Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 238304 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #1800 : 21 Şubat 2022, 15:47 »
AD, fiziksel ve zihinsel açıdan gelecek inşa edilecek bir bayrak adam değil. Kariyerinin tepe dönemini yaşadı. Sanmıyorum tekrarlayabileceğini, aşabileceğini. Kendisi için en iyi senaryo, King'i gibi bi idolüyle bürüneceği 2. adamlıktı. Onu da yaşadı, yaşattı. Sağolsun.

Günah keçisinin Pelinka ilan edilmesi sizce aşırı trajikomik değil mi? Bu keko Miami'e gittiğinden, bireyselliği ön plana aldığı liderlik kararından beri ligdeki aidiyet, takım ruhu, vs. gibi kavramlar tepe taklak gidiyor. Yeni nesiller bu bencil, kibirli, kendinden başkasını düşünmeyen, kendini yönetici sanan güruhların içinde büyüdü. İdolleri, yöneticileri, aydınlarıı bu tip hareket eden topluluklar ister istemez yıllar içinde olayın özünden uzaklaşıyor.

Sadece Lakers'in değil, ligin de içine sıçtınız. Klutch şirketinizi ve milyar dolarlarınızı götünüze sokun. Takım oyunu, mücadele, iyi savunma, yardımlaşma, set hücumu gibi kavramları bu oyuna aşık, kemik kitlenin elinden yıllar içinde söküp aldınız. Basketbol'un bu mafyatik ve cahil kesimin eline verilmemesi gerekiyordu. İstediği kadar iyi basketbolcu olsun, zihni ve felsefesi müsait olmayan adama ve çevresindekilere ligin anahtarı verilmemeliydi.

Bu metin, bir kutsal kitabın ilk ayetlerini içeriyor olsaydı, şüphesiz ki şu an o dine mensup edilmiştim.

:zen:

Çevrimdışı Merih24

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #1801 : 21 Şubat 2022, 15:49 »
Ad'ye güvenilip yola çıkılmaz. Muadilleri olan Giannis , Embiid, Jokic gibi isimler olsaydı sonuna kadar yapılanmaya gidelim diyebilirdim ama Ad için maalesef aynısını diyemiyorum.

Lebron da ağlaklık peşinde beklemesin oğlunun draftını gitsin, tabi Cavs da yeniden yapılanmasını 37 yaşındaki Lebron için bozmaz , o kesin.  Çok güzel bir çekirdek kurdular , sanmıyorum bu andan itibaren geri dönüş olsun.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #1802 : 21 Şubat 2022, 16:05 »
Lebron da ağlaklık peşinde beklemesin oğlunun draftını gitsin, tabi Cavs da yeniden yapılanmasını 37 yaşındaki Lebron için bozmaz , o kesin.  Çok güzel bir çekirdek kurdular , sanmıyorum bu andan itibaren geri dönüş olsun.

Bu mantıklı olan gibi gözükse de, kazın ayağı bence pek öyle değil. Ekipleri çok genç, hiçbir çekirdek lidersiz şekilde başarıya ulaşamaz. Böyle hypeları çok gördük. Kendi başlarına bir şey elde edebilecek noktaya gelmeleri baya vakit alır, o kadar zamanda da kimse kendini Ohio gibi bir yere adamaz. Sonra vakit ilerledikçe artan kontratlar vs.

Kısaca ne kadar vizyonsuz gibi gözükse de; Lebron ile son bir hikayenin başarı şansı, mevcut yapılanmalarının şansından çok ötede bence.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1803 : 21 Şubat 2022, 16:49 »
Yazın Sexton (Okoro)-Allen-Markkanen yapsak, AD’yi de çok sevdiği memleketi Chicago’ya postalayıp Lavine-Lonzo falan çeksek, yanlarında da 3-4 tane 1. Tur, bir o kadar da 2. Tur draft kapıp, seneye rebuilding yapan bir takıma da deadline’da Westbrook çaktık mı, 2 seneye NBA finalindeyiz. Sonra ver elini 3 peat..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1804 : 21 Şubat 2022, 18:41 »
Lavine GOAT ulen

Çevrimiçi King James

• Laker
« Yanıtla #1805 : 22 Şubat 2022, 00:46 »
Lebronun bu tarz işlerini hiç sevmem ama şu da bir gerçek ki Lebron bu takima gelmese takim değil sampiyonluk playoff yapmasi bile çok zordu. Lakers gibi bir takim genc cekirdek kurayim onlarla sampiyon olayim diye dusunmez, yildiz alir yanina bir yildiz daha ceker etrafinada kaliteli oyuncular alip sampiyonluga oynar. Lebronun bu yil takimi mahvettiginin farkindayim ama bu hoşnutsuzluk bizi şampiyon yaptigi gerceginide degiştirmez. Sezar'in hakki Sezar'a.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1806 : 23 Şubat 2022, 09:31 »
Kimsenin şampiyonluk kısmına laf söyleyeceğini sanmam, ama bu kadar ağlanmaz..

Şunu da ekleyeyim, en iyi 2. Tur sonlarından seçilecek oğlu için de bu kadar rezil bir çalışma yapmazsın be..
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2022, 09:37 Gönderen: RuSTeDSouL »

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #1807 : 24 Şubat 2022, 20:00 »
Clutch zıkkımı,Pelinka'dan memnun değilmiş.

draft hakları ve Westbrook karşılığında Wall için hamle yapmadığı sebebiyle...

Çevrimdışı Merih24

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #1808 : 24 Şubat 2022, 20:51 »
Ama söveceğim şimdi ha, babam mı aldı Westbrook’u takıma , çocuk oyuncağına çevirdiniz takımı , ligi . Rich Paul hatrına iş mi yapıyoruz, rezillik ya.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1809 : 24 Şubat 2022, 21:01 »
Bu Wall-Westbrook haberlerinin çok doğru olduğunu sanmıyorum. Wall sanki şu anda ne durumda olsun ki böyle bir ısrarda bulunulsun. Muhtemelen Westbrook içerikli bir paket karşılığında Wall + Wood istedik ama Houston kabul etmedi.