Gönderen Konu: 2023 NBA Draftı  (Okunma sayısı 1470 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ynt: 2023 NBA Draftı
« Yanıtla #10 : 23 Haziran 2023, 06:38 »
Yine gard seçtik. Üniversite istatistikleri de çok vasat.

Çevrimiçi RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #11 : 23 Haziran 2023, 12:33 »
Adam dilendi dilendi seçtirdi.

Bu sezonun NBA Draftı'nda 17. ve 47. sıradan draft haklarımız mevcut. Bu draft haklarından özellikle 17.sıra takasa çok açık olsa da, buralardan seçebileceğimizi düşündüğüm birkaç adamı paylaşmak istiyorum. Adettendir...

17.Sıra:

Buradan 3&D forvetlere genel olarak yükseliyorum. Özellikle bir tanesi var ki, anlamsız kabardığım bir oyuncu.

Maxwell Lewis:
Kendisi bence bu draftın Jalen Williams'ı, Trey Murphy'si. Atletik, şutu var, çember etrafından bitirebiliyor, kulacı iyi, özellikle yardım savunmacısı olarak potansiyeli var. Genel olarak 20'lerde gözükse de bu draftın en büyük steal adaylarından biri olduğunu düşünüyorum.

Çevrimiçi King James

• Laker
« Yanıtla #12 : 23 Haziran 2023, 16:04 »
Bu iki çaylak hakkında bilgisi olan var mı

Çevrimiçi yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #13 : 23 Haziran 2023, 19:19 »
Bu iki çaylak hakkında bilgisi olan var mı

Abi scouting videosu falan attım daha napayım Maxwell Lewis için :P

Aşşşşırı mutluyum ya. Tutar tutmaz orasını göreceğiz ama 40.sıradan sahanın her yerinden sayısını bulabilen atletik bir forvet almış olmamıza inanamıyorum. Savunmada da fiziği ve atletizmi nedeniyle iyi bir potansiyeli var. Undrafted olarak two-way ile aldığımız Castleton ve Hodge da iyi topçular. Yaz ligi keyifli olacak gibi.

Çevrimiçi King James

• Laker
« Yanıtla #14 : 23 Haziran 2023, 19:49 »
Haha gördüm hocam çok güzel olmuş ellerine sağlık ama 17. sıradaki çaylak için çok olumlu şeyler söylenmiyor ben de bu arkadaşi baya merak ediyorum 😁

Çevrimiçi yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #15 : 24 Haziran 2023, 21:30 »
Ya onu ben de draft öncesi çok takip etmedim, guard bakmıyordum pek. Daha çok forvet ve uzun aradım takıma gerekli olan yerlere. Ama genel olarak anladığım savunması iyi olan, şutu vasat atletizmi vasat oyun zekası ve pas yeteneği iyi olan bir topçu. Boyunun 196 kulacının da 208 olması avantajlı. Şut stilini de beğendim. Potansiyeli düşük ama iyi bir yedek combo guard gibi duruyor.

Ben bir de bu undrafted eklemelerimize bayıldım. Biri (Hodge) şutör bir SG ama savunmada da aktif. Fiziksel olarak da kötü durmuyor. Özellikle yaz liginde favorilerimizden olur, lige ne kadar tutunacak merakla bekliyorum. Diğeri de Castelton, yerli ve milli Hartenstein. Çember savunabilen posttan pas yeteneği olan beyaz uzun. Menejeri Reaves'in menejeriymiş ve Lakers'a gelmek istediği için takımlara rest çekmiş o da Reaves gibi. Caruso ve Reaves'den sonra bir beyaz undrafted daha tutturursak offf :D

Çevrimiçi RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #16 : 25 Haziran 2023, 00:02 »
Ya onu ben de draft öncesi çok takip etmedim, guard bakmıyordum pek. Daha çok forvet ve uzun aradım takıma gerekli olan yerlere. Ama genel olarak anladığım savunması iyi olan, şutu vasat atletizmi vasat oyun zekası ve pas yeteneği iyi olan bir topçu. Boyunun 196 kulacının da 208 olması avantajlı. Şut stilini de beğendim. Potansiyeli düşük ama iyi bir yedek combo guard gibi duruyor.

Pas yeteneği ve oyun zekası sonradan yüklenemediği için, şutunu geliştirirse uzun seneler kullanabileceğin ilk 5 rol oyuncusuna sahip olabiliriz yani.

Çevrimiçi King James

• Laker
« Yanıtla #17 : 25 Haziran 2023, 17:18 »
Şahsen Castleton için ben de heyecanlıyım.  Yalnız Wiltmore çok heyecan veriyor. Houston iyi bir çekirdeğe sahip oldu.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2023, 17:31 Gönderen: King James »

Çevrimdışı FritzWalter

• Rookie
  • *
« Yanıtla #18 : 25 Haziran 2023, 18:14 »
Dün izlediğim bir draft yayınında  bu schifino için güzel konuştular. Hatta kariyerinde kıyısından köşesinden all star bile olabileceği de söylendi. Tabi mevcut takıma özellikle LeBron a çok uygun bir parça olmadığı da söylendi.

Genel kanı güzel bir draft geçirdiğimiz üzerine. Ben all in kafasıyla gidip draft hakkının takas edilmesinden gayet memnunum. Umarım güzel kariyerleri olur hepsinin

Çevrimiçi yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #19 : 26 Haziran 2023, 10:20 »
Pas yeteneği ve oyun zekası sonradan yüklenemediği için, şutunu geliştirirse uzun seneler kullanabileceğin ilk 5 rol oyuncusuna sahip olabiliriz yani.

Tesirli bir topçu aldık diyebiliriz...