Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236925 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #2260 : 26 Mayıs 2023, 01:17 »
Ek olarak bizim bi guard sorunumuz var bitmedi gitti.

Her eli top yapana Abrurrahman Çelebi gibi sarılıyoruz. Ben de dahil; Ramon Sessions övdük ya....

Bu takımın Van Exel sonrası bir tane guard'ı olmadı. Bize bi guard gelsin artık amk.
Abi ramon sessions lakersta oynadığını unutmuştur sen nereden hatırladın be adam  :D :D

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
« Yanıtla #2261 : 26 Mayıs 2023, 01:21 »
Ayrıca van exeli duyunca inceden heyacanlandim :D

Çevrimdışı FritzWalter

• Rookie
  • *
« Yanıtla #2262 : 26 Mayıs 2023, 10:43 »
Ne kadar ciddi bilmiyorum ama LeBron a karşılık poole,moody,kuminga haberleri düşmeye başladı. Poole yerine Wiggins i veriyorlarsa San Francisco ya sırtımda götürürüm kingimi

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
« Yanıtla #2263 : 26 Mayıs 2023, 11:42 »
Ne kadar ciddi bilmiyorum ama LeBron a karşılık poole,moody,kuminga haberleri düşmeye başladı. Poole yerine Wiggins i veriyorlarsa San Francisco ya sırtımda götürürüm kingimi
Ciddi ciddi poole yerine wigginsi verirlerse lebron jamesi takaslar misin?

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #2264 : 26 Mayıs 2023, 11:54 »
Ciddi ciddi poole yerine wigginsi verirlerse lebron jamesi takaslar misin?

Berbat bir paket ya.

Bir de bizim Kobe'den sonra efsaneye böyle takasla makasla değil hakkını vererek veda etme kültürümüz oluştu.

O iş olmaz bence.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #2265 : 26 Mayıs 2023, 13:06 »
Ek olarak bizim bi guard sorunumuz var bitmedi gitti.

Her eli top yapana Abrurrahman Çelebi gibi sarılıyoruz. Ben de dahil; Ramon Sessions övdük ya....

Bu takımın Van Exel sonrası bir tane guard'ı olmadı. Bize bi guard gelsin artık amk.
gelenler de "ölü" geldi... Payton ve Nash :/

Çevrimdışı FritzWalter

• Rookie
  • *
« Yanıtla #2266 : 26 Mayıs 2023, 13:55 »
Kabul  LeBron büyük bir isim ama Kobe ve LeBron u ortak efsane parantezine alırsak  rahmetliye büyük saygısızlık etmiş oluruz. Kobe ve LeBron  Lakers efsanesi olarak kıyaslanacak isimler değiller.

Ayrıca Kobe nin kariyerinin son yıllarında Lakers ın sürecini tehlikeye atacak Lakers a zarar verecek isteklerde bulunduğunu düşünmüyorum

Söz konusu paketi evet kabul ederim moody ve kuminga nın çöp gençler olduğunu düşünmüyorum warriors sisteminde değerlerini bulamadılar Lakers ta daha büyük rolde kendilerinin bulabilirler. Ayrıca wiggins gayet iyi bir oyuncu istersen kullanırsın istersen de  draft karşılığı çok rahat birilerine paostalayabilirsin ve Reeves  ve rui ye kontrat verebilirsin böylece.  39 yaşındaki bir basketbolcu için süper star yada o potansiyele sahip genç kimse vermez.

Ayrıca LeBron un da warriors a gitmek istemeyeceğini düşünmüyorum. Birçok kez Curry ile oynamak istediğini söylemişti yani LeBron a saygısızlık olmaz bu iş

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #2267 : 26 Mayıs 2023, 14:16 »
LeBron talep etmediği sürece Lakers yönetimi takaslamaz, LeBron da böyle bir şeyi istemez zaten. Boş muhabbet o yüzden LeBron'un takaslanması konusu.

Öyle bir ihtimal olsaydı da Wiggins yanlış hamle olurdu. Ne kısa vadede bir şey getirir ne de uzun vadede.

Çevrimiçi yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #2268 : 26 Mayıs 2023, 14:37 »
Olm biz bu adamları hangi cap ile alabiliyoruz var mı öyle bir ihtimal?

Cap boşluğu ile değil de S&T ile alma ihtimalimiz var. Ama eğer S&T ile eğer D'Lo gibi kontratı yeni imzalanan bir adam alırsak Hard Cap'lenme durumumuz olacak o da kadroyu yine ana parçalar dışında minimum oyuncularla doldurma zorunluluğu katıyor. Bakalım opsiyonlarımız çok. Kadroyu koruyup küçük değişikliklerle gitmek biraz daha iyi bir senaryo gibi geliyor bana.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #2269 : 26 Mayıs 2023, 18:16 »
REPORT: The Lakers will NOT pursue a max extension with D’Angelo Russell, per Dave McMenamin