Gönderen Konu: 2023 Batı Finali - 4. Maç vs. Denver Nuggets  (Okunma sayısı 1405 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
Ynt: 2023 Batı Finali - 4. Maç vs. Denver Nuggets
« Yanıtla #30 : 23 Mayıs 2023, 10:13 »
Saatler nedeniyle seri boyunca maçların tekrarını izleyerek devam ettim. Seri özelinde DLo hariç tüm takımdan razıyım ben, 2-10 başlamışken birisi gelip bu sene konferans finali yapacaksınız dese bi siktir git şuradan diyip gülerdim herhalde.

Artık off-season'da neler yapabileceğimize odaklanmamız lazım. Reaves ve Hachimura'yı koruyarak önümüzdeki sezona başlayabiliriz umarım. Playoffta çok fazla faydalanamasak da DLo ve Beasley'inin kontratlarını cepte tutmak lazım. Jaylen Brown, Lillard, KAT, Trae Young büyük ihtimalle pazarda olacak, Lillard'i sonunda Staples'da izleyebiliriz.

Çevrimdışı bryant81

• Rookie
  • *
« Yanıtla #31 : 23 Mayıs 2023, 10:29 »
İlk 3 maçta 5 dk’lık bir sekanslar var onu çıkar 3-0 öndeydik (Hatta ilk 2 maç 3 dk). Bu maçı izlemedim. Saat 4:30 gibi uyandığımda 61-48 öndeydik. Dedim heralde bunu alırız geri yattım. Yine aynı şey olmuş galiba bu sefer 3. Çeyrekte sadece.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #32 : 23 Mayıs 2023, 10:47 »
İlk 3 maçta 5 dk’lık bir sekanslar var onu çıkar 3-0 öndeydik (Hatta ilk 2 maç 3 dk). Bu maçı izlemedim. Saat 4:30 gibi uyandığımda 61-48 öndeydik. Dedim heralde bunu alırız geri yattım. Yine aynı şey olmuş galiba bu sefer 3. Çeyrekte sadece.

Üçüncü çeyrekte LeBron biraz dinlendi, takım dağıldı. Genelde devrede bir oyuncunun çıldırdığı maçlarda takım ritim tutturamadığı için çok sık oluyor sanki bu, Denver'da Murray 30 attığında da görmüştük. Ama gerçekten her maç biz onların düştüğü dakikalardaki fırsatları hiç değerlendiremedik, onlar ise bizim hata yaptığımız her yerde vura vura sayı attı. Daha iyi takım kazandı. Geç kurulmuş bir kadroyla buraya kadar gelmiş olmamız bile büyük başarıydı zaten.

Şimdi LeBron süpürülme konuşulmasın diye bir emeklilik muhabbeti attı ortaya, valla büyük manipülatör. Tam da LeBron'a çok saygı duyduğum ve gerçek Lakerslı gibi hissettiğim bir sezonda yine ağızda buruk bir tat bıraktı son saniyede. Oysa ne kadar inanılmaz bir maç oynamıştı. Cidden böyle olaylara sinir oluyorum. Özür dilerim kişisel zehrimi de kustum :D

Çevrimdışı korkuncfeanor

• Sophomore
  • **
  • Alexander The Goat
« Yanıtla #33 : 23 Mayıs 2023, 12:36 »
Hiçbir maçta çok kötü oynamadık ama eşleşme sorunları yaşadık gibi gözüküyor. Denver beşi neredeyse kusursuz. Her türlü adam var. Forvetleri fizikli, oyun kurucusu yetenekli. Kcp de clutch anlarda yüzdeli atabiliyor. Bir de üstüne Jokic var ki çok ekstra sayılar bulmuş. LeBron 5 yaş genç olsa her şey çok farklı olabilirdi.

Ben oyunu ve takımı beğendim, D'Lo hariç. (:

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #34 : 23 Mayıs 2023, 12:44 »
Bu geri zekalı ikinci yarı başında savunma içler acısıyken niye Vanderbilt'i almadı hiç. Maçın rüzgarı o ara tamamen dönüyordu. Adamlar öne geçene kadar mola da almadı basiretsiz. Yeni aklıma geldi bi tav olayım.

Çevrimdışı kaan

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #35 : 23 Mayıs 2023, 13:57 »
LeBron 5 yaş genç olsa her şey çok farklı olabilirdi.

3 yaş gençken olmuştu zaten =)

Diyecek fazla bir şey yok en azından evimizde 1 galibiyet ile kapasaydık güzel olurdu, olmadı, çözüm üretemedik.
Umarım gerçekten emekli olur (hiç sanmıyorum ama) biz de önümüze bakarız.