanıtla #1106 : 18 Kasım 2020, 15:05 »

Daha önce Gallinari yi istediğimi çokça söylemiştim ama Schröder den sonra çok gerekli mi pek emin değilim

Bence şu anda top tüfek tampering herşeyle İbaka  zorlanmalı. İbaka olmuyorsa da daha atletik bir wing i tercih ederim

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #1107 : 18 Kasım 2020, 15:33 »
Aslında Kawhi olayından ders alınıp, Schröder hamlesinin yapıldığını düşünüyorum. Umuyorum aslında. Rondo kalacak mı gidecek mi deyip bekleyene kadar kendi kolumuzu kendimiz kestik.

Abi Rondo için Schröder bekletilmez zaten ya bence :)

Son takaslarla birlikte 2021'de Giannis ihtimali de kalmadı gibi. Onun dışında Kawhi var o seviyede, o da gelmez zaten. Bakalım nasıl bir yol izleyeceğiz? Heyecanlı bir hafta olacak.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1108 : 18 Kasım 2020, 16:46 »
Abi Rondo için Schröder bekletilmez zaten ya bence :)

Bekletilmez tabii.. Ama dediğimi anladınız işte :) ..

Çevrimiçi yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1109 : 18 Kasım 2020, 18:45 »
WCS de boşa düşmüş. Kimseyi bulamazsak seçenekleri için fena olmaz.