Gönderen Konu: "Keşke Lakers'ta oynasa!" dediğiniz aktif / emekli oyuncular kimler?  (Okunma sayısı 972 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
Başlıkta bi kuple anlatım bozukluğu var ama daha da uzamasın dedim. Maç gecesine geldik yine içim içime sığmıyor ve biraz muhabbet dönsün diye düşündüm.

Aktif veya emekli fark etmez; Keşke Lakers'ta oynasaydı veya oynasa dediğiniz adamlar kimler?

Emeklilerden aklıma gelen kimse olmadı. Basketbol izlemeye başladığımdan beri Lakers karşısında kim varsa düşman gibi gördüğüm için öyle hasetle baktığım biri yok.

--

Ancak mevcut NBA'de Paul George'a hep bambaşka bir sempatim olmuştur. Tam bugün gelse gidip formasını alacak kadar seviyorum herifi.

Jimmy Butler mesela... Ben böyle bir değişim, böyle bir azim ve muhteşemlik izlememiştim uzun süredir. Keşke yolu bizle kesişse diyorum.

Son olarak Booker... Kobe'ye bu kadar benzeyen bir adam daha görmedim. Keşke...

Çevrimdışı korkuncfeanor

• Sophomore
  • **
  • Alexander The Goat
Caruso tabii ki. Olmadığı için maç izleyesim gelmiyor. (:

NBA Live 07 oynadığım dönemde fantezi kadro kurardım. Sebastian Telfair ile Gerald Green yüksek potansiyeli olan atletik oyunculardı. İkisi de Celtics'in kadrosundaydı.

Richard Jefferson, Shawn Marion gibi defansif forvetleri beğeniyorum. Sonraki dönemlerde ise Andre İguodala ve Kawhi Leonard. Bir de Tyreke Evans'ı görmek isterdim.

Çevrimdışı FritzWalter

• Rookie
  • *
Başlıkta bi kuple anlatım bozukluğu var ama daha da uzamasın dedim. Maç gecesine geldik yine içim içime sığmıyor ve biraz muhabbet dönsün diye düşündüm.

Aktif veya emekli fark etmez; Keşke Lakers'ta oynasaydı veya oynasa dediğiniz adamlar kimler?

Emeklilerden aklıma gelen kimse olmadı. Basketbol izlemeye başladığımdan beri Lakers karşısında kim varsa düşman gibi gördüğüm için öyle hasetle baktığım biri yok.

Ancak mevcut NBA'de Paul George'a hep bambaşka bir sempatim olmuştur. Tam bugün gelse gidip formasını alacak kadar seviyorum herifi.

Jimmy Butler mesela... Ben böyle bir değişim, böyle bir azim ve muhteşemlik izlememiştim uzun süredir. Keşke yolu bizle kesişse diyorum.

Son olarak Booker... Kobe'ye bu kadar benzeyen bir adam daha görmedim. Keşke...

Aklımdaki ana iki kişiyi de söylemişsin. Şöyle Booker, Butler ve Davis in üzerine kurulmuş bir takım isterdim açıkçası. Özellikle Butler ın şu yaptığı liderlik cidden inanılmaz

Mevcut takımı baz alırsak mikal bridges ı çok isterdim yada daha gerçekçi hedef olarak Jerami Grant güzel olabilirdi

Emekli isimlerden hep en önemli rakiplerimizden biriydi ama adamdan hiç nefret edemedim aksine hep çok büyük saygı duydum Tim Duncan ın bir laker olmasını isterdim

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
Lebrondan sonra devin booker ya da tatum gelsin biz de oynasin isterdim

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
Phil Jackson'ın Pippen'ı kadroya katmak istediğini okumuştum. o dönemki 3 numaraları düşünürsek (George,Walton,Fox) herhalde ayrı bir seviye olurdu.

Nash'i çok isterdim,geldi ama "ölü" olarak geldi. Kidd aynı şekilde "keşke" listemdekilerden bir başkası. Son olarak da Garnett olabilir.

güncel zamana gelirsek,Tatum liste başı. Ingram'ın ise Lebron sonrası dönemde bir dönüş yapmasını bekliyorum.

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
Lillard tabiki yazık kendini Portland'da harcadı.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
Ben zamanında Kevin Garnett'i çok istemiştim. 2007 yılında oldu olacak falan deniyordu. Sonrasında da çok oyuncu oldu istediğim, genel olarak da konuşması keyifli konular ama off-season başlığı olmuş biraz. Playoff'lar bitince tekrar hortlatalım burayı.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
Ben zamanında Kevin Garnett'i çok istemiştim. 2007 yılında oldu olacak falan deniyordu. Sonrasında da çok oyuncu oldu istediğim, genel olarak da konuşması keyifli konular ama off-season başlığı olmuş biraz. Playoff'lar bitince tekrar hortlatalım burayı.

şöyle bir detay buldum,aslında Garnett'in yakın dönemde filmi vardı orada da geçiyordu gibi ama unuttum şimdi :D

Los Angeles Lakers Receive: Kevin Garnett

Minnesota Timberwolves Receive: Lamar Odom, Andrew Bynum

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
Lillard tabiki yazık kendini Portland'da harcadı.

Lillard'ı unuttuğum için kendimden utandım. Çağlar'ın dediği gibi ben de Lillard için hortlatacağım burayı..

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
"Kıskanır rengini, baharda yeşiller..." - herkesin bildiği "o" gavurdan bahsediyorum.

Bir de minyatür Kobe Booker'ı yıllardır bekliyorum.

--

Ps1: Bence de sinerji bozmamak lazım şu dönemde ama yazmadan da edemedim.
Ps2: Gelmiş geçmiş en büyük ukde CP3 takasıdır elbet.
Ps3: Geçmişe bir Garnett point de benden.
See y'all on the dark side of the moon.