Gönderen Konu: 2023 Yazı - Off-Season  (Okunma sayısı 7206 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
Ynt: 2023 Yazı - Off-Season
« Yanıtla #10 : 01 Temmuz 2023, 08:26 »
serbest durumdakiler ;

Dwight Powell
Brook Lopez
Jaxson Hayes
Mason Plumlee
Christian Wood
Mo Wagner
Robin Lopez
Bismack Biyombo
Thomas Bryant
Blake Griffin
Mo Harrell
Tristan Thompson
Willie Cauley Stein
Willy Hernangomez
ve evin oğlu :D Mo Bamba

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #11 : 01 Temmuz 2023, 09:51 »
Şu ana kadar yapılan hamlelere 9 veririm. Rui ve Gabe'i overpaid etmeden kadroya eklemek, takımdaki forvet sayısını arttırmak iyi iş oldu. Rui'yi 15 milyona tutarız diye düşünüyordum, 1-2 milyon fazla çıkmışız oradan 1 puan kırdım. Ek olarak; Gabe net oyun kurucu guard olmadığı için bir kısaya daha ihtiyacımız var. Reaves'i tutup, bir oyun kurucu ve net beş numara eklediğimizde kadro tamamlanmış olur. Playofflarda rezil olsa da şutör kontenjanı için Beasley'i kelepir bir kontrata geri getirmek pastanın üzerine çilek olur. Boşta olan beş numaralardan Brook'u isterim ama o ya Bucks ile uzatır ya da Houston'a gider. Net beş numara olarak geriye kalanlar arasından en mantıklı isim Robin Lopez olur gibi duruyor.
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2023, 10:05 Gönderen: GeraltOfRivia »

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *

Çevrimdışı Kara_Mamba

• Laker
« Yanıtla #13 : 01 Temmuz 2023, 17:08 »
Reaves’i tutun abi.Bide yillardir cozemedigimiz 3 sayi sorununu cozebilecek adam almamiz lazim.Her sene getiriyoruz birilerini tugla atip gidiyolar.

Çevrimdışı King James

• Laker
« Yanıtla #14 : 01 Temmuz 2023, 18:41 »
Yeni eklenen oyuncular hakkında ne düşünüyorsunuz ve sizce kimler katılacak ya da kimler katilmali takıma.Ben Brook Lopez ile takasi kapatip lig başlamadan önce Derozon ile anlasacagimizi düşünüyorum.

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #15 : 01 Temmuz 2023, 20:48 »
https://twitter.com/wojespn/status/1675135498879217664
Yine düzgün bir uzun almadık değişen bir şey olmadı, Hayes'in bize ne katkısıı olacak ya gereksiz hamle.

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #16 : 01 Temmuz 2023, 20:49 »
DLo ile yola devam ediyoruz 2 yıl 37 milyon dolardan. 20 milyon dolardan ucuza kapatmak güzel iş olmuş helal Rob.

Çevrimdışı FritzWalter

• Rookie
  • *
« Yanıtla #17 : 01 Temmuz 2023, 21:02 »
Dlo ile gayet güzel bir kontrat yapılmış muhtemelen büyük bir sürpriz olmazsa Reeves i de benim beklentimden daha düşük bir kontrata tutacağız gibi görünüyor

Genel olarak takımı tuttuk üstüne upgrade yapmış gibi görünüyoruz. Benim tek eleştirim Vincent şu ana kadar. Vincent ın da schröder e nazaran upgrade olduğunu düşünüyorum ama o parayı Russel ı tutmuş ve Schifino yu draft etmişken farklı  bir mevki için harcasak daha doğru olurdu sanki uzun yada kanat olabilirdi mesela

Genel olarak kontrat süreleri ve ödenecek paralar güzel. İstediğimiz zaman takaslamak da sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum. Reeves e de imzayı attırırsa Pelinka benden A notunu alır

Çevrimdışı King James

• Laker
« Yanıtla #18 : 01 Temmuz 2023, 21:29 »
Vincent bence gayet güzel hamle,hele ki o parayla.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #19 : 01 Temmuz 2023, 21:45 »
Benim tek eleştirim Vincent şu ana kadar. Vincent ın da schröder e nazaran upgrade olduğunu düşünüyorum ama o parayı Russel ı tutmuş ve Schifino yu draft etmişken farklı  bir mevki için harcasak daha doğru olurdu sanki uzun yada kanat olabilirdi mesela

Verebileceğimiz paralar dahilinde elimizdekilerden daha iyi ne kanat ne uzun var piyasada yalnız.