Gönderen Konu: Kyle Kuzma  (Okunma sayısı 32074 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: #0 Kyle Kuzma
« Yanıtla #180 : 04 Aralık 2020, 23:18 »
Ben Kuzma nın azim göstermediğini yada çaylak yılından geriye gittiğini düşünmüyorum aradaki fark 2018 lakers ile 2020 lakers  arasındaki kadro farkı ve Lakers ın bu iki sezonda oynadığı maçların yoğunluk farkından kaynaklanıyor.

Kuzma yı ben biraz Zach Lavine e benzetiyorum özgür takılabileceği amaçsız bir takıma giderse 20-25 sayı ortalama yapması hiç sürpriz olmaz benim için

Burada var mıydı bilmiyorum ama twitter da lakers için yoğun bir Lavine isteği vardı off season öncesi, Lakers Lavine i takıma katsa muhtemelen Kuzma nın yaşadığı sıkıntıların benzerini yaşayacaktı o da. Bu oyuncular bana küçük takımın büyük topçusu geliyor gibi biraz

Üçlük performansına bakmanı tavsiye ederim.

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
« Yanıtla #181 : 05 Aralık 2020, 00:08 »
Üçlük performansına bakmanı tavsiye ederim.

Adamın rakamlarının yüzdesinin geriye gittiğinin farkındayım burada problem Kuzma nın bireysel performansından ziyade takımın oynadığı oyuna uymaması bence yoksa şu an Kuzma yı al ve 2017-2018 lakers a koy dediğim gibi 20-25 arası bir ortalama yapar

Lebron ball dediğimiz oyunun avantajları olduğu gibi dezavantajları da var avantajı nedir tüm karar mekanizmasını adama bırakıyorsun ve bu durum senin kolay kolay raydan çıkmamana neden oluyor çünkü tüm kararları sen ver dediğin adam ligin en iyi karar verici ismi  fakat bu oyun Kuzma gibi doğaçlama oynayan ve bu doğaçlamayla ritm bulan oyuncular için hiç kolay bir oyun değil çünkü Kuzma nın o ritmi bulması için gerekirse takımı raydan çıkarması gerekiyor lebron ball da da buna yer yok o yüzden çaylak Kuzma yı al bu takıma koy değişen birşey olmaz

Eğer kontratını çok kafaya takıp saçmalamayacaksa beni Schröder konusunda heyecanlandıran şey de tam bu Schröder in kariyer sezonunu  lebron gibi kontrol manyağı olan Cris Paul ün yanında oynaması. Lebron ve Paul birçok oyuncunun hayatını kolaylaştırırken bazı oyunculara hiç iyi gelmezler Kuzma da olumsuz etkilenen oyuncular sınıfına giriyor

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #182 : 17 Aralık 2020, 10:16 »
THT hype'ının arkasında sessiz sedasız çok iyi bir preseason geçiriyor.

Çevrimdışı badmfker

• Rookie
  • *
« Yanıtla #183 : 17 Aralık 2020, 10:20 »
THT hype'ının arkasında sessiz sedasız çok iyi bir preseason geçiriyor.
buna katılıyorum tabii ki. o zaman bir soru.

sizce bu sezon tht'nin yükselişine devam etmesi mi ve rotasyona yerleşmesi mi daha önemli, yoksa kuzma'nın yükselişe çıkması mı? ikisinden birini seçebilecek olsanız hangisinin olmasını tercih ederdiniz?

ben bu sorunun cevabını veremiyorum bir türlü.

Çevrimdışı system_k

• Rookie
  • *
« Yanıtla #184 : 17 Aralık 2020, 10:57 »
buna katılıyorum tabii ki. o zaman bir soru.

sizce bu sezon tht'nin yükselişine devam etmesi mi ve rotasyona yerleşmesi mi daha önemli, yoksa kuzma'nın yükselişe çıkması mı? ikisinden birini seçebilecek olsanız hangisinin olmasını tercih ederdiniz?

ben bu sorunun cevabını veremiyorum bir türlü.
çok güzel soru ama cevabı zor. uzun vadede tht, kısa vadede kuzma gibi politik bir cevap verilebilir. umarım ikisi birlikte olur tabii ki. :)

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
« Yanıtla #185 : 17 Aralık 2020, 11:04 »
ben net tht derdim. kuzma'nın çok yükselişte olmayan performansıyla da şampiyon olabiliriz, onun yüksek performansına mecbur değiliz. ama tht'nin üstüne katarak devam etmesi özellikle önümüzdeki 2-3 sezon için, hatta lebron'un da 2-3 o zaman bırakacağı düşünüldüğünde mükemmel bir kazanım olur.

Çevrimdışı badmfker

• Rookie
  • *
« Yanıtla #186 : 18 Aralık 2020, 22:44 »
kontrat uzatma görüşmeleri tıkanmış ve şimdilik ertelenmiş. :-[

https://twitter.com/TopBallCoverage/status/1339996593013997568

Çevrimdışı Talen

• Rookie
  • *
« Yanıtla #187 : 19 Aralık 2020, 01:19 »
Bu arkadaşa yeni kontrat vermemiz lazım, en azından takas parçası olarak kullanmak için de olsa vermemiz lazım.

Senden topçu olmasını çok istedim, olamadın ama en azından biraz topçu taklidi yaparsan belki topçu olduğunu sanarlar.

@pelinka başkan şu kontrat işini halletse de sene sonu Beal'ı alırken salary doldursa.

Buraya aslında pek bir şey yazmak istemiyorum teknik olarak çünkü Kuz'daki sorunun teknik olduğunu düşünmüyorum ama ilk beşteki yeni 2 numaramız olması gerektiğini düşünüyorum. En azından sezonun ilk ayında.

Kuzma çaylak sezonundan bu yana yeteneğini kaybetmedi. Kaybettiği iki şey var, özgüveni ve ritmi. Bu kadar komple bir yetenek paketinin 28'lere düşmesinin (ki koca yıl ikinci tur picki gibi duruyordu Draft yılında) en önemli nedeni de önünde duran ve geçmesi gereken kocaman bir mental duvar olmasıydı. 3 sene oldu, hala geçemedi o duvarı.

Bu kardeşimiz ilk beş oynadığında ritim buluyor ve geçen sene diplere vuran özgüvenini kazanacaksa LeBron abisinin "ne topçusun beeee" gazlamalarıyla kazanacak.

Nerde çaylak sezonunda Embiid'in üstüne postere giden Kuzma, nerde playofflarda bomboşken topu kaldırıp atmaktan korkan Kuzma.

Biraz özgüven pompalayıp allayıp pullayıp sene sonu göndermemiz dileğiyle.
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2020, 01:37 Gönderen: Talen »
o sene bu sene demeyin

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #188 : 21 Aralık 2020, 00:53 »
Los Angeles Lakers forward Kyle Kuzma has agreed to a three-year, $40M contract extension, including a player option on 2023-2024 season, sources tell ESPN.

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
« Yanıtla #189 : 21 Aralık 2020, 00:53 »