Gönderen Konu: KobeSpor'luktan Lakers'a Geçiş Süreciniz Nasıl Oldu? Kobe Gitseydi?  (Okunma sayısı 847 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
Dostlar benim bütün gün aklımda dolanan bi soru var ve sizden de katılım göstermenizi istedim.

Bu süreç nasıl oldu?

Ben halen biliyorum ki birçoğumuzun Kobe'ye hayranlığı ile başladı Lakers'lılığımız...

Merak ettiğim iki soru var:

1. KobeSpor'luluktan Los Angeles Lakers taraftarı olmanız nasıl oldu? Bu süreç vefatı ile mi tamamlandı yoksa çok daha önceden Lakers sevginiz bir kuple öne çıkmış mıydı? Veya halen Kobe'yi Lakers'tan daha mı çok seviyorsunuz?

2. Kobe takas istediği dönem -atıyorum- Chicago'ya gitse hangi takımı desteklerdiniz? Gittiği takımın ve/veya Lakers'ın başarılarına göre fikriniz değişir miydi?

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ben Lakerssporlu olduğumda Kobe daha yoktu.

• Superstar
Ben Lakerssporlu olduğumda Kobe daha yoktu.

Haydaaa... Gerçi Shaq sayesinde Lakers'lı olanlarımız dahi var.

Ben hikayemi paylaşayım; 97 senesinde, 7 yaşındayken Kobe'nin bir smacını izleyip Lakers izlemeye başladığımı anımsıyorum.

Benim Kobe'ye olan sevgim Lakers'a olan sevgimden halen çok daha büyük. Ama daha yaşıyorken Lebron'a gösterdiği destekle Lebron'u da çok sevdim.

Buna karşın herhangi bir takıma gitse, muhtemelen basketbolu bırakana dek o takımı destekler yine Lakers'a meyil ederdi kalbim.

Sanırsam benim hikayem budur.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
2000 ilk şampiyonluk döneminden beri taraftarlığım sürüyor,şanslıyım diyorum o kara döneme gelene kadar 7 final 5 şampiyonluk görmüşüm.

2012-13 sonrası yaşadığı sakatlıklar olmasa ne durumda olurdu Kobe,bu da hep merak ettiğim bir detay.

ölümü sonrası net olarak soğudum,NBA'den de,takımdan da. yani eskiden deli gibi box score ekranlarına bakıp kim ne yapmış,hangi maçta ne olmuş detaylı incelerdim. ama şimdi maçları bile göz ucuyla izler oldum. ruhum çekilmiş gibi sanki.

ama tabii yine de 20+ yıllık sevda olunca,pat diye de bırakılmıyor hepten.

Çevrimdışı FritzWalter

• Rookie
  • *
Dürüst olmam gerekirse o takas gerçekleşseydi ben  Bulls u desteklerdim ama bugün  Bulls u destekler miydim emin değlim.
  O takasın gerçekleşmemesi hem Kobe nin kariyeri için hem bizim için en iyisi oldu. Lakers sevgisi Kobe den kalan bir miras gibi oldu

Mesela LeBron u seven  5-10-20 yıl her ne ise kendisini destekleyen biri için öyle bir miras olmayacak. LeBron emekli olduğunda Cleveland Miami yada Lakers ile ilgili içinde bir his kalacağını zannetmiyorum. Bu da ciddi bir boşluk yaratıp LeBron sonrası Nba i takip etmemelerine bile neden olabilir

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
Hayatında verdiği en saçma karar olabilir kobenin bullsa geçmek istemesi neyse ki erken dönmüştü kararindan

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
Ben de çoğunuzun bildiği üzere 90'ların sonunda NBA ve Lakers'ı Kobe ile seven nesildenim. Ama geçen yılların ardından aramda Lakers ile öyle bir bağ oluştu ki, Kobe gitse de ben şahsi olarak Kobe'yi idol olarak görmeye ve hayran olmaya devam ederken takım olarak Lakers'ı asla bırakamazdım. Kobe'nin 20 yıl aynı takımda oynamış olması da bizim büyük bir şansımız oldu cidden.

Çevrimiçi Playboy

• Superstar
  • Burak
Kobe sayesinde Laker oldum ama ilk günden beri takım/oyuncu taraftarlığını birbirinden ayırıyordum.

İşin henüz başında Dr. Buss'ın nasıl bir felsefeyle kulübü oluşturduğunu öğrendiğimde hayranlığım ve aidiyetim çok artmıştı.
See y'all on the dark side of the moon.

• Superstar
Ben de çoğunuzun bildiği üzere 90'ların sonunda NBA ve Lakers'ı Kobe ile seven nesildenim. Ama geçen yılların ardından aramda Lakers ile öyle bir bağ oluştu ki, Kobe gitse de ben şahsi olarak Kobe'yi idol olarak görmeye ve hayran olmaya devam ederken takım olarak Lakers'ı asla bırakamazdım. Kobe'nin 20 yıl aynı takımda oynamış olması da bizim büyük bir şansımız oldu cidden.

Bulls'a gitseydi ve aynı an Lakers ve Bulls maçı olsa hangisini izlerdin?

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
Ailesini zora sokar, 2 tüplü TV ve 2 uydu anten aldırırdı.