Gönderen Konu: 2022 Off-Season - Selam ve Dua ile...  (Okunma sayısı 32653 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ynt: 2022 Off-Season - Selam ve Dua ile...
« Yanıtla #800 : 15 Ekim 2022, 05:26 »
-AD'nin olmamasının en iyi tarafı, takımda AD yedeğinin olmadığını göstermesi. Bu nasıl bir kadro planlamasıdır akıl alır gibi değil.

-Damion Jones, rotasyonda Thomas'tan bir adım önde olmalı.

-Darvin Ham'in kafasındaki plan ne çok merak ediyorum. Bu kadar kısa bir takımda inatla tek uzunla oynamaya çalışmasının mantıklı bir açıklaması olamaz. Savunmada ya rahat şut attırıyorsun ya da faul yapmak zorunda kalıyorsun. Hücumda da her şutun el üstünden olmak zorunda kalıyor. Son fantezisi de Wenyen'ı 5 numarada kullanmak oldu.

-Sanırım ellinci kez yarıyorum ama Turner-Hield takasının aslında bir boka yaramayacağını çok güzel gösteren bir maç oluyor. Kenardan gelenler hem çok kötü hem de çok eksik. Şu an 3 gardımız sakat, ama yine de gard dışında biri giremiyor oyuna. Biraz kalıplı diye sokabildiklerin de Wenyen ve Matt Ryan çöpleri..

-3 senedir gıdım savunma yapmayan ve yapıyormuş diye illüzyona sahip olan Beverley için şu an en çok ihtiyacımız olan THT ve Stanley'i verdiği için bile Pelinka'nın idam edilmesi gerekiyor. Bu maçta da Mitchell içinden geçmekle meşgul ve bir de kanatta kullanmaktan bahsediliyor.

-35 Galibiyet alırız demiştim, çok bonkör davranmışım. 30 anca görürüz. Turner-Hield bunu anca 40 yapar.

-Max Christie, G-League'de bile oynayamaz, o kadar kötü bir oyuncu.

-Bir takım düşünün, 85 tane gardı var ama biri bile şut sokamıyor. Böyle oyuncuları özellikle seçmek istesen başaramazsın.

-Kenardan kanat diye giren isimleri sayıyorum; JTA-Matt Ryan-Swider, sakat olmasa Troy Brown da oynar. Sıkıntı şu, AD olsa da bunlar girecek ve ilk beşinde kimin olduğu fark etmiyor, bu isimler girdiği an takım eksi yazacak. Ne yapacaksın, AD'yi 40 dakika mı oynatacaksın?

-Çok üzgünüm ama söylediklerimi geri alıyorum; Darvin Ham koç falan değil. Wenyen'ı tek uzun olarak 5 numara oynatan adam NBA basketbolunda karar verici olmamalı.

-3. çeyrekte ilk 4 dakikada 1 sayı atabildik.

-Beverley'e THT-Stanley verene kadar, bedavaya Shaquille Harrison alacak vizyona sahip bir Front Office istiyorum. Onun hakkında söylediklerimi geri alıyorum, çocuk en azından Beverley'nin 13 milyon aldığı yerde bedavaya oynuyor ve THT ile Stanley'i, kaybetmemiş olurduk.

-Bu saatten sonra yazdıklarım her tekrara gireceği için en iyisi artık susmak.
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2022, 06:53 Gönderen: RuSTeDSouL »

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #801 : 15 Ekim 2022, 05:40 »
Abi bu maçı izlemesek daha iyi gibi. Lanet olsun. Lonzo, Ingram felanlı kadro bile daha keyif, heyecan veriyordu.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #802 : 15 Ekim 2022, 05:52 »
Abi bu maçı izlemesek daha iyi gibi. Lanet olsun. Lonzo, Ingram felanlı kadro bile daha keyif, heyecan veriyordu.

Vefatından beri bu kadar kötü hamleler yapıldığına göre, sanırım Lakers kadrolarını Pelinka değil Kobe kuruyordu.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #803 : 15 Ekim 2022, 06:00 »
Bubble şampiyonluğu pek hayırlı olmadı şimdi bakınca. Bi min. 5 sene çöpe atıldı gibi. Açıkçası dediğin gibi Pelinka basketboldan pek çakmıyor bence de, rahmetli vs. ile bi vizyonu vardı. Şimdi götü de kalkınca cahile ülke emanet ettiğimiz gibi bişi oldu.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #804 : 15 Ekim 2022, 06:01 »
Jones' a verilen her dakika israf. Lebron da bizden bayık bu arada.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #805 : 15 Ekim 2022, 06:04 »
Jones' a verilen her dakika israf. Lebron da bizden bayık bu arada.

Bryant'tan daha iyi olması gibi sıkıntı var yalnız. En azından hoplayıp zıplıyor, hustle falan yapıyor.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #806 : 15 Ekim 2022, 06:07 »
Bryant geçen seneyi boş geçince gücü kalmamış ama ne bileyim abi oyun zekası kırıntısı var biraz. Kısalar hiç perde alamadı ilk çeyrek.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #807 : 15 Ekim 2022, 06:10 »
Bryant geçen seneyi boş geçince gücü kalmamış ama ne bileyim abi oyun zekası kırıntısı var biraz. Kısalar hiç perde alamadı ilk çeyrek.

Abi ikisi de bok gibi ve bu takımın oyuncusu değil deyip konuyu kapatalım bence. Pelinka'nın biraz aklı olsa, Rockets serbest bırakmışken Derrick Favors'a sulanırdı hemen.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #808 : 15 Ekim 2022, 06:12 »
Onun da ayakları yutong betondu abi en son.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #809 : 15 Ekim 2022, 06:14 »
Onun da ayakları yutong betondu abi en son.

Son gördüğümde öyle gibiydi ama Wenyen-Bryant-Damion üçlüsünü toplasak yine de bir Favors etmez.