Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236950 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #1380 : 23 Mart 2021, 16:41 »
Abi ben halen inanamıyorum bu hevese... Ne Lonzo'su? Harrell'ı gönderip Lonzo'yu getirmek neyin mantığı?

Kadronda bir tane 4-5 yok; kalmamış Trezz dışında, o da işini iyi yapıyor. Bu kadar saçma sapan bi plan kuruyorlarsa allah akıl fikir versin.

Omzundan şut çıkaran son tahammül edebildiğim adam Derek, allah aşkına saçma işlere girmeyelim.

Lonzo maç başına 8 üçlük deneyip %38.5'la sokuyor, böyle attığı sürece isterse ağzından çıkartsın şutları. Ayrıca çok iyi savunmacı.

Playoff'larda Davis zaten sadece 10 dakika kenara gelecek. Harrell'ın savunma defolarının abartıldığını düşünsem de playoff'larda en az 20 dakika Harrell-Davis'in yan yana oynaması o kadar da ideal değil bizim için.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #1381 : 23 Mart 2021, 16:44 »
Lonzo maç başına 8 üçlük deneyip %38.5'la sokuyor, böyle attığı sürece isterse ağzından çıkartsın şutları. Ayrıca çok iyi savunmacı.

Playoff'larda Davis zaten sadece 10 dakika kenara gelecek. Harrell'ın savunma defolarının abartıldığını düşünsem de playoff'larda en az 20 dakika Harrell-Davis'in yan yana oynaması o kadar da ideal değil bizim için.

Ben dümdüz soracağım. Kadronda şu an Lonzo'yu mu istersin Harrell'ı mı?

Bu arada bizdeyken ben çok iyi savunmacılığını da pek görmedim.

Trezz bu takımın x faktörü şu an. Net.

Edit geçeyim: Takımda bi tane bile 4-5 yokken Trezz'i takaslamak filan gibi salakça bi hamla yapacaklarını hiç ama hiç sanmıyorum. Lebron ve AD sakat; hepsi bundan ibaret. Daha önce de söyledim, panik butonuna basmaya hiç gerek yok.

Howard veya McGee'den birini tutsak kafiydi. Bu salakça bi kadro planlaması... Gasol ne alakaydı yani?
« Son Düzenleme: 23 Mart 2021, 16:50 Gönderen: DeadAsDeadCanBe »

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1382 : 23 Mart 2021, 16:55 »
Ben dümdüz soracağım. Kadronda şu an Lonzo'yu mu istersin Harrell'ı mı?

Bu arada bizdeyken ben çok iyi savunmacılığını da pek görmedim.

Trezz bu takımın x faktörü şu an. Net.

Bunu çok net olarak dememekle birlikte, eğer Harrell'ın yerine 15-20 dakika oynayabilecek birini bulabilirsek, Lonzo'yu isterim. Drummond serbest kalacak ve onu alacağız gibi duruyor şimdilik. O yüzden Harrell-Lonzo yerine Harrell-Lonzo+Drummond diye bakmak daha sağlıklı.

Playoff'lar geldiğinde Harrell'ı en fazla 15-20 dakika oynatabileceksin ama Lonzo'yu hiç çekinmeden 30-35 dakika oynatabilirsin.

• Superstar
« Yanıtla #1383 : 23 Mart 2021, 18:14 »
Bunu çok net olarak dememekle birlikte, eğer Harrell'ın yerine 15-20 dakika oynayabilecek birini bulabilirsek, Lonzo'yu isterim. Drummond serbest kalacak ve onu alacağız gibi duruyor şimdilik. O yüzden Harrell-Lonzo yerine Harrell-Lonzo+Drummond diye bakmak daha sağlıklı.

Playoff'lar geldiğinde Harrell'ı en fazla 15-20 dakika oynatabileceksin ama Lonzo'yu hiç çekinmeden 30-35 dakika oynatabilirsin.

Lonzo'yu Clippers finalinde nasıl 30-35 dakika oynatırsın abi ya?

Ağzına ederler bırakırlar. Kimi savunursa savunsun kevgir olur.

Drummond tamam, gelsin. Ama Trezz'i Lonzo'ya feda etmek... Bu kafayı yemektir abi benim gözümde.
« Son Düzenleme: 23 Mart 2021, 18:18 Gönderen: DeadAsDeadCanBe »

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1384 : 23 Mart 2021, 18:27 »
Lonzo'yu Clippers finalinde nasıl 30-35 dakika oynatırsın abi ya?

Ağzına ederler bırakırlar. Kimi savunursa savunsun kevgir olur.

Drummond tamam, gelsin. Ama Trezz'i Lonzo'ya feda etmek... Bu kafayı yemektir abi benim gözümde.

Abi ne demek kimi savunursa savunsun kevgir olur? Lonzo'nun yerine oynatacağımız isimler Schröder, KCP ve Matthews. Matthews dışında hangisi Lonzo'dan daha iyi savunmacı? Matthews'in daha iyi olduğu da tartışılır ki, onun da hücumdaki sorunları ortada zaten.

Sen Lonzo kötü savunmacı olduğu için sahada tutamayız diyorsan biz Schröder'le hiç şampiyonluk falan kovalamayalım o zaman.

• Superstar
« Yanıtla #1385 : 23 Mart 2021, 20:20 »
Abi ne demek kimi savunursa savunsun kevgir olur? Lonzo'nun yerine oynatacağımız isimler Schröder, KCP ve Matthews. Matthews dışında hangisi Lonzo'dan daha iyi savunmacı? Matthews'in daha iyi olduğu da tartışılır ki, onun da hücumdaki sorunları ortada zaten.

Sen Lonzo kötü savunmacı olduğu için sahada tutamayız diyorsan biz Schröder'le hiç şampiyonluk falan kovalamayalım o zaman.

Abi sen Lonzo'nun Schröder'den iyi savunmacı olduğunu düşünüyorsan sanırsam hiçbir zaman arada buluşamayacağımız bi uçurum var.

Soruna da cevap vereyim: bunların KCP dışında hepsi Lonzo'dan iyi savunmacı, bence.

• Superstar
« Yanıtla #1386 : 23 Mart 2021, 20:21 »
Keza ben gamsız adam hiç görmek istemem takımımda... O başka bi sebep.

Umuyorum panik butonuna basmazlar da Lonzo filan getirmezler. Ben böyle salak bi adam görmek istemiyorum kadroda, kimse kusura bakmasın.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1387 : 23 Mart 2021, 20:46 »
Harrell normal şartlarda play off'larda 15 dakikayı zor geçer, üstüne Drummond gibi bir uzun gelirse zaten şutu olmadığı için direkt boşa çıkıp tamamen gereksiz parça oluyor.

Bu konuda söyleyeceklerim bu kadar çünkü yukarıda Lonzo'nun savunmasına laf edilmesini yüreğim kaldırmadı.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #1388 : 23 Mart 2021, 21:17 »
Eğer Pelicans Harrell'i üçlü takasta falan kullanıp başka bir oyuncuyu almayacak ise, Harrell/Lonzo takası zaten Pelicans için çok anlamsız. Ne yapacaklar Harrell'i? Zion ile birlikte parkede tutamazlar.

(Madem fikir yürütüyoruz) KCP'li ve THT'li bir senaryoyu kabul edebilirler mesela.

Lonzo'yu vermeye yanaşsınlar da ederinde anlaşılır bir biçimde. Lonzo nefis olur.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1389 : 23 Mart 2021, 21:54 »

(Madem fikir yürütüyoruz) KCP'li ve THT'li bir senaryoyu kabul edebilirler mesela.

Lonzo'yu vermeye yanaşsınlar da ederinde anlaşılır bir biçimde. Lonzo nefis olur.

KCP-THT'ye Rockets'ı ikna etsek de Oladipo alsak keşke..