Gönderen Konu: NFL  (Okunma sayısı 8119 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
Ynt: NFL
« Yanıtla #10 : 22 Nisan 2021, 01:00 »
  Aynen takım baya leş bir organizasyonmuş onun farkına vardım. Ya hocam  benim bağım takımlardan ziyade kişilerle oluyor madem ben sıfırdan başlıyorum sıfırdan başlayan bir adamın hikayesini destekleyim diyerek Trevor Lawrance ı seçtim baya baya mock draft takip ediyorum şu anda takımı seçtim yani dönüş yok yükselecez inanıyorum (1-15 ten kötü olamaz zaten) :)

Sen hangi takımı destekliyorsun?

Haklısın eğlenceli olabilir aslında. İlerleyen yıllarda şampiyon olurlarsa en çok sen sevinirsin, güzel yatırım :D 90'ların sonlarında fena değilmiş aslında Jaguars, baya büyük sürpriz yaptıkları playoff maçları var. Bulabilirsin o maçları youtube'dan hd olarak. NFL hesabı koymuştu bi ara. Bi de tabi ki 2017 sezonuna bak Jacksonville'ın. Manyak savunması vardı o sezon. Tecrübesizlikten kaçırdılar Superbowl'u. Sonra dağıldı tabi o takım.

Seahawks taraftarıyım ben.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #11 : 22 Nisan 2021, 09:15 »
Haklısın eğlenceli olabilir aslında. İlerleyen yıllarda şampiyon olurlarsa en çok sen sevinirsin, güzel yatırım :D

NbaTrky'de bi tane Dallas fanı vardı. Senelerdir sapık gibi takip ediyordu herif. En son işte şampiyon olduklarında herif Dallas'taki tüm kutlamalara gitti, Nowitzki'nin yanına güvenlikleri atlatarak 1-2 kez kaçak girdi, ülkeye döndükten sonra adamla mektuplaştı, imzalı fotoğraflar falan herif dünyanın en mutlu fanıydı :D
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
« Yanıtla #12 : 22 Nisan 2021, 09:55 »
Haklısın eğlenceli olabilir aslında. İlerleyen yıllarda şampiyon olurlarsa en çok sen sevinirsin, güzel yatırım :D 90'ların sonlarında fena değilmiş aslında Jaguars, baya büyük sürpriz yaptıkları playoff maçları var. Bulabilirsin o maçları youtube'dan hd olarak. NFL hesabı koymuştu bi ara. Bi de tabi ki 2017 sezonuna bak Jacksonville'ın. Manyak savunması vardı o sezon. Tecrübesizlikten kaçırdılar Superbowl'u. Sonra dağıldı tabi o takım.

Seahawks taraftarıyım ben.

2017 de konferans finali oynuyorlar ama kaybedip sonra takımı dağıtıyorlar anladığım kadarıyla baya kötü yönetilen bir takım herkes aynı şeyi söylüyor ama Urban Meyer in gelmesi falan değişik bir süreç olabilir önümüzdeki yıllarda

Mevcut QB lerden bana en yakın gelen Russell Wilson dı Seahawks ı baya düşündüm  aslında sonra dediğim gibi sıfırdan başlayan biri olsun dedim ama Play off zamanı Seahawks ı desteklerim muhtemelen ben de

Hocam 2015 de Seahawks taraftarı mıydın ve o Super Bowl u canlı izlediysen ne hissettin? Yıllar sonra hikayeyi yaşamadan o maçın özetini izlediğimde benim canım yandı resmen. Bir de 2015 sonrası takım mı dağıldı yoksa Wilson mı o son hücumu asla unutamadı ?