Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236957 defa)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #1080 : 17 Kasım 2020, 14:46 »
Windhorst geçen sene başında Lakers son sıradan anca play off yapar demişti, o yüzden..

Yaa LeBron'un köpeğine de Lakers hater deme be adam. Tamam en büyük Löbroncu sensin...

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1081 : 17 Kasım 2020, 14:48 »
Geçen sene şampiyon olmamız yanıltmasın. Clippers ve Bucks'ın bizle eşleşemeden elenmesi, onları geçen sene eleyebileceğimiz anlamına gelmiyordu. Bucks bu sene çok daha güçlü ve Clippers da geçen sezonki sorunları yaşamayabilir. Şu anda ligin en iyi kadrosu bizde değil, Oladipo fırsatı varsa kullanmalıyız.

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
« Yanıtla #1082 : 17 Kasım 2020, 15:45 »
Geçen sene şampiyon olmamız yanıltmasın. Clippers ve Bucks'ın bizle eşleşemeden elenmesi, onları geçen sene eleyebileceğimiz anlamına gelmiyordu. Bucks bu sene çok daha güçlü ve Clippers da geçen sezonki sorunları yaşamayabilir. Şu anda ligin en iyi kadrosu bizde değil, Oladipo fırsatı varsa kullanmalıyız.

Geçen sene lakers clippers ı da bucks ı da çok net tokatlardı keşke lakers ın karşısına çıkabilselerdi de Murat Murathanoğlu ve türevlerinin bu argumanlarının ne kadar boş olduğunu görebilseydik. Hatta kendi adıma cliipers-nuggets 7.maçında çok net Clippers ın kazanmasını istemiştim

Şu anki hali tabi ki yeterli değil Kcp nin kalması ve fa piyasasından doğru isimleri almanın gerektiğini söyledim zaten

Oladipo konusuna gelirsek herkesin hayalini kurduğu oladipo yu aslında tüm kariyeri boyunca 1.5 sene görebildik biz o bir buçuk senede de İndiana tüm insiyatifi adama verdi yan rollerde ne orlando ne oklahoma kariyer ahım şahım

Üstüne bir de geçirdiği sakatlıklar falan adam baya geri gitmiş gözüküyordu bubble da toparlar mı o da soru işareti

Bir de benim basketbol anlayışımda ideal takım bir iç bir dış star oyuncu bunlarına yanına diğerleri kadar yıldız olmasına gerek olmayan ama al bir şeyler üret diyebileceğin üçüncü bir isim bu yapının etrafını doğru görev adamlarıyla doldurmak. Lakers işin zor kısmı olan o üçlüye sahip zaten bu yapıyı çok kurcalamadan etrafını güçlendireceksin

Ne kadar All star o kadar iyi anlayışı çok doğru gelmiyor bana hatta Golden state dışında bu formülden tam randıman alan takımda yok ki onlar da istisnai topu elinde çok istemeyen skorerlere sahip oldukları için bu kadar başarılı oldular

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1083 : 17 Kasım 2020, 16:13 »
Sanırım asıl fikir ayrılığı şuradan kaynaklanıyor, Schröder yetmez ama evet hamlesi gibi geliyor bazılarımıza. Geçen sezonki performansı bir istisna olarak kalır ve önümüzdeki sezon ortalamalarına dönerse yine katkı verir ama işte o 3. adam der miyiz emin değilim. Schröder'in ideal rolü sonuçta bu takımın 6. adamı olduğunda hemfikirizdir.

Geçtiğimiz playofflardan çok kesin anlamlar çıkarabilir miyiz ondan da emin değilim aslında. Keza 2021 playofflarının yine bir bubble ortamında olma ihtimali de aynı reçetenin bu sezon da tutabileceğini gösteriyor olabilir. Her türlü Oladipo gibi bir oyuncunun eklenmesi ve sakatlığının üzerinden 2 yıl geçmiş olması(ki böyle ağır sakatlıklarda genelde döndüğü ilk sezon değil ikinci sezon standardına döner oyuncular, bunun zibilyon tane örneğini sayabiliriz), bizim kafamızı 4-5 yıl rahatlatabilir kadro yapılanmasında.

Son şampiyon olmanın verdiği bir kim gelirse gelsin Davis ve LeBron'umuz var bakış açısı da makul tabiki. Ben risk alma tarafında olurdum ama sonunda bu kararı verecek olanlar Pelinka ve Davis-LeBron ikilisi olacak.

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
« Yanıtla #1084 : 17 Kasım 2020, 16:26 »
Sanırım asıl fikir ayrılığı şuradan kaynaklanıyor, Schröder yetmez ama evet hamlesi gibi geliyor bazılarımıza. Geçen sezonki performansı bir istisna olarak kalır ve önümüzdeki sezon ortalamalarına dönerse yine katkı verir ama işte o 3. adam der miyiz emin değilim. Schröder'in ideal rolü sonuçta bu takımın 6. adamı olduğunda hemfikirizdir.

Geçtiğimiz playofflardan çok kesin anlamlar çıkarabilir miyiz ondan da emin değilim aslında. Keza 2021 playofflarının yine bir bubble ortamında olma ihtimali de aynı reçetenin bu sezon da tutabileceğini gösteriyor olabilir. Her türlü Oladipo gibi bir oyuncunun eklenmesi ve sakatlığının üzerinden 2 yıl geçmiş olması(ki böyle ağır sakatlıklarda genelde döndüğü ilk sezon değil ikinci sezon standardına döner oyuncular, bunun zibilyon tane örneğini sayabiliriz), bizim kafamızı 4-5 yıl rahatlatabilir kadro yapılanmasında.

Son şampiyon olmanın verdiği bir kim gelirse gelsin Davis ve LeBron'umuz var bakış açısı da makul tabiki. Ben risk alma tarafında olurdum ama sonunda bu kararı verecek olanlar Pelinka ve Davis-LeBron ikilisi olacak.
Davis o kadar pasif karakter ki bir fikir beyan ettiğini bile düşünmüyorum pelinka soruyorsa da olur farketmez falan diyordur :D

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #1085 : 17 Kasım 2020, 22:10 »

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1086 : 17 Kasım 2020, 22:11 »
Windhorst Oladipo ve Westbrook'un lig genelinde talibi yok demeye başlamış. Oladipo'ya çökme zamanı geldi de geçiyor :D

...

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1087 : 17 Kasım 2020, 22:12 »
Yaa LeBron'un köpeğine de Lakers hater deme be adam. Tamam en büyük Löbroncu sensin...

Ya bırak Balmer'ın uşağı ESPN yazarlarını savunma bana..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1089 : 17 Kasım 2020, 22:59 »
https://twitter.com/TheFrankIsola/status/1328776829654740992

2 senedir bize saç baş yolduran Rondo, son kontrat zamanında 3 maç oynayıp, kontratı kapıp, sonra yatacak gibi bir his var içimde..